ModaGiysi

Siyah cisim - ne giymek? Seçimi için ipuçları

Neden dolayı siyah vücudu giymek? Nasıl giysi öğesiyle uyumlu birleşimini seçilir? Bize bu ve diğer sorulara cevap bulmaya çalışalım.

Kısa tarihi

jimnastik için giyim ile ilk etapta adil seks Vücut muhafazakar ortak. Ve gerçek payı vardır. İlk kez bir siyah cisim yirminci yüzyılın ortasında dansçı ve akrobatlar kullanmaya başladı. Amerikalı ve Avrupalı ev kadınları arasında aerobik egzersiz gerçek bir patlama varken en büyük talep bu tür giyim, 80'lerde memnun.

Onlarca yıldır bu vazgeçilmez dantel vücut çamaşırı kabul edildi. Modeller 90'lı yılların sonuna kadar spor sınıfları için spor standart bir form olarak kullanılan, daha yoğun bir malzemeden yapılmış. Sadece 2010 yılında, kadınlar her zamanki gibi aksesuarı kullanmaya başladı oldu. Bunun için itici güç moda evlerinin sayısız temsilcileri koleksiyonlarında bu tür ürünlerin kullanımı oldu. Bir süre sonra, yeni ve özgün eğilim bir parçası haline Amerikalı pop sahnesinin yıldızlı, tarafından tutuklanmıştı sahne kostümleri.

Nasıl siyah vücudu giymek?

gardırop Sunan eleman dar kot ile başlayan ve kalem eteklerle bitirerek hemen her giysi uyuyor. İdeal - kısa kot şort, sandalet, yüksek topuklu ayakkabılar, monte ceket ve gövde. Bu kıymetli metalleri taklit birlikte bu muazzam süslemeleri için iyi bir ek görünür.

babetler ile uyum içinde siyah cisim, o uydurma sıkı pantolon giymek tercih ederse. Bu durumda, bu elbisesi toplu öğeleri üst olarak kullanılmasını teşvik etti. Görüntünün oluşumuna Bu yaklaşım daha net siluet yol açar ve olumlu çevreleyen şeklin algısını etkiler.

Bir dantel bodysuit seçmeye yönelik ipuçları

Dantel eğilim her zaman vardır. moda, ama aynı zamanda modern sadece dekor unsurları ile giysiler giyin.

dantel gövdesinin üretimi için, belirli bir esneme eğitmek için kullanılır. Bu kumaş çekici şekiller, sıkı obtyagivaya vücudu vurgulamak değil, aynı zamanda oldukça açıklayıcı kıyafetler oluşturmak için değil sadece sağlar.

kendisini gündelik görüntülerde çeşitliliğini yapmak için yeterli seçenekleri sunmak için, bir dantel bodysuit birkaç tonunu seçmek için arzu edilir. alımları, siyah, beyaz ve kahverengi yeterli ürün olacaktır. bu renklerin Ürünler farklı cilt tonları ve saç, giysi çeşitli uygun kombinasyonu oluşumu için geniş kapsamını açın.

Bir dantel bodysuit seçimi, iyi kesim belirlenmesidir. ikinci bir derin yaka farklı yuvarlak, asimetrik ya da V-şeklinde bir form şeklinde boğaz altında gerçekleştirilebilir.

Dolap tek bir gövde ihtiva planlanan, daha iyi bir V şeklinde veya yuvarlak sığ boyunlu bir model tercih elde edildi. küçük göğüsler uygun modelin sahipleri boğaz altında yaptı. Bir saten sütyen ile birlikte böyle bir çözüm mükemmel görünüyor. Bu durumda tek bir kıyafet kompozisyonu tamamlamış gibi görünüyor.

Nasıl bir kol ile siyah vücudu seçilir?

Eğer kollu bir model seçmek için izin bazı kurallar vardır:

  1. Her şeyden önce, siyah cisim büyüklüğüne göre tam olarak seçilmelidir. Aynı zamanda ürünü uydurma beden ve wince üzerinde baskı olmamalıdır. doğru boyutta sağlamak için, daha sonra bodur aşağı bağlantı gövdesini gerçekleştirmek öne eğilmesi gerekir. açıkçası deri içine kazmak ve bariz rahatsızlık ürünlerini satın almaktan reddetmesi halinde.
  2. Siyah cisim açıkçası kısa kollu olmalıdır. Gerekirse, elementler rahatsızlık kısaltarak, model uzun seçebilir.
  3. Bir kol ile vücuda satın almadan önce dikişler yapılmış ne kadar iyi iç astar deri ve tahriş ovuşturarak olmadığını, bu incelemeye değer.
  4. uygun ürün sırasında göğüs da düzleştirilmiş fatura sıkılmış olursa, daha büyük bir model seçmek.
  5. gerilme ve poliester, mikrofiber veya doğal pamuk ilave olarak ürünün varlığını, memnuniyetle karşılamaktadır. baştan çıkarıcı aksesuar vücutta ek olarak iç çamaşırı rol oynar, çünkü bu noktada özellikle dikkat edilmelidir.

Sonuç olarak

Gördüğünüz gibi, bir gardırop unsuru olarak siyah gövde kullanımı için yeterli seçenek vardır. giysi seçimi bütün gün özel bir ruh hali yaratmak. gündelik giysilerle kombine vücudu, kullanarak, o tadı varlığı, olaylara bakış Bir Özel diğerlerini söyledi. Bu da dünyaya açıklık göstermek için, kendilerine dikkat çekmek için izin verir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.