Ev ve AileAksesuarlar

Havlu bambudan yapılmış. popülerlik sırrı nedir?

Son zamanlarda bambudan yapılmış satış ürünleri üzerinde gitti. Ancak, bunlar zaten tüketiciler arasında geniş bir popülerlik kazanmıştır. Ne bu ürünlerin alıcı olarak birden fazla sayıda ilgi ve tanınmasını sağladı var?

Son yıllarda, insanlar, doğal ürünler ve malzemeler tercih kesintisiz günlük teması gıda seçimi, su ve çeşitli tekstil ürünlerinin kalitesi, daha fazla dikkat etmeye başladı. Bunlar vb giysiler, havlular, peçeteler, nevresim vardır

21. yüzyılda, Japon bilim adamları bulduk üretmek için bir yöntem bambu saplarından lifleri. Bambu yaygın tekstil üretiminde kullanılır hale gelmiştir.

Bambu uzun doğal, çevre dostu malzeme olarak bilinmektedir. Buna ek olarak, onun ekimi - bu sorunsuz. bir gübre olmadan 1 cm gün bambu kök artar. elyaf üretiminde herhangi bir zararlı madde kullanmaz.

bambu elyafın özellikleri birkaç kat daha fazla olan pamuk özellikleri. bambu havlu gözenekli yapısı iyiliği sayesinde üç kat daha fazla nemi emer. Onlar yumuşacık ve güzel ipeksi bir parlaklık var. Buna ek olarak, bambu havlu protivokleschevye, antibakteriyel ve koku giderici özelliklere sahiptir. Bu bambu olarak adlandırılan bir madde içermesi gerçeği nedeniyle "bambu açık yeşil". Bu nedenle, bambu havlu bile sık kullanımı ile yapışkan ve küf olurlar ve onlar asla hoş olmayan koku yok.

Bu özellikler mutfak havlusu için çok yararlıdır. Sonuçta, mutfak için peçeteler ve havlular suyla çok sık temas vardır. Ve tabii ki, sauna için çok rahat bambu havlu - hatta sık kullanımı ile her seferinde iyi kokulu, taze ve yumuşak mallarını silecek. Buna ek olarak, bambu havlu kırışıklıkları gidermek için, güzel ve genç görünmesine yardımcı olur, ölü deri hücrelerinin, kurtulmak yardımcı olur. Bu mendiller neden olmayan , cilt tahrişine bambu elyaf işleme pürüzsüz yuvarlak bir yüzeye sahiptir çünkü sonra.

Ayrıca bambu ürünleri çok faydalı özelliği - bu onların dayanıklılık olduğunu. Bambu boyutunu değiştirmeden ve orijinal rengini kaybetmeden 500 yıkama döngüleri kadar dayanabilir.

Bambu havlu küçük çocuklu alerji ve hassas cilt yanı sıra aileleri olan insanlar için çok önemlidir. Sonuçta, bambu kumaş doğal antibakteriyel özelliklere sahiptir. bambu elyaf alma Bakteriler, doğal olarak ortadan kaldırılır.

Bu avantajlara ek olarak, bambu havlu görünümünü aşağı pamuk olmadıklarını belirtmek gerekir. Onlar aplike, nakış ve kabartma çeşitli süslenmiştir, farklı renk gelir.

Bambu havlu tüm aile için idealdir ve hoş kalitesi ile şaşıracaksınız! Bunların kullanımı size gerçek zevk verecektir!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.