ModaGiysi

Örme tunik - aslında, şık ve konforlu

Şık tunik - Antik Roma'dan bize inmiş bir çılgınlık. Onlar, konforlu, şık ve çeşitlidir. Ama en önemlisi, kolay ve onlar dikmek veya kendi ellerini kravat olabilir. Bu makale örgü temellerini bilenler için yararlı olacaktır.

tunik bağlamak için, en örneklerinin üretilmesi ile başlayalım. mamulleri ve örgü kumaş mamulleri aynı düzene sahip olabilir, böylece bu basit giysi, kollar ve kemer için delikli bir torbadır. Bu yüzden, uzunluk ve genişlik boyutları erteleme sert kağıt bir dikdörtgen kesin. Ve sadece kolları her tunik farklı olabilir. Bu öğeler ayrı ayrı aracılığıyla düşündük.

onlar çok yönlüdür ve dokudan ürünlerin doğru değildir, farklı tarzlarda, takılabilir çünkü Örme tunikler iyidir. Onlar görünüşte zengin olsun ve iyi bakmak rahat giysiler ve abiye. Seçilen iplik bağlı, ilgili ve soğuk havalarda, ve bir yaz gününde ceketi örme. iyi seçilmiş itibaren ipliğin rengi uygun ve kot pantolon, klasik pantolon ve gerekirse, bunun yerine bir yeleği takılabilir olacaktır tunik bağlanabilir.

Örgü iğneleri tunikleri - basit bir süreç. Bunun için çok zamanın olacak gerekli değildir. en iplik seçimi ile başlayalım. evrensel iplik için yarı yünlü tunik gerekli. renk düzeni ürün hedefe bağlıdır. Şık tunik parlak iplik dantel deseninden bağlanabilir. Farklı renkleri birleştirmek de mümkündür. Bir rahat örme tunik iş performansında yersiz olacağı için gösterişli stilleri daha mütevazı olmalıdır.

Desen önceden bizim tarafımızdan hasat edildi, bu yüzden boynuzları boğa almak ve örgü şişleri ceketi başlar. Biz 10x10 santimetre örnek ilişkilendirmek, o ütülenir, bizim ürün için konuşmacı ve satır sayısı hesaplamasını gerçekleştirmek bir desen üzerinde ve basit hesaplamalar tarafından empoze biz tam boyutuna gelir. ücretsiz - örme tunik gerçeğine rağmen üniformalar, çok büyük bizim gardırop süslemek etmez ve figür hantal ve kalın yapabilirsiniz. doğru ipliğe çomak almış, o zaman desen güzel söndürmeye ve pürüzsüz olur, çabuk gidecek.

Biz tarzı kollu bir kez daha dikkat çekmek. yukarıdan aşağıya doğru bakıldığında, onlar düz ya alevlendi edebilir ve onların üstünde her zamanki düz bıçak sona erecek. Geleneksel tunikler - omuz sönük. Bu onun tarzı kolaylaştırır ve kolay ve sorunsuz örgü ve dikiş kollu işlemi yapar.

Biz tüniğinin tüm ayrıntılarını temas olduğunda, onları buğulama dikiş önce gerekli olacaktır. Bu tür bir giysi, yıkama döngüsü sırasında geri alınamaz ve uzun arzu edilen şekli korur, deformasyon korkar değildir. aşağıdaki gibi detay Buharlama olduğunu. tuval düz olmayan katı yüzey üzerinde gelişir. Bir katlanmış battaniye lay düzenli yemek masasında yapabilirsiniz. Kuru gazlı bez kumaş kaplı tüniğinin ayrıntılı üzerinde. Eğer örgü çok gevşek olsun çıkmasından endişe ediyorsa, o zaman her zamanki pamuk sayfasını alır. Kuru bir bez uygun sıcaklıkta demir buharda sadece geçer. Onlar sonuna kadar kuruyup onları dikmek başlar, böylece bir süre için, ilgili tablolar bırakın. Dokuma kumaşlar, genellikle ters tarafında zımbalanmış ve ön dikiş kopyalama değildir. Sonra dikiş örme tunik güzel, pürüzsüz ve mütevazi. Hafifçe onları ütülenir ve tuvaller zorbalık değildir tunik yanlarına kenarları çekin.

Şimdi basit jartiyer dikiş ya da bir kauçuk bant 1x1 istenen uzunluk ve genişlikte kemer örme. Bitmiş tunik için güzel bir broşu alıp iş giysileri ile çalışmak veya akşam onu ziyarete gitmek giyebilir. Sonra, arkadaşlarınızın gıpta hata yapacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.