ModaGiysi

Bebekler için Örgü tulum: ipuçları

aile bebek geldiğinde onu çok üzerinde, bluz bağlamak için bir kostüm dikmek için, oyuncak yapıp için Çoğu zaman, ben kendi elleriyle bir şeyler oluşturmak istiyorum. Son derece popüler olan bu ürün el yapımı ve gibidir , yeni doğan hediye eli sıcak duygular tarafından yapılan transferleri ruhunun parçası usta çünkü. Şimdi örme ve: Eğer sadece sonbahar veya kış için sıcak giysiler örme edemez ilginçtir yaz giysileri doğmuş bebekler için. Bu yazıda verimli ve hızlı bir şekilde yeni doğan için takım elbise kravat ve hangi konulara onun örgü olması gerekir nasıl ele alınacak.

Yenidoğan için tulum Örgü: Çocuğunuzun bir kıyafet ihtiyacı var mı?

Kesinlikle gerekir. rahat tulum. Koymak ve (a bezini değiştirmek için özellikle bir bakış açısıyla) çıkarmak kolaydır. Bu giysi çok rahat bebek, soğuktan korur. Doğru iplik seçerseniz, örme tulum çevirmek kaliteli, yumuşak, çok güzel. elle yapılan giysiler, her zaman, özellikle son zamanlarda ışık göründüğü çocuklarda, çok güzel ve sevimli görünüyor unutmayın.

Örgü Yenidoğan için tulum: sürer ve nerede başlar?

İlk adım oya stillerini belirlemek olmalıdır. Şu anda, bir tulum oluşturma sürecinde kullanılabilecek devrelerin çeşitli bir çok bulabilirsiniz. Ortalama, bir takım elbise üzerinde, iplik 300 gram gerekecektir. Ne zaman stil ve iplik hazır, çocuğun boyutunu belirlemek. Bu prosedür özel dikkat gerektirir ve genellikle çok zorlaştırır. Bu "büyüme için." Yenidoğan büyüdüğünü çok, çok hızlı, böylece örme tulum biraz daha hatırlanmalıdır Eğer şeyi bağlamak, çocuk muhtemelen yükseklik ve genişlik santimetre birkaç büyüyecek unutmayın. Ve aslında böyle giyim, sadece boyut olarak olsa bile, çocuğun serbest değil zincirlenmiş hareket olmalıdır. Yetenekli ustalar bebek cildinin tahriş olmasına neden olmayacak bir yumuşak iplik alarak öneriyoruz. ipler enjekte edilmez unutmayın. Standart pamuk ipliği tercih edilmelidir.

Yenidoğan için Örgü tulum: şeylerin yapısı

Bu giysi, bir arka, sol ve sağ raflar, bacak ve iki kol oluşur. Yeni doğan bebek için ortalama boyutu elbise düşünün. 16 cm, bacaklar - - Yani, iki raf ve arka toplam genişliği yaklaşık 60 cm, kol olduğunu. 18-20 cm'lik raflarda olacak ve kollu ve bacakları ile biten geri örgü başlamak tavsiye edilir.

Yenidoğan için Örgü tulum: sevimli ayrıntılar

Genellikle, çocuk kıyafetleri nedeniyle ek öğeleri ve süs için güzel görünüyorsun. İlginç pompons, şeritler, desen ekleyebilir. Bu güzel öğe ilişkili kabartma deseni ve tulum farklı filament ilişkili desen bakacağız. Eğer, parlak ve renkli tulum oluşturabilir sakin pastel tonları tercih edilebilir: seçtiğiniz ne renk çok önemlidir.

Eğer tahammül gerçeğe - Hangisini seçerseniz seçin seçeneği, kendi elleriyle yarattığı bebekler için bu moda giyim, unutmayın! el tulum kravat amacıyla varsa Şart değil, çocuğa çocuk hediye moda butikleri veya uzmanlaşmış mağazalar gitmek için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.