ModaAlışveriş

Çanta "Valentino": Gerçek bir şık

Çanta "Valentino" - Birçok modacıların nihai rüya, lüks ve kadınlık ile eşanlamlı İtalyan markası çünkü. Bu, ayrıntılı görüntü vurgulamak Son dokunuş olmaya, buna eklemek mümkün olan şık bir aksesuardır.

Valentino Garavani

Çantalar Valentino Garavani, klasikleri çağrılabilir hangi zaman güçsüz önce. Diğerleri zevk için yarım yüzyıldan uzun Bu efsanevi İtalyan tasarımcı çalışır. Onun yetenek inanılmaz: dokunduğu her şey en yüksek seviyede çıkıyor. Zorlu bir halka gibi her şeyi - o oluştururken her ne ise,, giyim çanta, ayakkabı ve aksesuarları olun.

Tutkuyla moda aşık Tasarımcı kendine ancak mimarlık ve resim de ilgi. Valentino sonra prestijli Uluslararası Yün Sekreterliği de zafer kazandı ve Jean Dessaix buluştu Paris'te, Milano'da okudu. deha Kendi markası 1960 yılında tekrar kuruldu ve ilk marka butik Via Condotti'deki açıldı - Roma'da ünlü alışveriş caddesi.

Ünlü Valentino Garavani? Kusursuz bir tat, cesaret, kadınlık, formun zarafet. Kendisi gibi cesur ve şok edici - mini etek mega popülerliğe ortasında o manken maksi boy, kan ve elbiseler renk siyah-beyaz kontrastı kadınları sunuyor. Onlar hala tüm dünyada sadece ünlüler değil, aynı zamanda sıradan kadınları sevgi tadını çıkarın.

Çanta "Valentino"

Efsanevi sihirbaz diğeri için aksesuar koleksiyonuna yaratır. Bunlar minyatür pençelerinden ve büyük gövdeleri olarak bulunabilir. O tasarım, boyut, renk ve dekor ile deneme korkmuyor. Beklenmedik bir baskı ile deri ve süet yanı sıra cildin nadir türler ya Döşeme: Ürünlerini en iyi malzemelerden yapılır. Aksesuarlar sadece en iyi kalite: her zaman torbanın kavramına içine sunum ve mükemmel zinde, çok uzun zaman olacaktır.

yüksek fiyat - Efsanevi İtalyan aksesuarlar marka anda hala büyük bir dezavantajı vardır. Neyse ki, pek çok fashionistas için Valentino torba kopya biçiminde bir alternatif var. onlar orijinal sonra biraz daha aşağı, nitel varsa ve bazen farklılıklar sadece aralarındaki profesyonel bulabilirsiniz. Ama çoğaltma maliyeti oldukça demokratik, dolayısıyla böyle bir ürün her kız can göze. markalı ürünlerin kopya satarak uzmanlaşmak ve gerçekten değer malları teklif mağazalar vardır.

Valentino Orlandi

1974 yılında dünya torbasını Valentino Orlandi gördü. İtalyan tasarımcının adı efsanevi adaşı ile karıştırılmamalıdır değildir. Bu adam moda endüstrisine sağlam bir adım haline geldi ve onun sanat aşık. aksesuarları, çanta, ayakkabı ve diğer fantezi mallar: bu marka altında inanılmaz şeyler deri üretilmektedir.

Yıllardır Valentino Orlandi ailesi bronzlaşma yapan ve bu sürecin her konuda biliyordu beri bu marka görünümü, mantıklı bir adım olduğu unutulmamalıdır. Valentino bu bilginin yanı sıra, moda için bir yeteneği, bu nedenle bir mucize gibi ondan her şey vardı. Fabrikalar debbağların yeni nesil bir nesilden diğerine kabul edilmiştir sırları uygulamak, cildin tedavisinde eski yöntemler kullanılır. Şirket, defne dinlenme ve sürekli yeni arıyor, yenilikleri başlatma sürecine geliştirir etmez.

yerine epilogue

Çanta "Valentino" - bu kesinlikle tür, dünyada milyonlarca kadının gıpta nesnesi ve favori bayanlar için akıllı hediye bir klasik. kadınlara mükemmel aksesuar bakarak kalp atışı, ışık gözleri hızlandı zaman dudaklarında bir gülümseme o hüküm sürer. Bir kraliçe gibi olur ve gerçekten güzel.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.