ModaTakı

İnci nehri: özellikleri, uygulama, fotoğraf

lures ve çeker iskrinki kar gibi gece gökyüzünde yıldızlar kadar İnciler nehir. Uzun bir süre boyunca sadece elit canlılığı ve lüks göstererek, bu malzemeden yapılmış süs eşyaları spor olabilir. Ama şimdi bu tür ürünlerin kuyumcular için çok teşekkür lütfen. Doğal tatlı su incileri kadınlar için farklı takı oluşturmak için kullanılır. Böyle sundresses ve hatta iş takım elbise gibi ürünler fit ve zarif gece elbisesi, ve gündelik kıyafet. Ayrıca, bu dekorasyon düğün gelinin görüntü ayrılmaz bir parçasıdır. Bazen inciler, genç elbise kınına bir perde hazırlamak.

bir inci nedir? Bu kabuklu deniz kabukları elde edilen bir katı yuvarlak eğitimdir. mücevher değerli taş şeklinde Özellikle değerli inciler.

Doğada inci oluşumu

Olgunlaşma istiridye kabuğu içinde inci meydana gelir. Yabancı maddeyi alır. Bir kalsiyum karbonat ve konşiolin etrafında gecikmeli sedef sonra. Sedef dalgaları yansıyan ışık bırakır. Sıradan bir beyaz inciler döner. Ama aynı zamanda siyah inciler (nehir) bulundu. Hala yeşil, sarı ve mavi. onlar çok nadir ve çekici olmayan bu maddeler, en büyük değere sahiptir.

İnciler nehir Rusya, Almanya, Çin ve Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelerde, tatlı suda yaşayan kabuklu deniz ürünleri elde edilir.

Tatlı su incileri daha takı oluşturmak için daha iyi bir malzeme var. bunun dışında Küpe sadece muhteşem elde edilir. Ama inciler uzun süre saklanmaz - antik takı tüm imha edilir. Sadece Kahire müzesinde fazla dört bin yıl en eski ürünü korumuştur.

Şu anda, doğal inciler neredeyse gitti. Birisi o yakalanmış olur, inanılmaz bir başarı olarak kabul edilebilir. Tabii ki, bu ürün için fiyat çok yüksek. iyi bir inciyi saptamak için istiridye yüzlerce incelenmelidir.

görünüm ilginç yöntem

sol inci doğada kaldıktan sonra, bu çiftlikte yetiştirilen başlandı. Genellikle o küçük parazitler nedeniyle görünür. Onlar yabancı bir organ tarafından zarflı ve ona nacre izin başlar olan midye, hiç tuzağına düşerler. Böylece, birkaç yıl sonra ben çapı oniki milimetre bir inci doğdu. Yapısında inci birçok katmanı vardır. onun formda çeşitli inciler ve mükemmel dairesel hiçbir In.

inci kişi elde etme süreci

yetiştirme işlemi, aynı tatlı su inci üretir. Onun özellikleri yalnızca o kişinin kontrolü altında olgunlaşır ve onlara oranlarını ve formlar sormak, aynıdır.

Sonunda onun ekimi için bir patent aldı kadar Japonya'da on dokuzuncu yüzyılın bir çiftçinin yirmi yıl sonunda ben, tatlı su incileri kökeni sürecini araştırdık. Bu nedenle inci sanayi başladı.

Bu süreç nasıl? İğne gövdesi cisim küçük bir top tatbik. bir kapta, sonradan bir kaç inci elde etmek için, bir kaç girebilirsiniz. Bundan başka inci boncuk saran yukarıdaki işlem vardır. Sonuç olarak, ışık inci yuvarlak ideal bir form açılır. Sadece küçük yüzey pürüzlülüğü o doğal ortamda büyüdüm tanıklık edecektir.

Türler ve inci çeşitleri

En değerli formu yuvarlak Pearl River, olarak kabul edilir. Ekim esnasında normal olarak neredeyse mükemmel dairesel elde edilir. Doğada Eğer inci hangi formun büyüyebilir tahmin edemez. Bu lavabonun içine giren bir yabancı cisim viraj bağlıdır.

şeklinde inci ana kategoriler:

  • küre;
  • simetri
  • Barok.

Bu gruplarda gibi biçimlerde ayrılır:

  • daire;
  • oval;
  • düğmesi;
  • armut;
  • bırakın;
  • Barok;
  • polubarokko.

İnci nehri genellikle barok forma büyür. Bu çok yönlü sınıf olup, burada geniş bir renk aralığıdır. Üretiminin liderdir yetiştirme işlemi, çiftlikleri ve istiridye çekim buluşun çok önce başlayan Çin vardır.

Rusya'da Üretim

Ülkemizde inci Valdai mayınlı edildi. Suda daha somon, daha inciler olacağı inanılıyordu. Bu somon denilen olmasından kaynaklanmaktadır olan "Kraliyet balık." büyüklüğüne bağlı olarak, inciler böyle "inci salatalık", "inci", "boncuk" olarak isimleri var.

O, şapka kadın giyim süslemek için kullandık. muska olarak görev bu özel işlemeli süs eşyaları, Dan. Ondokuzuncu yüzyılın sonlarına kadar, Rusya Pearl River balıkçılık yapan edildi. Yirminci yüzyılın başlarında sonra hiçbir dünya piyasalarında, doğal kökenli taşlar bulmak imkansızdı. Kraliyet ailelerinin bir ayrıcalık haline gelmiştir.

inci kullanımı

Ama 19. yüzyılın yirminci yılında azılı Koko Shanel inciler tekrar popüler yaptı. Bu tamamlayıcı olarak gerekliliğini herhangi bir kıyafet kanıtlamıştır. O da tatlı su incileri moda trendleri çok katmanlı ipliğinde tanıtıldı. Benzer bir dekorasyon yapmak için, taşların gerekli sayıda derleme üzerinde sanatçıların amansız çok çalışmanın yaklaşık yedi yıl sürer.

İnciler formu, renk, boyut, saflık ve berraklığı farklı olabilir. Şu anda yüzden fazla gölgeler tarafından kullanılıyor. Bunlar, bazen fantastik taşların daha şık asimetrik şekiller haline gelmektedir. Onlar sahiplerine dikkat artışını temin ederek.

Ünlü mücevher firmaları enfes dekorasyon bulunmaktadır. Bu renkli inciler ve elmas dağıtılarak orijinal platin kolye, hem de farklı renk ve şekillerde boncuk muhteşem kolye.

Tatlı su incileri kendi uygulamasında evrenseldir. o takı, ancak bu bile ayakkabı sadece yapılır itibaren. kadın bacakları ile dekore güzelliği sandalet büyülü Böyle. Bu tabii ki, açıklama yapılmazken sadece maliyet bu.

Son olarak, küçük

Şimdi bir nehir inciler, fotoğraf, netlik için, makalesinde temsil edilir biliyorum.

Onlar bu malzemeden yapılmış moda takı dışarı çıkmıyoruz. özellikle önemli değil doğal olarak oluşan veya kültür yapıldıkları inci, nehir veya deniz, hangi. Bu ve kraliyet ve sıradan ev kadını eşit idealdir. inci şekli ve rengi cazibe ve sahibini çekicilik katacak. İnciler hemen her giysi ile giyilebilir. Bu büyük ve sıkı ofis takım elbise ile kombine ve lüks abiye beraberdir. Şu anda, bu adil seks birçok gelemez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.