Gıda ve içecekPişirme İpuçları

Acele sandviç pişirin

neden olmaz Hiç kimse bu kalori sandviç yeterince büyük şüpheliyim. Buna rağmen, hepsi hala basit sandviç gibi. Sonuçta, sadece hayal için bir fırsat değil, aynı zamanda onun sanat ve hayal gücü ile misafirler sürpriz. aceleyle Sandviçler herhangi bir tabloyu süsleyecek. bileşenlerin asgari seti ile kolayca hızlı bir kahvaltı hazırlayın ve farklı Topingler ile dilim ekmek bütün aile besleyebilir. acele pişirme sandviç biraz tecrübesi ile her şeyi ve hatta acemi aşçılara pişirmek mümkün olacak.

Sıcak sandviçler

sandviç Bu tür kahvaltıda pişirmeye tercih ederim. Altı sandviç hazırlamak için beyaz ekmek oniki dilim almak. Ekmek tuğla şeklinde ise Estetik, hazır sandviç bakacağız. Ayrıca mersin balığı, tütsülenmiş sosis veya jambon altı adet gerekecektir. Biz iki olgun domates, altı yumurta almak gerekir. Bunun yerine önerilen iki bıldırcın yumurtası kullanılabilir. Hatta daha faydalı olacaktır. ekmek Dilimler bir fırın tepsisine ortaya koymak gerekir. Mersin balığı dilimleri ile kaplayın. Bundan sonra, ekmek kırıntısı altı kalan parçalarının kaldırılması gerekir ve mersin balığı üstüne koydu. deliğe, domates dilimleri ve sandviçin içinde bir tavuk yumurtası bir sürücüyü yerleştirin. Tuz ya da biber gibi baharatlar ekleyin. Sonra yaklaşık yarım saat sandviç önceden ısıtılmış fırında pişirin tavayı koyun. Ye sıcak sandviç. Sen maydanoz yaprağı ile her sandviç üst dekore edebilirsiniz.

karaciğer sandviç

bunların hazırlanması için, bir kiloluk almak tavuk karaciğer, tost ve baharatlar için iki orta soğan, ekşi krema paketleme dvadtsatiprotsentnym yağ, ayçiçek yağı, ekmek. İnce soğan doğrayın ve renkte golden kadar yağda kızartın. Sonra parçalar halinde soğan karaciğer, önceden kesilmiş ekleyin. baharatları ekleyin ve yaklaşık 1520 dakika pişirin. Piştikten sonra biraz tavuk karaciğeri ve onun büküm değirmeni soğumasını bekleyin. karaciğere krem küçük bir miktar ekleyin macunun şeklini almıştır. o bir üçgen şeklinde oldu böylece ekmek bir dilim ikiye kesin. ayçiçek yağında her iki tarafta ekmek kızartın. Daha sonra soğutuldu, krutonlar yeşillikleri börek ve garnitür yayıldı.

tost Hawaii

Bu sandviçler gerçekten hızlı hazırlanan ve çok lezzetli kadar çırpılmış. Bu, tost jambon, peynir plakaları biraz ve konserve ananas halkaları bir kavanoz ekmek birkaç dilim alacak. Pişirme üzerinde koyun , parşömen kağıdı sopa değil tost. ekmek dilimleri üzerine koyun ve mayonez her dilimi yayıldı. Bundan sonra, jambon lay ananas halkaları yukarıda ve peynir. Önceden ısıtılmış fırında tost yerleştirin ve yaklaşık yirmi dakika pişir. aceleyle Bu sandviç mükemmel tadı ile sizi memnun edecektir.

lezzetli rulo sandviç

tost jambon altı dilim, bitmiş salata herhangi birinin altı yemek kaşığı yeşil soğan ekmek üç dilim atın. ince salata ile jambon ve üst bir tabak dilim dilimlenmiş dön. Bu sandviç Mısır ve yengeç sopa ile, örneğin, bir salata kesinlikle yararlıdır. Küçük bir rulo katlayın. parÁalanmaz rulo için, tüyler yeşil soğan kullanarak bağlarız. yarıya Ekmek, üçgen şeklin parçalarını almak için. Sonra bir rulo üzerinde ekmek her dilimin üzerine yerleştirin. Sen mayonezli ekmek-yağlanmış önceden edebilirsiniz.

Sana ve tüm aile üyeleri sonuçtan memnun olacak ve genellikle acele sandviç hazırlayacak, bu tarifleri tadı düşünüyorum. Cook, deney, tadını çıkarın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.