ModaTakı

Eski Ametis - ametist halka

tanrı Dionysos Loving, şarap patron tatlı perisi AMETIS gördü ve onu taciz başladı. O nerede Tanrı'nın sevgisinden gizlemek için bilmiyordum. Onun koruyucusudur Artemis mücevher haline zehirlenme gelen koruduğunu tüm tanınan muska perisi döndü. Onun çok isim olarak Yunancadan çevrilmiştir "sarhoş değil." Isim sarhoş olamaz hangi kuvvetle kırmızı şarap seyreltilmiş renk, benzer renkte geliyor olması mümkündür. çünkü insanın iradesini güçlendirir bağlılığın sembolü ve o - Ve hatta bu taşın düşündük. gelenek Aziz Valentine göre ametist ile Halkası giydi. Onlar sevgi taş olduğuna inanıyoruz.

maden

Bu her yerde kuvars bir türüdür. Taş pembe koyu mor değişir mor rengi vardır. Genellikle kristaller ve drusen formundadır. Amethysts Seylan, Brezilya, Amerika Birleşik Devletleri ve Madagaskar meydana gelir. Rusya'da bazı vardır Kola Peninsula. ametist rengi vatanını belirleyebilir. Kola Yarımadası'na Taşlar mavi-mor renkler. Seylan mineraller - mor soluk.

mineral ürünler

Onun kristaller 5 ila 10 cm arası bir uzunlukta yeterince büyüktür. Eski zamanlardan yüzük, mühürler,, taşlar yapmak için kullanıldı dan Bunlar. Rusya'da, onlar simgeler, haçlar, kron ile süslenmiştir. Günümüzde, bu taş takı çeşitli ekler olarak kullanılır. Fiyatlar yüksek doğal farklılık yok türüne ve kalitesine göre dolayı sentetik taşlar çok sayıda diğer kıymetli taşların, fiyatlarına göre değildir.

halkalar

Bir zamanlar ametist ile halka rahiplerin koordinasyon sunuldu. Şu ana kadar iyi yaptı. Ama bugün, herkes böyle takı giyebilir. Gümüş Set ve oyma kalp şeklinde ametist aşkı bir sembolü olarak gelin bir hediye olarak ona damat sunulmuştur. Her yaştan kadınlar için uygun ametist enfes yumuşak boyama ile yüzük. Bunlar sarı ve beyaz altın ve gümüşten yapılmış, dekorasyon sokulur.

ametist ucuz Gümüş takılar. Bunların fiyat kullanılabilir ve 3000 ila 6 rubleye metal'in ağırlığına bağlı olarak değişir. Bu durumda, işleme kalitesi ve tasarım yüksektir. Örneğin, çok güzel bir gümüş yüzük 5220 ruble ametist ile neredeyse siyah "Sihirli Altın" çevrimiçi alışveriş sunuyoruz. Sarı veya beyaz altın Bu tip dekorasyon metal halka üretimi ve ağırlıkça kalitesine bağlı olarak, yukarıda 6000 ruble ve bir maliyeti vardır. Beyaz altından yapılmış çok iyi süsleme, görünüyor. Taşın Leylak gölge mükemmel buna uygundur. takı sunulan takı çevrimiçi mağazanın Oldukça büyük çeşitlilik. internette ametist ile bu altın yüzük zamanki kuyumcuda aynı taşla altın yüzük fazla değer. Bu monte elmas ile bu mineral harika görünüyor beyaz altın. ametist ile böyle bir halka tasarımcının karara bağlı olarak birkaç düzine küçük elmas dekore edilebilir. 20'ye kadar bin ruble maliyeti artar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.