ModaAlışveriş

Emily DiDonato - genç ünlü

Yine çok genç, ama zaten iyi bilinen bir model Emily DiDonato bugünün top modeller vardı yüzü en ünlü ve aranılan kozmetik endüstrisinde süperdev, yani Maybelline, aynı zamanda biraz neden ünlü tür taşımak için basit bir rekabet değil, aynı zamanda popüler değil sadece yan yol var Christie Terlingston Erin Wasson, Adriana Lima, Dzhuliya Stegner, daha önce üyeleriydi yüz gibi modeller "Maybelline." "Maybelline New York" ile çalışan kızlar için sadece bir masal çünkü Tabii ki, Emily overjoyed. öyle değil ve sadece on sekiz dünyaca ünlü şirketin yüzü haline çünkü Modeli övünür. "Maybelline" sözcüsü stili, olağanüstü güzellik ve dinamizmi göstermek için, modern dünyanın şanslı ve çok başarısız kadının görüntüsünü ödeyecektir. "Ne olursa olsun onu Onun kaç yaşında cilt, ya da ne inanç yapışırsa rengi, bunu hayal edilir Her ruhunda böyle olmak istemez ki hangi kadın?" - Emily bu konuda konuşuyor.

Dünya zafer Önce

sıradan insanları - Cazip tatlı Emily DiDonato onu ünlü kılacak büyük aile bağları, onun ailesi vardı. Istria onu - Sindrella sadece bir masal. Güzellik Emily New York'ta banliyölerinde doğdu, bu 21 Şubat 1991 idi. İtalyan ve İrlandalı kan kombinasyonu, belki de güzellik böyle inanılmaz model için nedeni oldu. çekinerek duygusallık dolu genç kızın omuzlarına, onun tam dudakları, düşmek Saç rengi Kestane, mavi gözlü gökyüzünün rengi ve günah rakam Emily DiDonato övünme değil. Boy, kilo güzellik - sadece mükemmel ayarları - bu 178 santimetre ve 50 kilogram olduğunu. Bu lezzetleri tüm Emily baktığınızda masal prensesler düşünmek zorunda kalıyor.

Başarının ilk adımlar

o sadece 17 yaşındayken ReQuest, genç güzellik fark ettim, ama sonra Emily hızla kariyer basamaklarını tırmanmaya başladı. İlk adım Glamour dergisinde ilk, daha doğrusu ünlü Matthias Vrayensom bir fotoğraf çekimi oldu.

Ardından aynı kadın fotoğrafçı tanınmış şirket Guess katalog "Bahar 2009" için bir model olarak önerilir. Fotoğraf oturumu okyanus kıyısında (emlak fotoğrafçı aittir) inanılmaz bir villada gerçekleştirildi. Yer Emily DiDonato Kori Bond ile eşleştirilmiş katılmış fotoğraflar için iyi doğa kadar oldu. okyanus sularında sıçramasına barış sörf bulunan, kısa unitard orman yolları boyunca yürüyüş, Lekeli ve diğer birçok görüntülerle büyüleyici elbiseler sanki sadece köpük dışarı çıktı kadınlık tanrıçası olarak Emily DiDonato karşımıza. Doğal, bozulmamış güzellik, güzellik ve kız cazibesi tekrar o zamanlardan stilini yeniden canlandırma, Hollywood'un altın günlerine uyandırmak.

"Maybelline" uluslararası genel müdürü bugün Cyril Xapuri, böyle bir kız hakkında konuşuyor: "Emily onu ilk kez görünce büyüleyici, biz bu kız biliyordu edilir onun güzelliğini ve çekiciliğini güzelliği ve çekiciliği, zeka ve doğallık sallar -. sadece ihtiyacımız olan şey! biz onu karışık güzelliği ile birlik içinde son derece mutlu olduklarını doğal, son derece taze gerçekten önemsenmeyen diğer tüm modelleri bırakarak onu ayrıcalıklı kılan budur. bu çekici ve inanılmaz ilk fark olduğu gibi bvorozhitelny "parlak" ve Emily ile çalışmaya başladı! "

Reklam kampanyaları

"Maybelline" modelinde çalışmadan önce Victoria Secret kampanyaya katıldı. hedeflenen amaca ulaşmak için kendi verimliliği, çalışkanlık ve azim üzerinde yoğunlaşırken, hem de olağanüstü güzelliği ve cazibesi, Emily elde etti tanımasını gösteren: Alman Vogue ve Models.com kız başarıyla moda endüstrisinin ufku ve hiçbir hata yükselmiş yıldız tanımını verdi.

Model Emily DiDonato da Calvin Klein Jeans, Ralph Lauren rugby, Kensie Nicole Farhi ve diğerleri ile çalışan, az ünlü reklam kampanyaları katılarak meşhur oldu.

dergi kapakları

Birçok parlak dergi Emily DiDonato fotoğraflarını yayınladık. Fotoğraflar güzellik böyle Blok, Marie Claire, Fransız Revue de Modları, Elle, Numéro Glamour'un olarak yayınlarda yerleştirildi.

Güzellik sırları

Model eşsiz kalması nasıl mümkün olduğunu sırrını paylaşan sahiptir. O çok erken yatıyor ve sade bir bardak su içmek için fırsat kaçırmadı. Ayrıca, yatmadan önce Emily bile her zaman parti ya da çok zor bir gün sonra, makyaj yıkar tonikler yıkar, kendini getirir. ona yardım bir rakam temiz hava tutmak için.

İşte yüzü sadece "Maybelline" süslemekte bir o ünlü model, aynı zamanda pek çok diğer kampanya ve dergiler var. Emily rağmen şimdi ünlü, ama yine de çok genç. Yani moda endüstrisinde bu genç güzellik yeni başarılara ne olacağını. Belki de en sonunda daha ünlü modeller Tutulma.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.