ModaAlışveriş

Yaka ne giymek itibaren (Modern fashionista blog)

onun kusurlarını gizlemek için, bunun aksine, boyun dikkat çekmek için parlak renkler serpiştirilmiş donuk bir kıyafet aydınlatmak veya bir göz açıp kapayıncaya görüntünüzü değiştirme - kolayca tüm bu fantezi yakalı başa. Bunlar evrenseldir ve her durumda yardım et. Bunları giymeden önce Ancak, yakaları ne giyeceğine iyi bir fikir gerekir.

giyim bu bölümünde tarihi geçen yüzyılın başlarına uzanıyor. Sonra nüfusun orta tabakaları elbise altında pahalı bir gömlek satın almaya gücü ancak, uygar ve prezentabl bakmak için özel çıkarılabilir yakaları satın almak için değil. Bunlardan en ucuz kağıt vardı. selülozdan yapılan daha pahalı olanlar,. Bunlar temizlenerek tekrar takılabilir. Bugün, çıkarılabilir yaka tekrar moda yüksekliği. Bu üst tasarımcıların koleksiyonlarında popüler retro tarzı nedeniyle.

Şu anda, bu aksesuarlar kumaş, deri, plastik. Özellikle orijinal görünüm boncuk yaka. Akşam düzenlemeleri inciler, yapay elmas, tüylerle süslü edilebilir.

Farklı ve dolap kısmının şekli. Onlar bir yay, fırfır veya sıkı yaka-raf şeklinde bir raptiye ile yatak açma, çok katmanlı olabilir.

Birçok onlar yakaları giymek ve nasıl doğru bir şekilde yapmak için bilmiyorum sırf zarif aksesuar reddediyorum. Hiçbir şey bu konuda karmaşık, ancak bazı kuralları dikkate tüm masraflar almak.

  1. Bu eleman, bir fırfırlar ve dekorasyon yoksun kesme basit giysiler, ile bir araya getirilmesi gerekmektedir.
  2. Kilit bir çentik (V-şeklinde, bir tekne halka şeklinde) için uygundur.
  3. Elbiselerin zaten ise yaka tamamen kapsamalıdır çıkarılabilir. Aksi takdirde, herhangi bir etkisi çalışmaz.

Eğer yaka ne giyeceğine, ilgileniyorsanız, ne giysiler onlara daha karlı bakacağız, cevap basit: onlar hemen her model için uygundur. Önemli olan - bu aksesuarın doğru şeklini seçmek için. Yani, bluzlar ve Boğazlı stand-up yaka sığdırmak için. Yaz elbise zarif dantel o kayış veya çanta tonda, özellikle, süsleyin. kristalleri ile Yakalar mükemmel herhangi bir kıyafet uydurma tamamlayacak. bu kazak giyim öğeleri ile, favori, ama oldukça sıkıcı dönüştürülebilir şık bir hırka. Ve görüntü yeni renklerle ışıltı olacaktır. Ve çok açık, seksi öğleden sonra, örneğin, koymak gerekirse yaka, mütevazı ve iffetli kılar.

Bazen kadınlar size boncuk bileziği giyebilir merak ediyor? Tabii ki, hiç rahat elbiseler böyle bir aksesuar çalışmaz. Için derin bir yaka ile akşam elbise tercih ve geri açmak için daha iyidir. İyi bir seçenek ve olabilir kokteyl elbiseleri. Yani, yaka tarafından oluşturulan romantik resimdir.

Ama başka oluşturabilirsiniz: cesur, spor, gençlik. Çok iyi meydan çivilerle yaka başa çıkmak için. Onlar ideal deri ceketler, kot uygundur ve tek renk elbise askıları ile tamamlayın. yaka aynı tarzda bilezik tamamlayacak eğer harika.

Buna ek olarak, bu aksesuarı seçerek, yaka giymek sadece bilmek gerekir, ama hangi model, yüz özelliklerine göre seçmek daha iyidir. Eğer mükemmel bir oval yüz övünebilir, o zaman bir üçgen şekilli yakaları yaklaşacaktır. yüz Dikdörtgen özellikleri daha iyi olanlar yuvarlak yaka veya raf seçin.

giyeceğin üzerinde Moda bir sezon daha uzun sürer. Tasarımcılar bu popülerlik yakında yapılacaktır söylüyorlar. Belki de güzel bir çıkarılabilir aksesuar satın alma zamanı. Özellikle de bir yaka giymek ne ile, zaten biliyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.