BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl "Minecraft" içinde dokular yüklemek için? Çok kolay!

Oyun "Minecraft" etrafında peyzaj tam bir yeniden tasarlanmasına evin inşaat, oyun dünyayı değiştirmek için sınırsız fırsatlar sağlayarak, her yaştan onun dünya oyuncularıyla taşır - bu zaman ve arzu olacaktır. oyunda kızdırdı tek şey, bu kalitesiz doku var. Kübik dünya zaten, bu yüzden de güçlü onun grafik sahiplerini özgü ezen oyun PC'leri. Özellikle oyunun görüntüsünü çeşitlendirmek isteyenler için, "Minecraft" içinde dokular yükleme bak.

İlk adım dokular istenilen paketi bulmaktır. Büyük miktarlarda Onları oyun adanmış forumlarda bulunabilir. HD yüksek çözünürlüklü dokular basitten. HD dokular halinde kurulması gerektiğini ve masaüstüne düşmemek için baraj, "MCPatcher" dan oyun programı ile kök dizininde çalıştırın. sizin seçtiğiniz olağan karar (32 ve 64 piksel) dokusundan hiçbir eyleme gerek yoktur.

Dosyayı indirdikten sonra ayarlanan dokusu, kötü amaçlı yazılım kontrol edin. ve ayrı bir klasöre atanmış özel doku paketleri altındaki "Minecraft", sen bulmalıyız. C: Varsayılan kök oyun klasöründe bulunur \ Kullanıcı \ AppData \ Roaming \ .minecraft. Tipik olarak, bu klasör gizli, bu nedenle daha kolay arama "Minecraft" yazmanız bulmak - Sadece biz ilgilenen klasör olduğunu bulmak için adının önünde noktadan. Sonra, klasör "texturepacks" arayan ve ona indirilen dosyaları açmak edilir.

Dosyaları kopyaladıktan sonra, "Minecraft" çalıştırın. dokusunu ayarlama ana menüde seçenek "Doku paketleri" seçilmiş oyunlarla biter ve istenilen kümesi tarafından belirlenir. Bundan sonra, geçici olarak yanıt vermeyebilir oyunu - bu yüzden normal modda "Minecraft" yükleme dokular çalışır ve endişe ile ilgili. Daha sonra, oyunu başlatmak ve yeni tasarımın çalışıp çalışmadığını kontrol edin.

Eğer bilgisayar ile ilişkilerde güvensiz hissediyorum ve oldukça "Minecraft" in dokusunu nasıl ayarlanacağı yukarıda açıklanan yöntemle elde anlamadı, sonra indirilen dosyaları kopyalamak için klasörü bulmak için basit bir seçenek yoktur.

Bu oyunu ve ana menü (düğmeleri ile ilk ekran), "doku paketleri \ doku paketleri" seçeneğini başlamak gerekir. Eğer bir pencere içeren doku kümeleri görecektir Sonraki (varsayılan olarak müşteri indirmek için tek bir seçenek vardır). düğmesi "Klasör dokular görüntülemek için" Ekranın alt kısmında yer alır - üzerine tıklayın. Oyun otomatik olarak tepsiye yuvarlanacak ve Windows Gezgini dokular için klasörü açın göreceksiniz. Bu klasörde olduğunu ve yeni dosyalar aktarmak istiyorum.

Artık "Minecraft" içinde dokular yükleme biliyoruz, sadece oyunda sizi çevreleyen manzarayı değiştirmek değil, aynı zamanda benzersiz bir görünüm veremez. dokular kurulumu ile ilgili tek kısıtlama - PC'nizde: Daha yüksek çözünürlük, daha yük. Tabii ki, çağdaş oyunlara kadar gereksinimleri tarafından "Minecraft", ancak yüksek grafik ayarlarında, HD dokusu az, fotogerçekçi sahne bir düşüş FPS birkaç kez "vermek" yerine, 512x512 piksel söylüyorlar. Dikkatli olun ve bilgisayarınız performanstan ödün vermeden işleyebilir hangi olanlar dokular seçin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.