ModaAlışveriş

Kadınlar için Dövme: iyi görünüyor omzuna?

Dövme - erkekler arasında değil, aynı zamanda kadınlar arasında sadece çok popüler sanatta çağdaş eğilimler, biri. Tabii ki, dövmeli kendi vücut her kadını değil cesaret süslemeleri ve kendini ifade eğilimindedir vücudunun güzelliğini vurgulamak isteyeni. Bağımsız yargı, davranış, özgür düşünme - onlar, sizin gibi elbise gibi kendi takdirine bağlı olarak vücudu süslemek lütfen olarak bayanlar kamuoyu ve boşta dedikodu kınama korkmuyoruz verir şey davranmaya.

Neden dövme yapmak

omzuna kızlar için bir dövme etkileyici görüneceğini tartışmadan önce, adil seks bedenini boyalar hangi amaçlarla belirtmek gerekir. Örneğin, Angelina Jolie, Amerikan moda trend biri Hintli şaman gibi kendisini boyadı. Ancak, kendini ifade için susuzluk, ama biçimini de hayatının bazı önemli anları yakalamak için bir an durdurmak için bir arzu sadece taşındı.

Birçok bayanlar, özellikle genç, sevgilini etkilemek ya da onlar için sevginin gücünü göstermek için şu ya da bu görüntüyü yok. Bu durumda, omzuna kızlar için bir dövme genellikle Man adını taşıyan bir kalbin sembolik açıklaması olarak görünür. Ve bir daha önemli nedeni - Uygun görüntülerle çabası tutku doğu mistisizmi, felsefe, hayatın iyi şanslar, refah ve diğer olumlu yönleri içine çekmek için.

Dövme ve anlamlarını örnekleri

Ee, ne ilginç dövme sunabilir?

  • Omuz kelebeği kızlar için harika görünüyor - bir çiçek ya da değil. Özellikle gençliğinde erken gözenek içinde ince, narin, zarif, çiçekli, hala adil seks çok genç ise. Sonuçta, kelebek ömrü ve hayallerinizdeki yeni ufuklar zarafet, güzellik, aklın özgürlüğünü, uçuş sembolize eder.
  • Küçük kedi, rahatça oyunbaz sıçrama veya kaprisli bükük kıvrılmış - Başka çok güzel dövmeler omzuna kızlar için, profesyonel olarak, iyi bir usta tarafından yapılır özellikle. Kedi - o kendinden yürüyen ve bağımsızlık, esneklik ve zarafet anlamına gelir.
  • Kendi cesaret tüm ortakları sinyalin bir tür, görüş ve fikir bağımsızlığı bir kaplan bir resmidir. Görüntünün başka sembolik anlamı - kötü ruhlar ve düşmanca insanlardan koruması. In Çin mitolojisinde, kaplan - dış negatifleri her türlü karşı güçlü bir koruyucusu. renk tasvir, omzunda kızlar için bu dövme çok etkileyici ve hatta meydan okuyan görünüyor.
  • Dragon Arapsaçı - Erkek ve kadın başından birliğinin sembolik görüntü, aktive , cinsel enerjiyi libido altını, mizaç geliştirir. hızlandırmak yerine, onlar fark kadar kenarda beklemek, seçme, hareket etme tercih parlak aktif kadınlar için uygundur. özel salonları görmek ve uygun fotoğraf dövme seçmenizi sunabilir. kızın omzuna iyi yürüyüş veya sıçrayan kaplanı bakacağız. Ama sırıtan ağız temsil etmek gerekli değildir!
  • bilgelik, iyi gelişmiş sezgi ve uzun ömürlü bir simgesi - yılan. Bu dövme tamamen feminen olarak kabul adanmış var.
  • Genellikle bir dövme yazı olarak kullanılır. fotoğraf salonlarında kızlar için de örnekleri sunan Gotik tarzda, Slav senaryo, grafiti ve yazı başka tür. etiket içeriği yine sihirbazı isteğe bağlı olarak seçilmiş, ya da.

Yapmanız gereken en önemli şey - bir resim veya imza seçimine ciddi gelmek ve uzun bir zaman olduğunu unutmayın olduğunu!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.