Sanat ve EğlenceFilmler

Bryusom Uillisom ile iyi filmler. Bir aktör olarak bilinen

Bryusom Uillisom ile Filmler bakmak ve kalite savaşçıları ve gerilim hemen hemen tüm sevenler revize. Ünlü aktör ve diğer tabi komedi,: türler bilim kurgu, dram. Onun 60 yıl için, o yaklaşık 100 resim, parlak, unutulmaz film projelerine arasında çok oynamak başardı. Ne rolleri, yıldız performansı iyi isnat edilebilir?

Bryusom Uillisom ile Filmler: Macera

Hatta aksiyon dolu resimler kaçınarak, seyirci memnun görünüyordu bir film vardır. "Zor Ölüm" - yetenekli aktör rolü için çok önemli bir rol oynadığı bir filmi projesi. İlk bölüm, 1988 yılında yayımlandı, bu hayatları teröristlerin tehdidi altında rehineleri serbest zorunda kaldı cesur polis McClain, adamıştır.

dünyanın kurtarıcı rolü Bruce Willis gitti hangi kült aksiyon filmi "Zor Ölüm", son sürümü, 2013 yılında serbest bırakıldı. Boyama suçlularla mücadelede, kahraman oğul büyümüş yardımcı olması ilginçtir.

"Armageddon" - kurgu gerilim, 1988 yılında kamuya açık hale geldi. Dünya yeniden tehlikede, ama teröristlerin ve büyük bir asteroid, gezegenimizin doğru savrulan bir roket tarafından tehdit değildi. tek yolu kahramanların önünde görülüyor ki, bunu durdurmak için - bir bomba.

Gerilim Bruce Willis

"Pulp Fiction" - 1994 yılında serbest bırakılmasından hemen sonra tanınan Quentin Tarantino'nun kült buluşudur. mutlak tutarsızlığıyla seyirci gibi Bryusa Uillisa rolü. o boksör Butch imajını somutlaştırmak zorunda tartışmalı filmi mafya ile çatışma içine girmeyi başardı. gün çok olumsuz başladı üç kişiyi öldürmeye devam etti.

1995 yılında kurulan Fantastik distopya "12 Maymun", bir kez daha Bryusom Uillisom ile filmler ne kadar beklenmedik göstermiştir. kahraman virüsün yayılmasını önlemek için, gelecekten günümüze taşınır insanlığın büyük bir kısmını tahrip etmişti.

Filmde "Altıncı His" Bryus Uillis yine o dokuz yaşındaki çocuğa yardım etmeye çalışır psikiyatrist oldu bu sefer kış-. Çocuk bir korkutucu bir yeteneği vardır - Ölmüş iletişim kurabilir. Voltaj beklenmedik bir sonuca aşağı seyirci izin vermez.

Bryusom Uillisom ile Komedi

"The Whole Nine Yards" - Biz herkesin iyi kahkaha yollarını arıyor tavsiye edebilir bir komedi. Bryusom Uillisom ile Filmler genellikle tamamen farklı türler ait olsa bile, komedi unsurlarını içermektedir. Bu kez aktör nadir cazibesi vardır bir suikastçı, rolünü çalışır. bant siyah mizah tüm sevenler için görüntüleme için gereklidir. Bruce yüzünden garip komşusunun yanlışlıkla eylem ortasında kalmış bir diş hekimi rolünü oynar Matthew Perry, mükemmel bir tandem vardı.

"Ölüm Kadına Yakışır" - Başka bir film başyapıtları ince espriler meraklılarına hitap edecek yıldızlarla. Bruce iki bayan ile ilişkiler sürdürmesi bir doktorun görüntü üzerinde çalışır. Her iki kadın gençlik uzantısı hayal ediyorum. Komedi cesur kahraman rolünde Willis izlemek alışık fanlar, şaşırtmak. O zekice bir zayıf iradeli adam ortalamasını canlandırıyor.

Bryusom Uillisom ile Kurgu

"The Fifth Element" - değil aynı zamanda felsefi alt metin de olmadan, kolay, eğlenceli bir film projesi için arayanlar için resmi. kahraman Willis yine en önemli görevi yüklenmiştir Bu sefer - küresel bir felaket önlemek için. Earth tarafından güvenle kızgın kütlenin biçimini alarak kötülüğü yaklaşan. Ana karakterler dört elementin bir araya koymak sadece gerekli olan onunla başa ve beşinci bulmalıyız.

insanlar bir trenin kazasında öldürüldü her yerinde zaman hayatta kalabilir mi? Kahraman "Kırılmaz" o, o sadece hayatta değildi, ama hatta yaralı alamadım. İlahi davranış karakteri Bryusa Uillisa doğasında doğaüstü güçleri suçlamak yerine olmak değildir. zıt nitelikleri haiz bir kahramanı antagonisti olup olmadığını ne olur?

Bryusom Uillisom ile Dram

Tüm ünlü aktör mükemmel bir derin rolü ile baş edebilmek olduğunu biliyoruz. şahsen Bunu doğrulamak için bant, gözden geçirmek için yeterli zaman vermek "The Story of Us". Küresel felaket, kaza, intihar gibi özellik yoksun Bu film projesi. arsa aşk hikayesi etrafında döner, katılımcılar hangi Willis karakter ve co-star kahraman olan Mishel Pfayfer.

Bir çiftin ilişkisi yaklaşık 15 yıldır birlikte yaşayan gözlemlemek çok meraklı. onun temsilcisi hem de yok olmanın eşiğinde toplumun hücresi, boşanma düşünüyoruz. Bu film kadın şirkette görüntüleme için mükemmeldir.

Bryusom Uillisom ile Filmler, farklı türlere ait olabilir. Ancak, hemen hepsi, heyecanlı, dinamik ve eğlenceli. Yukarıdaki listeden herhangi resme dahil Seyirciler, büyük bir zaman var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.