Sanat ve EğlenceMüzik

Bashakov Michael: şair, müzisyen, sanatçı

Michael Bashakov - bu isim de geniş bir kitleye müzik çevrelerinde bilinen, ancak değildir. Michael Bashakova bütün bunları - hit değil, başarı ve popülerlik için ve ruh için, yaratıcılık yapan bir yetenekli müzisyen haline ünlü şarkıların yazarı.

Çocukluk ve ergenlik

Michael Bashakov Leningrad, 1 Temmuz İlkokuldayken 1964 yılında doğdu, piyano çalmayı öğrendi. Ama sonra spor uğruna müziği vazgeçti ve genç olmak, ona döndü. Michael yalnız, öğretmenler olmadan gitar çalmayı öğrendi ve şarkı yazmaya başladı. Liseden sonra bu hayatta ne yapacağını anlamaya çalışırken, bir meslek okulunda bir yıl boyunca çalıştı. Bashakov Michael Ancak, onun için olmadığını anladı. O sokakta caz okulunda belgeler açtı. Saltıkov-Shchedrin olarak Bir davulcu olmaya karar verdi.

1981 yılında üniversitede bir çaylak, onun okul arkadaşı gitarist Kostya Makarov ile birlikte, bunlar, kendi grubunu, "Cennet civciv" kurdu çeşitli gençlik kulüpleri hizmet veren ve iki yıl sürdü.

yaratıcı biyografi alınıyor

üniversiteden mezun değil, Michael DC, Kirov insanların atölyesinde çalışmaya gider. diye araya Burada üretir kısa film müziklerini seçer ve hatta bazı betikleri kasetleri kaldırır.

"Ruh", hayatının önemli bir rol oynadığı - biyografi hayatın beklenmedik dönüşler dolu stüdyosu Bashakov Michael, yaptığı çalışmalar sırasında, bir şarkıcı ve sanatçı Vladimir Duharinym karşılamaktadır. Bu tanıdık resim ve kendini eğitime, klasik Alman felsefesinin ciddi bir araştırmaya Bashakova spodviglo.

Bir süre sonra Bashakov Mihail Duharinym ile bir grup oluşturmak "Trickster." o meşhur olmadan önce, başka bir müzisyen tarafından değiştirilmemiştir. Ama sadece basçı Mihaila Dubova "Trickster" gelişiyle Cherepovets kentinde ikinci kaya festivalin kazanan olma, ilk başlığı kazandı. gruptaki akordiyoncu olduğu ortaya çıktı sonra, saksafoncu Pavel Kashin, tamamen tamamlanmış ve "Parfüm" adını değiştirildi.

Bir takımda Michael Bashakov "Ruhlar"

"Ruhlar" grubu başarıyla VII Kaya Festivali'nde gerçekleştirdi. Bundan sonra, o tur faaliyetini başladı. Sezonun ilk konseri DC Demiryolu Kültür Haberleşme Sarayı'nda "Akvaryum" stüdyo kaydı ve stüdyoda E. Piekha yapılan festivali dergisi "Aurora" hisse bir dizi grubun katılımıyla, damgasını vurdu.

konserler "Ruhlar" nin Sahne tasarımı V. Duharin üstlendi. Onun yokluğunda sırasında Kashin çoklu grubunda kalmıştır Mikhail Smirnov yerini aldı. 1990 yılında "Alkollü" kaydedildi vinil albümü "Mutluluk", 1991 yılında büyük miktarlarda satıldığı.

Sonbahar 1991 "Parfüm", Chelyabinsk düzenlenen festivali "Avrupa + Asya", katılan halka yayınlandı asla yeni bir albüm üzerinde çalışmaya başladı.
Paul Kashin ekibi ayakta kalmaya çalıştı bandı ayrıldıktan sonra: kulüplerde oynadı, kaydedilecek çalıştı, ama sessizce dağıldı bir yaklaşırken meselesi ve "Parfüm" oldu. grup üyelerinin her birinin kendi yaratıcı tarafa gitti. Bashakov Mihail zamanında gözden kaybetti.

Yaratıcı deneyler Mikhail Bashakova

1994 yılında, Bashakova ve Sulina ikilisi girişimiyle tekno tarzında müzik yayınlayan, ardından "Paraşüt Hi-Fi» üçlüsü göründü ve. Başarıyla Petersburg kulübünde gerçekleştirilen Grup sene İsviçre'de geziye ziyaret, ancak döndükten sonra dağıldı.

Bashakov Michael müzik sona erdiğini kendim için karar verdi ve St. Petersburg istasyonu "Baltık" bir DJ olarak iş buldu.

Ama 1996 yılında, Michael hayatında yine beklenmedik bir hal aldı. hayranlarından birine destek sayesinde Bashakov birkaç verebilir akustik konser. Aynı zamanda o oldu Kashin ile yaptığı işbirliği yenilenen ünlü sanatçı pop müziğinin iç piyasada, ama konserlerde şarkı Bashakova ve "Spirits" söylemeye devam etti.

Yani, Calypso Blues Band ve şarkılar Bashakova birleşmesi sonucunda "Bashakov Band" ortaya çıktı. İlk konser grubu albüm tamamen yeni şarkıların Bashakova oluşuyordu "kanatlarının altına güneşi", kaydedilen 27 Mart 1998 tarihinde gerçekleşti.

Ülkenin varsayılan sonra Mikhail serbestçe dalgalanmaya bırakılmıştır. 2000 yılında yeni yapıda "Bashakov-Band" ortaya çıktı. "Bant" Michael ile konserlere ek olarak o yaratıcı topluluk "Mighty avuç" eylemleri karışmıştı. Yavaş yavaş adına kelime "bant" çözüldü ve "Bashakov" kalır.

Daha sonraki yıllarda, Michael Bashakov, büyük bir kısmı, yalnız ya da küçük bir akustik bileşim yapılmıştır. albüm "En iyi" Kendinden yayınlandı.

En ünlü şarkıları

Pop müzik birçok hayranlarına bilinmemektedir bu makalede verilmiştir fotoğrafları olan Bashakov Michael, birkaç stüdyo müzisyeni hesap kayıtlarına rağmen. sık sık radyo "Sambadi" konulu duyulur onlar gibi ünlü hit tarafından yazılmıştır Yani, "Alice", "Merak etmeyin." Ancak, yaratıcı Charisma Michael Bashakova tam kuvvet yaşadığı tek solo konserlerinde sanatını takdir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.