Sanat ve EğlenceMüzik

Biyografi Ivan Demyan ( "7B" grubu)

Biyografi Ivan Demian filmleri hak ediyor. Bu olağanüstü adam her zaman bir kazanan bunlardan çıkar kaçınılmaz kritik durumlarda içine alır ve. Efsanevi grubun "7B" lideri kaderi nasıldı? Bu bu makalede öğreneceksiniz.

çocukluk

Biyografi Ivan Demian 13 Şubat'ta 1969 yılında başladı. O doğdu ve Anenii Noi (Moldova) köyünde büyüdü. çocuk iyi bir öğrenciydi, ama nispet farklıydı. Örneğin, ilkokulda gelecek sanatçı judo okumaya başladı. Öğretmenler bir spor sınıfında bir çocuk yeteneğini belirlemek, ama çabuk sigara için dışladı ve unutulmuş başka bir sınıfa aktarmak. Ivan anne inanılmaz deney anlattı: çocuklar geceleri evde yalnız gitmek ve kitaplar ve formlar okulda saklanır. Bu efsaneye, atlanır sınıfların ilk çeyreği boyunca erkek Fatma arkasında saklanmak. oğlunun maskaralıkları hakkında bilgi aldınız, kadın klinikte çalışmaya bırakmıştı ki etkilendim ve ona bakacak okula lazım. çocuk sadece sekiz yıl mezun değil aynı zamanda judo Spor Master unvanını aldı: Bu karar kesinlikle doğruydu.

gençlik

Ivan Demyan ( "7B") her zaman uçuşun silahlı kuvvetlerde askerlik hayalini kurmuştur. Önce, o helikopterleri sürmek için eğitilecek söylenen Severodonetsk PTU gitti. bilgileri yanlış oldu: kurum kaynakçılar ve tesisatçılar hazırlanan ve adam zor bir mesleğin temellerini öğrenmek zorunda kaldı. , Fabrikada uygulamalı eğitimden reddeden Moldova şarabı ustabaşı rüşvet ve sınıfları katılmadı: Burada çok başarılı. Bu sefer çok daha ciddi olduğunu: Gelecekteki sanatçı özgürlük seven karakter için bir akıl hastanesine gönderildi. Çok Sovyet gerçekte yaratıcı Ivan sığmadı.

Ancak hastanede sadece 10 gün oldu ve ilginç bir çok şey öğrendim. Bu şirket meraklı var bu yüzden bu sağlık kurumunda sağlıklı insanlar, hastalardan daha fazla lay çıkıyor. Ama burada, bir adam kalabalık göze çarpıyordu: ordudan "biçti" kendi yaşıtları çoğunluğu ve o askere sabırsızlanıyordu. Yakında sertifika formunu "7B" düzenlenmek suretiyle taburcu edildi. O zaman kimse gelecekte bu saçma formülasyon ünlü rock grubunun başlık olacağını hayal edemiyorum.

ordu

Biyografi Ivan Demian laik güçlerin saflarında devam etti. Garip, ama ordunun sıkı rejim onun tadı geldi. Tabii ki, gelecek yıldızlı önlenemez doğası bir kez daha kendini hissettirmektedir. Hemen yerel bir mücadele için "dudak" hit "dede." Ve çaylak savaş zaferle çıktı ve sadece arkadaşlarının saygısını kazandı, ama aynı zamanda yetkililer. Zamanla, Ivan bölük çavuşu yaptı. Birçok kişi hizmet Damien'a etmektir almak istiyorum. Adam kaldırıldı dayak atma, askerleri arasında kurulan ilişkiler küçük bir spor salonu inşa ...

Tüm o bir asker olacak gerçeğine gitti. Ancak, bir buçuk yıl sonra kendisinin ordu hafta içi sıkıldı oldu. Ve nihayet milliyetçi akımlar Moldova'da geliştirmeye başladı 1991 yılında vardı askeri romantizm veda. zamanda bir Rus kız Ivan Demyan ( "7B") evliydi gerçeği. Gelecekteki aktörün Kişisel yaşam sırayla, o küçük bir oğlu kaldırdı oldu. Ancak, Moldova'da karışık evliliklerden doğan çocukların aşağı melez çağrılacak geldi. Bu büyük ölçüde "7B" gelecekteki lideri etkiledi. Tüm Fırlatma evden ayrıldı ve Voronej bölgesinde eşi ile taşındı.

ilk şarkı

Efsaneye göre, Ivan Demyan ( "7B") tesadüfen bir sanatçı haline geldi. Sadece bir gün işten eve giderken, onların zor hayatları hakkında düşünmeye başladı. Adam dikkatle otoritelerle iyi ilişkiler korumaya çalışırken, vergi ödeme, motorlu taşıtlar tamir yapan kendi oto tamir, açtı, ama her zaman sıkışıp vardır.

Aniden kasvetli düşünceler orijinal şarkı gelişti. Ivan hemen bir gitar eline geçti ve akşam ilk müzikal başyapıtı yazdı - "My Soul" şarkısı Önümüzdeki birkaç gün içinde, eski bir tamirci bir bütün albüm yaptı. Hemen onun iş vazgeçti ve birlikte kendi grubunu koymak "Din". Riskli ama haklı adım oldu: yetenekli bir sanatçı nihayet kaderini fark etti.

temel gruba

Biyografi Ivan Demyan şimdi ayrılmaz yaratıcılık ile bağlantılıydı. onun "din", o Voronej bölgede seyahat etmiş sayesinde, iki yerel rock festivallerinden kazanan ve müzik dünyasında çok iyi tanınan bir isim haline geldi.

"7B" Denham doğum 2001 8 Mart olarak kabul edilir. Bu gün başlatılan albümü "Genç rüzgar" üzerinde çalışmaktadır. İlk yapımcı ekibi - Alex Manzhosov - ünlü olmak için Ivan yardımcı oldu. Bu radyoda şarkı "Genç rüzgar" gönderme çocuğu tavsiye oydu. İlginçtir, ve uzun bir süre aktör kendi popülaritesi hakkında bilmiyordum. Bir ay boyunca kompozisyon başarıyla "Naşa Radyo" yayın ve yazar kazara bunu öğrendi. Sadece bir gün televizyonu açıp programın "Vzglyad" kendi grubunun adı duyuldu. Mikhail Kozyrev radyo yapımcı o bir ay zaten şarkı genç takımı "7B" iplik için rotasyona vardı ve o üyeleri ile iletişim kuramaz bildirdi yaşa.

popülaritesinin zirve

kimin biyografisi bu makalede açıklanan İvan Demyan ( "7B"), bir yıldız hastalığı acı hiç. Ancak, o her hakkı vardı: fanlar ellerinde giydi. Albüm "Genç rüzgar" diye bomba inatçı bir enerji taze analizi ile doluydu. kendisi ilgilenen yetenekli grup Ivan Shapovalov. "Tatu" Ünlü yapımcı kategorik şöyle demektedir: "7B" lideri - kendi kendine yeterli ve ihtiyacı yok tanıtım kimliği. İki Ivans Arasında çok sıcak ve samimi ilişkileri var. Damian grubu "Tatu" kendisine ait iki şarkı verdi - "Seni ne eksik" "Kendimi gözlük savunacağız" ve İkinci albümü "7B" o Shapovalov işbirliğiyle yazılmış.

Grubun diskografi 7 albüm. Geçen ve, uzmanlara göre, iyi - "Olympia". Yukarıdaki yılında Oksana Pochep katıldı. Sonuç ilginç bir yaratıcı ittifak orijinal rocker ve büyüleyici pop şarkıcısı oldu.

Kişisel yaşam

Bu onun özel hayatı Ivan Demyan ( "7B") bildirmez. Aktör resimleri bize büyülü siyah gözlü güzel bir adam göstereyim. Kesinlikle hayatında o roman bir sürü vardı, ama onlar hakkında özellikle aktör geçerli değildir. O sadece evli değildi bilinmektedir. İlk evliliğinden babasını takip etti ve bir müzisyen oldu bir oğlu Vlad vardı. 2015 yılında "Dikkat", onun ilk albümü sundu.

Nisan 2016 yılında basına yansıdı Kuril Adaları ile evli "7B" lideri. Şair Naya Presnyakov - Onun seçimi eski arkadaşımdı.

Ancak, fanlar aktör o daha az olmadı. Yüksek büyüme Ivan Demian, onun iyi görünüyor, alışılmadık ses ve büyüleyici karizma hala sayısız dinleyici endişe duyuyor. Biz yaşlanmayan sanatçı yeni yaratıcı başarılar ve mutlu kişisel yaşam diliyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.