ModaGiysi

Çağdaş moda lüks carmine rengi

Carmine kelime ... Ne! İsmi bile kendisi ateşli tutku, lüks, ifade duydu. Bu kelime hükümdar manto, kalbinden kan ile, hükümdarın taç yakut ile, pahalı bir bağbozumu şarap ile ilişkilidir ...

Carmine renk farkedilmeden gidemez, kesinlikle gündemde olacak. Ve bu büyük bir sorumluluktur. Yani bu gerçekten kraliyet tonu kullanım kurallarına bahsedelim.

kumaşlar

Şimdi bu yapacak bir şey, sonuna kadar yapılacak bir şeydir. renk ve kumaş özel statü vurgulamak için asil kullanmayın. Örneğin, renkli carmine renk kadife ceket dikmek için kullanılabilir. bu şey dekoratif detaylar ve dolap uygun seçimi ile sadece lüks bakacağız.

Renk carmine cilt görünüyor Çok avantajlı. Bu kumaştan dikilmiş Ceket ya da herhangi bir kesim ceket, görüntüdeki ana odak noktası olacaktır.

Biz gözetimsiz ve saydam akan kumaşlar bırakılmamalıdır - ipek ve şifon. Bir yaz oluşturmak için size katmanlı etek, uçan tayyör, ağırlıksız eşarplar deneyebilirsiniz bak. Bronzlaşmış cilt carmine rengi özellikle avantajlı görünüyor.

tsvetotip

Derinin konuşan. Sonbahar tipi kadınların kırmızı aralığı çok dikkatli kullanılması gerektiğini inanılıyor. Ama karmin, özellikle soğuk renkler sadece doğal güzelliği vurgulamak.

kadın Kış için karmin her tonu idealdir. Belki de bu en başarılı birleşimidir. Carmine, anlamlı özellikler gölge ışık cilt vurgulayacaktır. Siyah bir saç üzerinde sadece harika görünecek.

Bahar kızlar örnek, şeftali veya krem, giyim carmine rengini seyreltmelidir. Bu renk tonları yumuşaklık imajını verecektir.

Ama kadın yaz güvenle başkalarıyla birleştirerek, bu gölge ile deneme yapabilirsiniz. Sarı saçları ve mat cilt güzelce asil karmin ile tezat edilecektir.

Bir renk düzeni

kıyafetlerini carmine rengini nasıl kullanılacağı hakkında konuşalım. Fotoğraflar her şeyi görselleştirmek için yardımcı olur.

beyaz ve siyah ile bu asil rengi. Ve böyle bir renk için uygun kombinasyonlar ofis tarzı, kentsel ve günlük. onu ve spor bazı tasarımcılar kullanın.

nane, lavanta, leylak, limon: bahar paletinin carmine rengine Çok uyumlu.

Özellikle özel günler için yayın carmine carmine ile, deyim yerindeyse, hatta "Toplam-yay" için uygundur. Uzun gece elbisesi koyu kırmızı renkli yüksek topuklu yakutlar ile sesi ve takı ayakkabı (veya onlar gibi taşlar,) ile takviye edilebilir. Ama böyle bir görüntünün yaratılması - kolay değildir. her durumda oran duygusu başarısız olmamalı! Özellikle lüks kombinasyonu carmine ve altın görünüyor.

Aksesuar ve Ayakkabı

bastırılmış tonlarda dekore tüm yay ve ana akor bazı bir detay oynarken daima şık avantajlı bir şekilde bakmak. Bu özellikle önemlidir sokak modası. İşte carmine rengi bir sihirli değnek haline gelebilir.

Örneğin, odak parlak gri-siyah, koyu mavi gri veya kahverengi çikolata sağduyulu yayı yapmak için gerekli olabilir. Sıkı iş takım elbise debriyaj tamamlayacak ya carmine renkli ayak bileği çizme veya yemyeşil boyun eşarp povyazhite deneyin - ve sonuç tüm beklentilerinizi aşacaktır!

Eski bir şarap renkli, metal çerçeveli taşlarla Gerçekten asil bir görünüm ve aksesuarları. dikkat ve eldiven olmadan bırakmayın: Yüksek dirsek veya güdük mitts kadar.

Uzun, ince bacaklar sahipleri bu ton çorap denemeler yapabilirsiniz. Bunlar yüksek topuklu ve siyah kılıf ile siyah ayakkabı seçmelisiniz.

Yer ve zaman

Geleneksel olarak, dünyanın en iyi markaları soğuk mevsim carmine rengini sunuyoruz. Yaz daha optimum açık renkler için inanılmaktadır. Buna ek olarak, karanlık ölçeklerde tüm zengin tonları gibi, karmin daha sık akşam moda için kullanılır.

Ama bugün daha fazla insan kalıplaşmış esaretten kaçmak için arıyorlar. Stil ve Moda - farklı şeyler ve sahiplerinin iyi tat Bunu anlamak. Tabii ki, bu avantajları vurgulamak ve etrafında ne zaman duracağını bilmek mümkün kendi rakama objektif davranılmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.