BilgisayarlarEkipman

Nasıl iTunes kullanılır? - Genel kullanım kılavuzu

iPod,: - iTunes ürünlerini desteklemek için Apple'ın programıdır iPad, iPhone. Bu cihazlar kullanan, hem de müzik koleksiyonunuzu ve video koleksiyonu düzenlemeye yardımcı kullanıcıları kolaylaştırmak amacıyla oluşturuldu. Ancak, sonuna kadar kullanımda zorluklar nedeniyle itunes kullanmak ve nasıl çalıştığını anlamak ve neler yapabileceğini anlamaya olabilir.

Aslında, onun çok geniş olasılığı. Örneğin, yüksek kalitede (HDTV) de dahil olmak üzere, video akışı yayın yapabilirsiniz. Oluşturmak ve kendi koleksiyonlarını organize etmek kolaydır. Buna ek olarak, kurumsal mağaza şirketi Apple bağlanır - yeni müzikler satın böylece, iTunes Store, özel bir algoritma sahibinin tercihlerini analiz etmek ve ona ilginç görünebilir yeni öğeler sunabilir.

Kısa bir süre önce bu iTunes, giderek daha popüler hale özellikle anlamlı filmlerin satış pazarındaki konumunu geliştirdi duyuruldu. Bütün bu hizmet aktif olarak korunur ve geliştirilir gösterir ve bu daha da ilginç hale getirir. Böyle Amazon ve Microsoft Zune Video Pazaryeri gibi en popüler çevrimiçi mağazalar arasında öncü bir konuma sahiptir.

Nasıl iTunes kullanılır?

Bu soru belki de Apple bir cihaz almaya karar neredeyse herkes sorar. O iTunes olduğunu zorluklar ekler ve "farklı". Öncelikle, bilgisayarda yüklü bir program var. iPod, Ipad, vb - senin müzik ve video koleksiyonu kontrol etmek, hem de Apple cihazlar ile senkronize etmek için kullanılır

Ama bir kez işletim sistemi ile tüm cihazlara yüklenebilir standart iTunes uygulaması vardır. AppStore aşina olanlar, muhtemelen yakında iTunes nasıl kullanılacağını anlamak mümkün olacaktır. Ama ilk defa bir uygulama ile karşı karşıya olanlar, tüm fonksiyonel hemen çözemiyorum. Ayrıca yöneticinin aşağıda açıklanacaktır nasıl kullanılacağını melodileri mağaza olanakları hakkında unutma.

Eğer iPad sahibi iseniz Bu bağlamda, önemli ölçüde cihazın uygulama olanakları genişler çünkü iTunes'u nasıl kullanılacağını anlamak daha iyidir.

adım kılavuz adım

  Önce bir kullanıcı adı ve şifre girmek ve giriş yapmalısınız, yeni bir hesap gerekir. Bu arada, ABD daha işlevsel hesapları, bunlar Rusça daha fazla fırsat var. Ama Müşterilerimizin çoğunluğu, tabii ki, İkinci seçenek ilgileniyor.

İlk olarak, podcastlerin bir bölüm vardır. İsterseniz bunları indirebilirsiniz böylece hepsi ücretsiz olup, ses ve video olabilir. Hepsi kolay olmayacak onlarla ilgilenmeye bir bütün olarak, temalar ve kategoriye ayrılır.

Ayrıca Başlangıçta Itunes U. adlı bir bölüm bulabilirsiniz, o eğitim kurumlarının çeşitli özel platform olarak şirket düşündük. Üniversiteler öğrencileri için malzeme yaymak için buradayız ve onlar gereken her şeyi indirebilirsiniz. Ayrıca bazı ek materyaller ve ilginç bir iş bulabilirsiniz. Birisi iTunes U nasıl kullanılacağı ilgilenen Ancak, bunlar bir hayal kırıklığı bekliyor: Bu bölümde kadar popüler değildir ve varlığını Rus üniversiteler pek farkında bile. Burada Rus dilinde malzemelerini bul çok zordur.

En önemli bölüm - Yüklemeler. Bu doğrudan indirir bölüm, burada ilginç ve indirmek için koymak bir şey tercih edebilirsiniz. Ancak, indirme işlemi iptal edilemez, sadece durdurabilirsiniz. bağlantı koparsa Ayrıca sorunlar olabilir.

Bu açıklama, durumu açıklığa kavuşturmak ve ilginç bir şey bulabilirsiniz daha çok herkes orada olarak iTunes, nasıl kullanılacağını anlamanıza yardımcı olmalıdır.

Bu program aynı zamanda bilgisayarınızla cihazınızı senkronize edebilir ve müzik ve videoları yakabilir ile dinlemek ve onları izlemek. Bu zaman içinde, ek fonksiyonlar sebebiyet verecek ve modifiye edilmeye devam edeceğini bekleyebiliriz böylece, sürekli gelişmekte olan çok kullanışlı bir programdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.