ModaAlışveriş

"Sonsuzluk": dövme ve önemi

sonsuzluğun işareti ile Dövme en önemlilerinden biri olarak kabul edilir. Gerçekten de, bir taraftan, sadece matematiksel bir rakamdır ve diğer büyülü sembolünü. Orada bir şeyin başlangıcıdır ve hiç bitmeyecek göstermektedir. Bu dünyada her şey büyüyen ve genişleyen ve böylece yapamam dur edilir. Yani sırayla her şeye bakalım. sembolün kökeni çok az bilinmektedir. matematik doğmadan Sonuçta o uzun göründü. Antik Tibet resimlerinde bize kendi kuyruğunu ısıran bir engerek şeklinde sonsuzluk işareti gösterir. Üzerinde yılan tanrı kendisini yemek, ama her zaman büyümek için çalışıyordu ve bu yüzden sonsuza gitti hangi efsaneler vardır. Böylece, o onu yok etmeye çalışırken başına ve aynı zamanda hayat vermek gibiydi. Bu nedenle başlangıcını ve sembol sonunu temsil, değişim döngüleri, her zaman dünyada olacak.

sonsuzluğun işareti ile Dövme: Sembolizm

dövme, "sonsuz" almaya karar severler, için, birbirlerine sonsuz sevgi ve bağlılığı ifade eder. Ancak, sonsuza dek birlikte olmak arzularını gösteren gibi görünüyor. Buna ek olarak, moda dergilerinin sayfalarında görebileceğiniz dövme "sonsuzluk işareti" fotoğraflar, her şey serbest, sınırlar olmadan yaşamak arzusunun bir sembolüdür. Sonuçta, bu karakter aslen durdurulamaz sonsuz bir şey, olarak yorumlandı. Sonsuzluk bileklerine bir adam ya bir kız karşılamak için çoğu zaman mümkündür küçük (dövme) ve algılanamaz. Bu geçmişte veya yalnızlık bir işareti bir hatırlatma olabilir ve belki de, sembolize o geleceğini düşünmek zamanı. Sonuçta bu dünyada hiçbir şey sonsuza kadar sürmez. Ama her biri için sadece o eylemi anlaşılan onun anlamına gelir.

"Sonsuz" - dövme ve büyü

Küçük belirteci hakkında özel nedir gibi görünüyor. Eh, sanırım, onun yan yatarken sekiz rakam. Ama her şey o kadar basit değildir. Tüm dinler Tanrı her zaman olmuştur ve sonsuza olacağını söylüyor. Ve yaptıklarının imkansız anlamak için. Böylece, sonsuzluk sembolü anlamak arzusunu sembolize ya da en azından dünyayı anlamanın yaklaş. bedeni sonsuza (dövme) üzerine gösterilen insanlar, her şeyde mükemmellik için çalışıyoruz. Ve aynı zamanda gösterisinde tüm anlaşılamaz olduğunu. Sonuçta, her zaman yeni bir şey için çalışıyoruz. Böylece, "sonsuzluk" - bir dövme, zor genellikle aramak için. Sonuçta, bu bir damıtma ve dini ve felsefi dayanakları altındadır. inanç için oda var yerde, her zaman sihirli bir yeri vardır.

Sonsuzluk işaretinin aynı dövme yapmış severler, ayrılmaya asla inanılmaktadır. hatta o başarısız olursa veya başarılı olursa, onlar, bunların hiçbiri bir eş bulamıyor zamankinden daha karşılamak mümkün olmayacaktır ve her zaman favori veya favori arayacaktır. Belki de sadece güzel bir efsane, ama inanmak istiyor. Veya başka bir hikaye, hangi göre adam kız arkadaşı çok düşkündü ve o ölümcül hasta oldu. kız gidince kimse ama küçük bir sır bilmiyordu ki, o sekiz şeklinde kolunda bir kesik yaptı. Ve o üzgün hissettim her zaman, o bu küçük ikonu baktı ve onu hatırladım - eğlenceli ve ölmek bile, o gülümseme, o güzel. Hep öyle kaldı, ve aynı zamanda her zaman onunla bir favori olmuştur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.