Sanat ve EğlenceMüzik

Diana Gurtskaya biyografi ve kişisel hayat. Diana Gurtskaya trajedisi

Harap Tiflis (1992), bir iç savaş var. bonfires Kentte sıcak tutmak ve sıcak yemek yemeye. Işık 2 saat hizmetinizdedir. Şehrin bütün sakinleri heyecanla yeni tahribatlar ve sevdiklerinin ölümüne dair korkutucu bilgiler yutmak.

Bir yıldız doğdu

Ve burada bu karanlık, harap bir şehirde güçlü bir ses herhangi bir kişi etkilemek ostavivil gelmez küçük kör 10 yaşındaki bir kız geliyordu. Bir gün bütün Gürcistan öğrendi ve tüm ekledi. Yani bu noktaya kadar gül ile mayınları olmayan bir şarkıcı Diana Gurtskaya biyografisi.

1995 yılında kız Yalta büyük sahnede onu yaptı ve sıradışı ses ve yürütme dokunmadan şekilde birlikte salonu havaya uçurdu. Diana Gurtskaya batı Gürcistan'dan bir madenci son çocuğuydu. o çok küçükken annesi öldü ve kör bir kızın tüm bakım ağabeyi ve kız kardeşi üstlenmiştir. Bu Diana ailem özlemi ve annemin en sevdiği şarkı sürekli çalışır kör çocuklar için yatılı okula izledi. doğumdan itibaren Kör Kız, mükemmel zift, çarpıcı "yetişkin" sesi vardı, onun müziği bir parça yıldız yaşta zaten oldu. Yaklaşık saatlerce onu dinleyebilirim. Diana vokal bir müzik okuluna gönderildi, o onu öğretmen ona öğrettiği ikna müzik okumak için.

Erken kariyer

Yalta Varış genç şarkıcının kariyerinde bir dönüm noktası oldu ve birkaç yıl sonra o Moskova'ya taşındı. Onun ağabeyi Robert, kız kardeşi dikkat çekmek için gitti sevgi ve özenle ona çevrili ve sonra onu üreticisi oldu. bakış eksikliği telafi sanki kader baştan Diana tercih. O uyum Rus şov dünyasının saflarına katıldı ve konserler peş peşe izleyin. Onlar korkunç yorgun çekim eklendi ancak Diana Gurtskaya ürkek değildi. o tükendiğini neyse, yönetmen söyledi tüm yasa, ve o yüzde yüz verir.

Aşk aniden iner

2002 yılı Diana hayatında mühim idi. O ilk gelecekteki kocası, Sibirya, Pyotr Kucherenko araya geldi. Başlangıçta bir dostluk dönüştü ve sonra aşk iş birliği oldu. Ama Diana genç adam muğlak cevap verdi kız kaprisli ve evlilik teklifi oldu. O gökten bir yıldız alacağı eğer düşündüğünü söz verdi. yasa - Peter favori arzu kimin için romantik adamı döndü. Ve bir sonraki moda zümre üzerinde DJ müziği kapalı ve aniden yeni yıldızı, açık astronomlar açıklandı ve Diana onuruna adlandırılmış. Salon kırmızılaşmış mutluluk kızı alkışladı ve damat kollarına aldı ve zemin etrafında twirled, ona büyük bir buket verdi. Söylemeye gerek yok, düğün kulağında oldu. Şık kutlama, bir yıldız ve güzel bir kız befits olarak!

Marsh Mendelssohn

gelin bir ay ünlü moda tasarımcısı Yudashkin için çabukluğuyla; bunun üzerine inci ve taşlarla işlemeli, çarpıcı bir elbise içinde çok etkiliydi.

Genç o gün çok mutlu görünüyordu. kutlama sonrası bir başarıydı. her şeyde Diana'nın kocası, Hassas bir antika vazo gibi davranıyor, çok sevdiği sabit görüntüsünü destekleyen toz leke darbeler. Diana Gurtskaya patlayıcı bir karaktere sahiptir ve bazen onun kıskançlık ruloları. Uzun bir süre sonra üflenir. Ama onun kıskançlık kocası hiç değişmez onu sevdiğini ve, temelsiz değildir.

Uzun zamandır beklenen oğul

Evlilikten sonra hamile alamadım, Diana bir bebek sahibi özlemi, neredeyse iki yıl sürdü. Neredeyse tüm tedaviler ve hatta alternatif tıp hayal etmeye çalıştı. Uzun zamandır beklenen oğul - Ve 29 Haziran 2007 bir çocuk doğdu. Genç ebeveynlerin mutluluk sınırlarını yok gibiydi. Oğlunun daha birleşik eşlerin doğum ve bunlar çocuğu eğitmek için hoş sıkıntıları yok. Diana sevdiği yavru gelen toz leke darbeler "deli mama" idi ve bazen Peter onu durdurmak zorunda kalır. Aksi takdirde, kendi zararına delilik yeteneğine sahiptir.

Tabii ki, şarkıcı çok titiz turne ve konser programı olduğu için aile, bir dadı var, ama her boş zamanını oğlunu ayırıyor. Onlar annesi görebilir ve konularda onların kurallarına uymak vermez çocuğa açıklamak karar verdi. Bir çocuk Diana Gurtskaya büyüdüğü zaman, o bütün annesinin bakımı etrafında gördüğümüz, o zaman ona yardım almaya çalışacağını açıkladı. o çocuk her şeyin farkındadır ve doğru olarak durumu anladığını görünce veliler rahat bir nefes aldı. aile meclisi Diana Gurtskaya ve kocası karar çocuk yetiştirmek için sıradan bir ortalama çocuk olarak. Ailesi normal bir okula sonra anaokuluna yolladı ve. Neden bu seçimi yaptı? Diane orada, yaşamın zorunlu okul geçecek çünkü annesi ünlü bir şarkıcı olduğu gerçeği sadece çok özel kabul edilmeyecektir inanmaktadır. Hesaplama doğruydu ve Diana Gurtskaya oğlu akıllı, sakin, itaatkar çocuk yetiştirme ve onların çalışmalarında büyük bir ilerleme.

aile trajedisi

Haziran 2009'da Diana Gurtskaya ailesinde korkunç bir trajedi oldu. Moskova'da yılında kardeşi Edward ait Kolluk ölümüne dövüldü. O yaşamla bağdaşmayan ciddi yaralar ve o hastanede bir dayak öldü. Anlaşıldığı üzere, Edward sokakta polis tarafından durduruldu ve onun üzerine birkaç saat zorbalık ve dövülmüş polis istasyonuna götürüldü. Diana Gurtskaya trajedisi kayıtsız halkı bırakmamış. Birçok gazeteci ve siyasilerin daha hızlı açıklama çirkin suç istedi, fakat dava durdu. Onun kardeşi hayrandı Diana, için korkunç bir darbe oldu. O uzun şoktan kurtarmak olamazdı.

Diana Gurtskaya biyografi acı ve mutlu hem anı dolu, o aktif bir hayat sürdürmektedir. gibi dev yük onun gücüne eklendi ve o her zaman kavgacı oluyor. 2009 yılından bu yana, o Paralimpik Oyunları'nın popülerleşme adanmış onurlu bir adam haline geldi. Diana sporcular iyi hizmet almak yardımcı olmak için muazzam bir çaba "Soçi 2014 Olimpiyatları." Gurtskaya sık resital veren ve büyük salonlar toplayan Gürcistan, eve gelir. İnsanlar onu hatırlamak ve bu zor zamanda bir parça yıldız haline geldi ilk şarkı, delici için seviyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.