BilgisayarlarBilgisayar oyunları

«Dragon Age: The Beginning": efsane geçit

klasiklerinin oyuncuların yeni canlandı sunum pasaj Başlangıcı",: bilgisayar oyunlarının süre önce raflar« Dragon Age gördü. Bu şaheser oyuncu bu oyun türünün kökenleri döner olması, burada yer alan rol kemik klasik etmektir. Tabii ki, kavgalar, görselleştirme efektleri ve inanılmaz yetenekleri doğasında büyücüler ve savaşçılar dinamikleri, oyun gerçekten efsanevi ve sadece ayrıca, planda yer alan diğer oyun kontrollü ama olacak olanlar, son derece gerçekçi karakterler seyreltilmiş yapılan unutulmamalıdır .

Oyun «Dragon Age of Passage:" oyuncular bir Gray Warden olabilir ve (bir defada veya tüm) altı hikaye birine geçmek zorunda olacağı gerçeği odaklanmıştır ederek başlayarak. Ama hikaye burada hat bulacaksınız sanmıyorum. Onun kalıntıları temeli, her karakter benzersiz gelişecektir rağmen. Üstelik, kendi karakterinin görünümünü değil, aynı zamanda onun karakterini sadece tercih edebilirsiniz. Tamamen üzerine Karakter iyi ve dürüst olacak mı bağlıdır, yoksa onun kişiliğinin şiddetli tarafını seçecek.

Tabii ki, «Dragon Age en ilginç: Başlangıç" - geçit. Büyücü, örneğin, kendi yeteneği oldukça fazla farklı bir savaşçıdan, ama her biri kendi büyüleyici 'de. Kendi beceri ve ikramiye ek olarak alabilirim ve silah zırh, çeşitli türleri. o mühimmat aynı tip ait olan kitleri giyilmesi tavsiye edilir unutmayın. Bu ekstra bir prim almak için izin verecektir. o zırh farklı monte etmek mümkündür ve düellolarında harika hissediyordu Ancak, her zaman değil karar doğrudur.

En zor aşama, kendi kullanıcıları tarafından, bir kumandan haline olmasıdır. "Başlangıçta: Buna göre, er ya da geç« Dragon Age emrine olacak olacak. o, bu karakterleri bir ilgisi yapmak onlara farklı talimatlar vermesi ve bunların uygulanmasını sağlamak için çaba harcamak gerekecektir bu nedenle Pasajı, askerlerin yardımıyla rağmen kolay olmaz. Aktif duraklama kullanmak, emir vermek önerilir. Bu sadece birkaç askerin teslim alınan olanlara hiçbir oyunda saati ve özellikle yararlı kaybetmek için izin verir.

Başlangıç":« Dragon Age algısını kolaylaştırmak için küçük ayarlamaların vardır. Passage temel arsa görevlerini gerçekleştirmek, aynı zamanda, diğer mageler veya savaşçı bakmak, bu büyük ölçekli evrenin dolaşmak daha fazla deneyim olsun zırh bulup kendi silahlarını geliştirme fırsatı elde edeceklerine sadece sağlar.

Kalede başlar geçit hangi başlangıcı",: Böylece, tüm kullanıcılar oyun« Dragon Age serbest bırakmak için mutluyuz. babası ile uzun bir konuşma vardır kim dünyada neler olup bittiğini bazı fikir. onun oldukça kolay bir görev yerine getiren, kullanıcı taktik nüansları anlamak, hem de neyi yetenek tür daha kendi zevkine göre anlamaya mümkün olacak karakter yönetimine alışık olur. Arhidemona, karanlığa oyun dünyasına atılmak gidiyordu güçlü ve efsanevi ejderha - Ve onun ana düşmanı yenmek için küçük ama önemli bir adım olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.