Entelektüel gelişimiMistisizm

Daire bir sopası uçtu eğer Yani?

ifadesi genellikle kelime "şans" ile kullanılan "daireye yarasa uçtu". Fare genellikle kazara, odasına girer. Bu genellikle deneyimsiz genç hayvanlarla olur ya dolayı kışın soğuğuna zayıflatmıştır. Yaz aylarında, bu hayvanların pencereden uçup veya böceklerin onun peşinde sırasında penceresini açmak olur. Bu nedenle, orada onlara bir ev bulmakta korkunç ve olağanüstü bir şey. Ne bir ofis veya daire bir yarasa uçtu içinde olur?

İlk olarak, Panik yapmamaya çalışın - bu mahalle kesinlikle güvenlidir. Bu hayvanlar çok nadiren insanlara bulaşabilir hastalıkların iletmek ve enfekte bir kişinin ısırılan için bunu edilmektedir. birçok ülke kişilerde bu küçük hayvanlar, korkunç garip ve kafa karıştırıcı bir şeyle ilişkilendirmek, ama Çin'de, onlar iyi ve başarılı bir şey temsil eder. Yarasaları Kötü düşünceler içine çıkamaz görünüm bunlarla ilişkili, ama yanılıyorlar edilir. Asya kültürünün sembollerinden uygulaması için çok gelişmiş bir sisteme sahiptir. Yarasalar statü ve arzu, ruh hali ve daha birçok şey hem sembolize edebilir. Bu yaratıklar herhangi bir anlam taşıması sadece çağırdı, ama aynı zamanda estetik olarak hoşuna edilir.

Çin böyle bir işaret vardır: Bir yarasa uçtu - iyi olması. Onların dilinde, hayvan ve kelime "şans" ismi aynı sesi. refah ana sembolüdür - Bu resimler yarasa bu nedenle içindir. Çok sıklıkla kırmızı boyanmış - renk sevinç ve şans demektir. Bu durumda, değer bir karakter düzenlemesi ve hayvan numarası vardır. Bir yarasa Yaşadığınız evin, uçtu Yani, sevinmek: yakında çok iyi bir şey olacaktır. Çocuklar kendi uçuş izledikten demektir oldukça yaygın görüntü mutluluk beklenti. Çin'de bile arsa ile bir damga yayınladı. Resimde Beş hayvan - beş nimetler: mutluluk, şans, refah, sevinç ve tabii ki, uzun ömürlü. genel olarak tüm çizmek için - daire Asya'da yarasayı uçtu nasıl görüntüleri hatıra, kartpostal, mücevher (takı) bitirme, binalar, şeyler arasında değişen tamamen farklı konularda görülebilir. Biz sonucuna Çin kültürü olduğunu sadece onlarla iç içedir. Bilim adamları söylüyor yıl birçok, birçok binlerce Bu simgelerin söyledi. Onlar bu güne kadar çok popülerdir. Beş faydaların Görüntüler, tabii ki, paraları, tişörtler, kartlar, kupalar havlu uygulanan ve.

Çinli apartman sopayı uçtu ve orada kaldı, eğer yakın zenginlik işaretiydi olduğuna inanıyoruz. Eğer işaretler iman Yani, bunu evcilleştirmek ve evde yaşamayı bırakmak deneyin. güvenmek için veya imzalamak için değil - bu sadece sizin işiniz. Birçok bu sıradan bir maç başka bir şey değildir savunuyorlar. işaretler her zaman doğru değildir çünkü bazı yönlerden onlar haklılar. bunun düğmelerini çekmeden önce Dolayısıyla tekrar siyah bir kedi görünce, birisi cesaretle her ihtimale karşı diğer ileri gider ve. kanıtlanmamış sonra - bu bir olgu değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.