Sanat ve EğlenceMüzik

"Fabrika-3" Veber Mariya Parlak üyesi

At 28 yaşında Masha Weber, popüler kadın ekibinin şarkıcılarından biri olmayı bir oğlan doğurmak üzere ve GITIS girin ülkenin en popüler programlardan biri için bir parti olmak için zaman vardı. Rus blockbuster'ı çekim - sayesinde sebat ve karizması, o zirveye ardından büyük başarı sağladığını. en bu yetenekli kız kariyerini iz edelim.

Gelecekteki şarkıcının Çocukluk

Veber Mariya Mytischi'ye içinde 5 Mayıs 1987, Moskova banliyösünde doğdu. Okula sonra anaokuluna gitti ve en çocuklar gibi, yaşı çok gayretli ve itaatkar bir çocuktum. Mary yaratıcı bir çocuk büyüdü, bu yüzden dans ve koro toplumlarda her türlü ziyaret etti. kız piyano Müzik Okulu'nda okudu. Ayrıca, "Factory" gelecekteki lisansüstü gitar çalmak yapabiliyor. Ve bu araç iki ay boyunca bir yetişkin olarak kendi başlarına hakim edilir.

Bir genç olarak, Maria tutku Latin Amerika dansları ve müzik oldu. o çok neşeli ve aktif bir kişidir çünkü Ateşli ritmik kompozisyonlar, kız etkiledi. çok meraklı ve akıllı olmak, Maria yabancı dil bilmek, çok kitap okur.

"Yıldız Fabrikası-3"

2002 yılından bu yana Rusya bir televizyon müzik gösterisi "Yıldız Fabrikası" çalışır. ünlü üretici ve müzisyenlerin rehberliğinde, genç yetenekleri kazanan başlık için bir şarkı kariyerinde yarışırlar. gösteri izleyici ile büyük bir isabet. Katılımcıların için bu şov dünyasında doğru kişilerle şöhret ve aşinalık bir adımdır.

Veber Mariya, ayrıca şanslarını denemeye karar verdi ve 2003 sonlarında başladı yuvarlak gösterisi, eleme geçti proje "Fabrika" duydum. kız sessizce deneyleri sahneye fikirde olmasına apt öğrenci, olağanüstü bir adam oldu. Defalarca Mary çekimleri sırasında izleyici ve onun için sıkı jüri alışılmadık rolü önüne çıktı.

Mary Weber finalinde düzenlenen olmadığı gerçeğine rağmen, o en önde gelen üyesi biriydi. "İşaretleri" - gösterisi sırasında birçok ilginç hit, biri yaratılmıştır. Ayrıca Maria Weber ve Nikita Malinin, üçüncü sezonun birincisi, bir düet şarkıyı "İlk Tarihi" seslendirdi. Diaries yıldız ev görünümlü "üreticilerin" Birçok taraftar, hatta çocuklar arasında gidip romantik hisler gördük. Aslında, onlar sadece iyi arkadaşız.

"Tootsie" Grup

Ama müzikal kariyeri Masha muhtemelen yukarıdan gidiyordu. kız, kalabalıkta kayıp değil evde yıldız birçok göçmen, aksine, televizyon ekranlarından kayboldu değil. Yapımcı ve besteci Victor Drobysh yeni kızın takımı kurmaya karar verdik. : Grubu "Factory-3" mezunları oluşuyordu Irina Ortman, Veber Mariya, Anastasiya Kraynova, Olesya Yaroslavskaya. Böylece yeni teşekküllü şarkıcı hayatında yeni parlak bir sayfa açtı. "Tutsi" Masha takımda Katılım gerçek ün getirdi.

bant, gezen kaydedilir ve klipleri bileşim çekildi. Bazı şarkılarım hit haline gelir. Takım ilk şarkı "en" "Rus Radyo" 32 haftalarda listelerinde üst adıma düzenledi.

Bu onun biyografisiydi, 2004-2006 yıllarında grubun solisti oldu. Maria Weber takımı bir yılda yok oldu. 2007 yılında takımı yeniden katıldı ve onun yıkılmasından önce seslendirdi.

Maria Weber'in özel hayatı

Hatta bir partide "Fabrika" Masha yer alması egzotik ada Parviz ile genç bir adam tarafından temsil edildi önce. samimi bir şekilde özel olarak geliştirilen adamlar arasındaki ilişkinin başında. kız tarafından kabul edildiği gibi, adam onun tipi değildi. Ancak bir süre sonra Parviz Yasinov Masha hayran ve onlar çıkmaya başladı.

Bu gerçek aşktı. Perviz, yolda sevgili ile sürdü her şekilde üzerinde izledi ve onu korudu. 2006 yılında, Mary basın evliliği hakkında söylentiler sızdırılmış, hamile kaldı. Nitekim, Masha ve Perviz ilişkilerini resmileştirdi. Mary bağlılık ve sadakat örneği olduğunu ve yeni kocası çekicilik ve bakım dönen.

Bu dönemde, Veber Mariya "Tootsie." bırakır söylentiler vardı rağmen bir sevecen kocası yolda pozisyona eşi izin vermeyeceğini olduğunu. Başka bir versiyonuna göre, Masha onu durumun öğrenmiş, kendine bir yapımcı "ateş". Genel olarak, ne idiyse, takım bir yıl içinde yok oldu. Ve 2007 yılında, harika oğlu Oscar doğumundan sonra, geri grubunda bulunmaktadır.

kocası pop yıldızlarının döndü düşkün değilse Ve tüm iyi olurdu. Nedeniyle sürekli mevcut medyaya Maria kocası sadakatsiz olduğunu öğrendim.

hayatın iniş çıkışlar

sermayenin tamamı değil, sadece yayınlar bir yıldızın özel hayatı kazarak, ayrıntılarını zevk alıyordu. Maria Weber, hemen dedikodu ön sayfalarında var bir fotoğraf, bir röportajda, kocasının ihaneti çok sert algılanan itiraf etti. Bununla birlikte, küçük oğlu ve yaratıcılık hayat onu geri yardımcı oldu.

Bu arada, Parviz Yasinov Yulii Volkovoy - birinin başka oyuncu kafasını çevirdi. "Dövme" ve çift geçme söylentiler hafif bir el ile basında ortaya çıktı. o bir durum olmasa Ve Julia ve Yasinova "mükemmel" gelişti. Perviz ailesiyle yeni tutkusu tanıtmak için acelem yoktu. En azından basında ve söylentiler yeni yapım düğün çift süpürdü, grubun "Tatu" resmi web sitesi bu bilgiyi yalanladı. 2007 yılında Volkova doğum Yasinovu oğul Samir verdi.

Ve uzun süre medyada bir aşk üçgeni hakkında yazı süpürdü. Ama Parviz ile kız ilişkisinde böyle bir ilgi periyodik kamu etkinliklerinde ilk metresi Masha Weber, öfke nöbetleri ve skandallar düzenlenmesi, kendini Julia ısıttı.

Gelecek için planlar

Grubun dağılmasından sonra "Tutsi" Mary popülerlik yavaş yavaş solmaya başladı. O iyi vokal rağmen, solo kariyerine başlamak vermedi. O, GITIS mezun yaratıcı akşamları ve şovlar katılır. Bazen grubun eski solisti "Tutsi" arkadaşlar konserler için toplamak ve misafir yıldız olarak seslendirdi.

Bugün, Maria bir oğlu var ve yaratıcı aramaktadır. Özel hayatında o henüz ruh eşini bulamamıştır. 2015 yılında ülkenin ekranlarında "pastırma yazı" adı verilen Masha oynadığı filmi çıkacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.