Sanat ve EğlenceSanat

Nasıl "İntihar Squad" dan Joker çizmek için: Ana öneriler ve adımlar

Joker çizgi romanlarda yapılan filmler izlemeyi seviyor hemen hemen herkes bilir. Onun huzursuz doğa için bilinen bu cani, sürekli Batman kendisiyle mücadele, Gotham'ı terörize. Buna ek olarak, çizgi karakter başlıklı filmin kahramanlarından biri haline geldi "İntihar Ekibi." Ve farklı filmlerde popüler cani farklı göründüğünü belirtmek gerekir. Ve bu inceleme okuduktan sonra, anlamaya mümkün olacak Joker nasıl çizileceğini dan "İntihar Squad."

görüntü kinozlodeya

kararsız öfke ile Karakter yeni kılığında değil, aynı zamanda vücudunun her yerinde sayısız dövmeler sadece hayranlarının karşısına çıktı. Kötü adam karakteri delilik çok daha çok olduğu vurgulanmalıdır. Yani Joker izleyiciler görmedim, bu yüzden ilgi yeterince yüksektir.

Onun görüntü ile Pictures hepsi ona tasvir etmek isteyen bir artışa yol açmıştır Internet yayılmıştır. Bu gelen Joker nasıl çizileceğini aşamalı planın yol açmalıdır "İntihar Squad." Bu işgal almak kolay değildir, bu nedenle sıkı çalışma için hazırlanmalıdır.

Ne gerek

Nasıl "İntihar Ekibi" kalemin ucundan Joker çizmek için? Bu, bazı araçlar gerektirir ve malzeme üzerinde stok edecektir. Tabii ki, o sen ve çekecek bir kalem, gerekecektir. Ayrıca beyaz ağır kağıt satın almanız gerekir, ama aynı zamanda her zamanki tetrad kullanabilirsiniz. önemli araçlarından açısından bakıldığında da bir silgi ve renkli kalemler / belirteçler düşünülmelidir.

adım adım

  1. Sıfırdan başlamak gerekir. Kağıt kinozlodeya kafasına çizin. Aynı zamanda unutmamalıyız Jared Leto yeterince oynadığı yeni Joker, yüksek alnında. gösterildiği gibi Bundan sonra gövde devresi özetlemektedir.

  2. Orijinal çizimi kullanarak, başın gerçek şekli verilmelidir. çene dikkat nihayetinde uzun ve dar almalısınız, hangi önerilir. Aynı zamanda bu adımda, kulaklarını çizin.
  3. Bu adımda, bir daha canlı bir görüntü oluşturmak için etrafında kırışıklıklar çizmek, burun yapılması gerekir. Bunun Çünkü daha çok ve yanaklar kinozlodeya görülecektir.
  4. Nasıl "İntihar Squad" dan Joker çizmek için? Karakterin gözleri açık olmalıdır anlaşılmaktadır. O filmde seyirci huzuruna çıktı Aksi takdirde, uzun süreli çalışma ortaya çıkan görüntü deli olmayacaktır. Bu aşamada gerekli kırışıklıkları çizmek için alnında katlanır. Göz gözyaşı dövme olması gerektiğini unutmayın.
  5. karakterin ağzı Çizim, son derece dikkatli olmak gerekir. Dudaklar karanlık ve yoğun açmalısınız. Ayrıca çizilen resmin bu adımda dili ve dişleri edinmelisiniz.
  6. Adım, el çizim geçmek için zaman olduğu anlamına gelir. Bu hatayı düzeltmek için başarılı olmak mümkün değildir dikkatli yapılmalıdır. sol elin üzerine dövme olarak.
  7. saç çizim başlamalıdır. Bunlar kısa olmalıdır, geriye taranmış. Dalgaların yardımıyla saç modeli şekillendirmek mümkün olacaktır.

  8. Nasıl "İntihar Squad" dan Joker çizmek için? gövdesini çizim başlamalıdır. boyun, ardından omuzlara ile başlamak önerilir. Bu adım vücudun üst kısmının bir taslak yapmak için izin sonra sonradan mide çekilecek bir çizgi ekleyin.
  9. Dövme zaten sonra silinecek hataları ve ilk eskizler çizilebilir. Özel dikkat bu bir dövme gibi görünmelidir nasıl dikkat edilmelidir. , Doğru bir yapmanız gereken tek şey unutmayın.
  10. Eğer Joker logosu "İntihar Ekibi" film müziği gibi ek bir eleman çizebilirsiniz Yani sonuçta. Sadece kafamın dışında olduğundan, bu kolaylaştırın.

Düzeltmeler korkmamalı

rakam sadece mükemmel olması gerekiyordu olduğunu düşünmeyin. Eğer aşamalarında Joker kalem ( "İntihar Ekibi") nasıl çizileceğini anlamaya istiyorsanız, Çeşitli hünerleri hazır olsun. Eğer bir tomurcuklanma sanatçı olduğuna göre mükemmel bir resim elde edene kadar, daha sonra yama, yeterli olacaktır.

Buraya kadar anlatılanlardan başka "altın" kuralı takip eder: Eğer çalışmak, iş ve tekrar çalışmalıdır. kimse değil, ama nedense çok biz yeteneksiz çekemez düşünüyorum için doğal olarak haber. Böyle düşünceler yanlıştır, başarılı yapabiliyor, ilk elden bilen herkes neyi sıkı çalışma ve azim.

Sonuç

Bütün yukarıdaki adımlar özenle ve dikkatle yürütülen varsa, o zaman kötü adam imajını olmalıdır. Şimdi aşamalarında "İntihar Squad" dan Joker nasıl çizileceğini biliyoruz. Kağıt ünlü kötü adam imajını taşımak için başarısız, sen filmin diğer karakterleri ile baş edebilecektir. Sonra şekil verici, daha etkileyici olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.