SeyahatYolculukları

Dünyanın en lüks yolcu gemileri 10

National Geographic Traveler onun son sayısında Akdeniz'den Nil Nehri dünyanın en iyi yolculukları bir listesini, derlemiştir. Yirmi bir güzergah seçildi.

Biz "kar odaları" ve spa hizmetleri, hem de diğer gemilerin varlığını düşündürmektedir gemi, vurgulama, çoğu heyecan verici seçmiş Aşağıda sunan gezginler unutulmaz deneyimlerden çok olsun. Örneğin, Markiz tropik bahçelerin turlar sunuyoruz.

Seyşeller

Gemiler altmış iki yolcu hesaplanan Kristal Esprit, - bu ünlü lüks hattında ilk gemi. O Hint Okyanusu güzel adada kışı geçirir. denize kaplumbağaları bırakın ve dev hindistan cevizi yarısını hayranım.

Amazon nehri

Liner "Aria Amazon" Perulu yağmur ormanlarının gitti. Ayrıca seyir yerel köylere ziyaretlerini içerir ve piranhalar balığı için fırsat sağlar.

Zengin menü ile gemide restoran. Restoran yerel spesiyaller servis edilmektedir. tatlı su balıkları ve palmiye salata İmza çanak kayıtsız kimseyi bırakmayacak.

Nil nehri

"Meroe Nur El-Nil" üst güvertesinde, Mısır pamuğundan çarşaflar doldurulmuş yastıklar uzanarak modern bir firavun gibi hissediyorum. Sen palmiye ağaçları, ibis ve Edfu ve Kom Ombo tapınaklar geçmiş yolculuğa davet edilir.

Mekong nehri

Dekore orkideler yolcu gemisi Manzaralı Ruh altmış sekiz kişi için tasarlanmıştır. Geçen yıl başlatıldı.

Her kabin balkonlu bir yatak odası vardır. Karada Eğer Kamboçyalı başkentinde eski manastırı ziyaret etmek ve Oudonge keşiş desteğini almak için fırsat olacaktır.

Karayib Denizi

yirmi altı yolcular için tasarlanmış Ada Windjammer gemisi. Turistler Rodney Bay Cuma balık bar ve dükkanlar Saint Lucia, hem de partiyi ziyaret etme şansına sahip olacaktır.

Fransız Polinezya adaları

Gemi "Pol Gogen" Polinezya lagünleri gezinmek için sığ bir taslak ile inşa edilmiştir. eğlence programı yerel şarkıcılar ve dansçılar performansları yer alıyor ve aynı zamanda yerel çiçek yağı kullanmak spa terapileri sunmaktadır.

Baltık Denizi

Eğer İskandinav tarzı yapılan gemide bir Viking Sky spa, gidebilirsiniz Stockholm İsveç Kraliyet Operası'nda Tallinn tur veya özel performansların muayene geçen bir günün ardından. damar buhar sauna ve kar odası bulunmaktadır.

Akdeniz

Üç direkli gemi "Le Ponant" Korsika kıyılarında birçok küçük batı Akdeniz liman ve yerleri ziyaret etti. Gemide lezzetli bir şampanya Veuve Clicquot sunulacak.

Markiz Adaları

Yarım daire gemi yarısı kargo olduğunu. Gemi Aranui 5 uzaktan Güney Pasifik adalar üzerinde on dört heyecanlı yolculuk gerçekleştirir.

transatlantik yolcu

Flagship Queen Mary 2 astar şirketi Cunard Hattı yüksek hız için tasarlanmış bir gövde ile donatılmıştır. damar 2620 kişi için tasarlanmıştır. Bu İngiliz kültürü doya doya. Eğer gölet geçtiğimizde, balık, cips ve bir bira bardağı sunmaktadır "Altın Aslan pub", içine düşer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.