Spor ve SağlıkFutbol

Martin Montoya ve kariyeri. "Barcelona" en umut verici oyuncularından birinde

Martin Montoya - İspanya genç 24 yaşındaki yerli. Bugüne kadar, atlet 2015 yılında aldım İtalyan kulübü "Internationale", anlamına gelir. Eh, oyuncularla ilgili daha detaylı konuşmak ve kariyerinde bahsetmek gerekir.

kulüpleri Hakkında

Martin Montoya İspanya'da, 14 Nisan 1991 yılında doğdu. O Gavea memleketi bulunduğu kulübünde kariyerine başladı. Ve o çok genç yaşta ile oynamaya başladı. Sekiz yıl içinde, o Katalanların gençlik takımında sorulmaya başlandı "Barcelona", taşındı. Ve 2009 yılında bu kulübün rezerv dahil edildi. O takımı "Barcelona B" olarak adlandırılan. Onun yaşı ve daha rekabet için, sık sık sahaya indi (hepimiz Katalan kulübünün lehine güçlü oyuncuları biliyorum), söylenmesi gerekir. 2009-2010 sezonunda. Martin Montoya 22 kere yıllarda takımda Segunda döndü unutulmamalıdır V. Segundo maçları harekete geçti.

2011 yılında 26 Şubat İspanyol birinci takımda forma giydi. Bu "Mallorca" karşı bir oyun ve o Adriano ve Kore alanda beş dakika harcanan tezgah çıktı. "Barcelona" skor 3 ile maçı kazandı: 0.

başarı ve yaralanma popülerlik

kimin biyografi gerçekleri ile çeşitli oldukça cimri olan popüler oldukça hızlı hale Martin Montoya,. Her durumda, diğer kulüplerin temsilcileri 2010 yılından bu yana ona ilgi oldu. 2011 yılında, Mart sonunda, söylentiler ortaya çıkmaya başladı: Martin Montoya FC "Valencia" girer. Ve miktarı oldukça küçüktü - Euro 3 milyon. Ama söylentiler doğru değildir: Geç Nisan futbolcu "Barcelona" (Bu "Real Sociedad" karşı bir oyundu) başlangıç sanatçısını ile sahaya çıktı. Ancak maçın ilk dakikalarında orada Klavikula kırığı şeklinde bir başarısızlık oldu ve sezonu futbolcunun kalanı tedavi ve kurtarmak gerekiyordu.

2011-2012 gg. Yine sahaya indi. Bir İspanyol Kupası çerçevesinde gerçekleşti maç ve FC "Osasuna" karşı oynadığı "Barselona" oldu. 25 Mayıs bunun Kupası final maçında serbest bırakıldı başlangıç dizilişiyle, dahil edilmiştir. Ardından ekibi "Atletik Bilbao" karşı oynadı. maç skoru 3 ile sona erdi: 0 Katalanlar lehine. 1: Sonra Katalanlar "Malaga" ile oynanan ve 4 puanla maçı kazandı - Ama yaralanma futbolcu sonraki ilk hedefi, 1 Haziran sadece 2013 yılında yayınladı.

Zorluklar ve beklentileri

Martin Montoya, bizi oldukça genç ve neşeli atlet zaten bazı zorluklarla kaçmış ve hatta "yanık" (ancak solup yok) gösteren bir fotoğraf. O en yetenekli ve gelecek vaat eden İspanyol oyunculardan biri olarak kabul edildi. değil yaralanma durumunda. Ancak pes ve onu sürdürmeye devam etmedi. Ve o sonuçlara ulaşmak için var. Onun özelliği o teknik planında konsantre ve savunmada akıllıca hareket edebiliyor olması yatıyor. o "Barcelona" için oynarken, bazen daha karlı ve profesyonel birçok diğer oyunculara göre daha bak. Eh, Milano "Inter" in İspanyol ilerleme ve sadece onların oyun ve tekniğin kalitesini artırmak için mümkün olacağını ümit ediliyor. Bu iyi gelir ve Barselona'ya kira sonra o geri geri sağ kanadın pozisyonuna gelecek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.