ModaGiysi

Moda ayakkabıları ne şimdi? Öğreniyoruz!

Yaz bitti, gevşeklik ve soğukluk yakın ve pek çoğu yeni ve şık bir ayakkabı almadı . Sonuçta, en kötü havalarda bile her şey ruh halini artırabilir. Ve eğer ayakkabı güzellik ek olarak, rahat ve sıcak, bu nedenle genellikle mutluluk.

moda

Moda ayakkabıları ne şimdi? Şimdi bu sezonun moda trendleri hakkında konuşalım. Bunlar arasında uzun ayak parmağı, çeşitli şekillerde topuklu ayakkabılar, kama, topuğa sahip yüksek bir platform, perçinler, tokalar ve kayışlar bulunan parlak renkler bulunur. Malzeme sunmuş modeller - deri ve süet, hiçbir zaman moda dışı.

Mevcut sezondaki modellerin renkleri çeşitlilik açısından çarpıcıdır. Sonbaharın en şık rengi kırmızıdır. Sıranın arkasında altın var. Parlak mavi hiçbir zaman tarz dışıdır. Temel ilke - daha aydınlık ve sıradışı, daha şık. Sezonun en önemli yeniliği en alışılmadık formların topuklu ayakkabıları.

Kadın ayakkabıları: Şimdi moda neydi?

Moda eğilimleri, elbette, gelişmiş bir biçimde, on ila on beş yılda bir tekrarlanır. Burada ve günümüz sezonunda keskin çoraplar modaya döndü. Fakat şimdi onlar büyük bir topuk, platform, kama ve çeşitli renklerle birleşiyorlar. Ve bu hem bale ayakkabıları hem de düşük hızdaki tekneler için ve topuklu ayakkabılar için geçerlidir.

1. Tekneler. Kadınlar için sonbahar için ayakkabı için ana seçenek yüksek topuklu ayakkabılar. Çeşitli renk ve malzemeler, herhangi bir modacıya, her fırsatta yaşam imajını tamamlamasını sağlayacaktır. Moda trendi - Sürüngenleri ayakkabılara bastırın. Dekorasyonda kullanılan altın ve metalik, birçok modanın kadının kalbini fethediyordu.

2. Ayakkabı tasarımında Lacing . İnce kablolarla birbirine bağlanan çeşitli zarif çentikler içeren keskin burunlu tekneler. Şık oxford sadece ıslak havalarda vazgeçilmezdir. Klasik sonbahar mevsimi deri ve cilalanmış versiyonlarda sunulmaktadır.

3. Kalın topuk ve platform. Bu versiyonda geniş, kalın bir topuk ve yüksek bir platform bulunur. Catwalks'taki bu modeller, bir iş elbisesi, uzun bir etek, klasik tarzda bir ceket ile birleştirilir. Bu tür ayakkabı gevşek bir form oluşturduğundan, tasarımcılar retro tarzda yendi.

4. Bağlantı elemanları. Kayışlı ayakkabıların iki versiyonu sunuluyor: sonbaharın sonlarında ve daha soğuk havalarda. Akciğerler "Mary Jane" stilinde ayak bileği kapağı ve yuvarlak ayakla yapılır. İkinci seçenek, ayak bileği derisi demir parmaklı veya süngerli yoğun deriden yapılmış ayak bileği botlarıyla temsil edilir. Her iki versiyonda da uzun bir çorap ve orijinal renk var.

Moda: Sonbahar-Kış Ayakkabıları

Botillions - fashionistas'ın en sevilen modeli. Yeni sezonda geniş topuklar ve platformlar popüler. Daha önce bu ayakkabı kaba görünüyordu, şimdi tasarımcıların gayretleri sayesinde dişil oldu. Ve platform sıcak kalacak ve rahat edecektir. Çoraplar yuvarlak, keskin ve kare olabilir. Yuvarlak burunlar herhangi bir kıyafet tarzına yaklaşıyor. Sharp yaz aylarında modaya girdi ve ayakkabılarıyla şekillendirildi. Meydan, sahibinin özgünlüğünün altını çiziyor. Parlak renkler kasvet ve nem içinde bir antidepresan görevi görür.

Orada daha sıcak modeller için ne tür ayakkabıların moda olduğu sorusuna kesin bir cevap. Koleksiyonlar çok çeşitli olduğundan. Trend, havalılık sağlayacak şeffaf topuklu ayakkabılardır. Tokalar, zincirler, dikenler herhangi bir ayakkabı üzerinde bulunabilir.

Bu sezon, yalnızca kış ayakkabıları kürklerle değil, aynı zamanda kadınların sonbahar botlarıyla süslenmiştir.
Bir stil kombinasyonu var. Renk ve dokuda farklı malzemeler kombinasyonları, orijinallikten ötürü popülerlik kazandı.

Vahşi tarzda kadınların sonbahar ayakkabıları neydi? Koleksiyonlar büyük bir tek, bağcık ve çok sayıda perçin içeren kaba modeller göstermektedir.

Kış moda ayakkabıları

Kış sezonunda hangi ayakkabı moda oluyor? Sezonun haberleri botlar. Bu modeller her zaman ilgiliyse de, son yıllarda moda kadınları onlara ilgi duymuyor. Yeni koleksiyonlarda böyle bir ayakkabı var.

Günlük seçenekler de mevcuttur. Kalınlaşmış tabanlar ve kalın topuklu çizmeler mercan tonlarında sunuluyor. Ve elbette, çizme yüksekliği farklı stud üzerinde kadınsı klasik modeller.

Moda: erkek ayakkabıları

Yeni sezonda erkek ayakkabıları için kullanılan renkler: kahverengi sırt, süet, çivit, karamel irisi. Erkek ayakkabıları şimdi moda mı?

  1. Deri, süet, keçe gibi büyük bir tabana sahip çeşitli yükseklikteki ağır çizmeler. Bazı koleksiyonlarda yırtıcı bir rengin yanı sıra parlak tonlar bulunur.
  2. Sonbaharda ve kış sürümlerinde spor ayakkabıları tüm şovlarda izlenebilir. Herhangi bir kıyafet için uygundur.
  3. Süetten gelen çöl popülaritesini kaybetmedi.
  4. Süet, deri chelsea gibi.

Küçük bir sonuç

Bildiğiniz gibi moda değişebilir ve ondan on beş yıl önce giyilen modeller popüler. Bu gibi çizmeler ya da botlar kasvetli gündelik hayata bir neşe veriyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.