Sanat ve EğlenceMüzik

Joseph Prigogine'nin biyografisi: Dağıstan'dan Moskova'ya giden yol

Yetenek satın alınamaz - yeteneğe dayalı olarak yalnızca doğabilirsiniz. Tabii ki, hediye farklı olabilir: oyunculuk, müzikal, edebi veya mutfak. Veya belki de üretim. Bu kabiliyete sahip bir kişi Joseph Prigozhin'dir. Bu etkileyici adamın biyografisi, kişisel hayatında ve tabii ki profesyonel alanda mutluluğu aramak için geçirmesi gereken zor ve uzun yolculuk hakkında bilgi verir.

Çocukluk ve ergenlik

İzleyiciler genellikle aynı soruyu sorar: "Prigogine kaç yaşında Joseph'e?" Ve bu kazara olmaz: Sonuçta, üretici yaşlılık belirtileri bulmaz. Harika bir karısı (ünlü şarkıcı Valeria), altı çocuk ve başarılı bir çalışması var.

Joseph Prigogine'nin biyografisi, Makhaçlar şehri olan Dağıstan'da kök salmış durumda. Orada 2 Nisan 1969'da bir çocuk gelecekte ünlü bir prodüktör olacak kim geldi ortaya çıktı. Bu arada, Igor Matveyevich ve Dinara Yakubovna'nın en sevdiği oğludur. Joseph'in ailesi zenginlerden uzaktı, oğlan çabucak emeğin ne olduğunu öğrendi. İlk görevi kuafördü. Bununla birlikte, para eksikliği, bir aktörün büyük bir aşamasını ve mesleğini hayal etmesini engellemedi.

Başarının yolu

Joseph 16 yaşına girer girmez pasaport alır ve Moskova'yı fethetmek için ayrılır. Rusya'nın başkentinde kimse onu beklemektedir. Arkadaş veya akrabası yok. Yurtta bir oda bulmak için Joseph teknik meslek okuluna girer ve "teplogidroizolirovschik" mesleğini alır. Aynı zamanda genç adam okulu bitiriyor. Çalışmaları sırasında, Joseph Prigogine'in biyografisi keskin bir dönüş yapar. Bir rüyaya giden yolda attığı ilk adımın üstesinden gelir - tiyatro stüdyosunda oynar. O sırada, oğlanın aklında, oyunculuk hayatının yönetilmesi kadar ona yakın olmadığı düşüncesi vardı.

1986'dan beri, Joseph Prigogine'in biyografisinde yeni olaylar yaşanıyor: Gama stüdyosu tiyatrosundaki tiyatro becerileri derslerini ziyaret ederek, başarısızlığa uğramış olan (uzun bir 8 yıl sonra çekilmişti) ilk kez GITIS'ye girme girişimi, sinemadaki ilk hoşnutsuz adımlar. İki yıl boyunca sanatçı önemli bir sonuç elde etti. Gerekli tanıdıkları başlatır, çeşitli etkinliklerde bulunur ve aynı zamanda gösteri ismi adı verilen "yaşayan bir organizma" geliştirir.

Bir süre sonra, Joseph Prigogine'in biyografisi yeni bir çizgi yakaladı: konser programlarının organizasyon yöneticisi. Aynı zamanda, kendi bestelerinin derlemesini bile bırakarak kendine davranıyor.

Moda şovlarının (Yudashkin dahil) yönetici ve çeşitli grupların performanslarını yönetti. Joseph, şarkıcı ve şarkıcıların tanıtımına (Sona, Vakhtang Kikabidze, Nikolai Noskov ve diğerleri) katıldı. Ek olarak, "Scammed Scammers" ın, Kristina Orbakaite'nin ve Alexander Marshall'ın yönetmeniydi. Şirketi "ORT-Records", en iyi şov dünyasında birisi olarak tanınmaktadır.

Bir zamanlar Prigozhin, Iosif Kobzon ve Lyudmila Zykina sahnesinin şefi tarafından düzenlenen yardım vakfından sorumluydı. Yurtiçi gösteri sanatının yıldızlarının junilee konserlerine etkinliklerinde önemli bir rol verilmektedir. Bu olayların çoğu doğrudan liderliğiyle organize edildi.

Kişisel yaşam

Prigozhin tarafından üretilen en başarılı proje, 2003 yılından beri birlikte çalıştığı şarkıcı Valeria. Çift ortak çalışmalar alanında birlikte çalışmaya başladı. Joseph ikinci resmi evliliktir. Yapımcının ilk karısı Moskova doğumlu güzel bir Elena'ydı. Bu evlilikte, çiftin iki çocuğu vardı. Son Dmitriy 18 yaşında, güzel adı Danae olan kızı - 10 yıl. Sonra Leila Fattakhova vardı. Evli değillerdi, ama ortak bir çocuğu var - Elizabeth dokuz yıldır. Valeria'nın ilk evliliğinden üç çocuğu var. Ünlü yapımcının karısı iletişim kurmamasına ve birbirlerini tanımamasına karşın, çocukları altı boş vakit geçirmekten mutluluk duyuyorlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.