ModaTakı

Takı seksi ne tür?

Ne takı seksi olarak kabul edilir? Bu itiraz farklı anlayışlara bağlıdır. Ancak, genellikle seksi ve çok çekici olarak kabul edilir takı vardır.

Çekicilik ve güzellik

daha sonra en azından bunu eğer onlar o kadar önemli olmadığına inanıyorum olarak, süs eşyaları yardımı ile onun güzelliğini vurgulamak çünkü Takı her zaman, her bir kıyafeti tarzı için seçmeliyim, ancak bazı Bayanlar her zaman dikkate bu yapmayız, vb. yüksek yaka ile sıkı etek ve bluzlar sizin ince bacaklar ve ince bel vurgulamak mümkün olmakla birlikte, takı böyle güzel yaka ve ince parmakları olarak genellikle daha az görünür parça, dikkat çekebilir.

takı seksi ve çekici kılan bir kısmı - Bu bayanlar bunları giyen ne kadar iyi olduğunu. Beğendiğiniz takı seçin ve güvenle bunları takacak. Eğer bu lüks zincir veya şık küpe içinde nasıl hissettiğini, çünkü o basitçe, baştan çıkarıcı ve çekici olacaktır.

Ayrıca tüm görüntüyü tamamlayacak Takı, bunlar iyi noktaları vurgulamak ve kusurları gizleyebilir, sizin kişinin daha çekicilik ve gizem eklenir. Örneğin, basit bir pantsuit ve kısa kolye gözlerinize dikkat çekmek ve belinize çıkarın. En iyi nitelikleri vurgular böyle takı seçin ve anında seksi ve çekici hale getirecektir.

Eğer görünmesi ve iyi hissetmek herhangi takı, cinsel hak mümkün olmakla birlikte, yine de cazip ve eşsiz bakmak vücudun, bazı bölümler var.

kolye

Boyun erkek hem de kadınlar için bir erojen bölge olduğunu Belki de, kolye neredeyse her zaman en seksüel süsler olarak kabul. etkisi oldukça farklı olabilir. ince bir metal örgü ürünü, kadınlara sır belirli bir hassasiyet verebilir Örneğin, boncuk kısa kolye, gözde gösterebilir. Kadınlar için, aşağıdaki seçenekler en cazip olacaktır:

  • kolye gerdanlık;
  • uzun kolye veya bir inci;
  • göğüs seviyesinde Süspansiyon.

Bir çok kadın genellikle altın zincir takmak erkekleri tercih.

küpe

Bu genellikle bir cinsel süs olarak kabul edilir başka aksesuardır. Karanfiller, küpe, damla küpe, püsküller ve halkalar çok cazip olduğu kabul edilir.

Bir bacak üzerinde Bilezikler

bilezik Bu tür ayrıca seksi kabul edilebilir. Bunlar, tabii ki, genellikle yılın sıcak aylarda aşınmış olan. Bu bilezikler seksi ayakkabıları, sandaletler veya çıplak ayakları üzerinde bile yıpranmış ile giyilmelidir. Bunlar tabii ki çok ayak, ayak bileği, iyi dikkat çekmek. Güzel ayak bileklerini varsa, o bacaklar için iyi bilezik üzerinde stok emin olun! Güzelliğinizi saklanma.

sandaletler, ayak ile bir bilezik takan varsa da az seksi bakacağız. Mücevherat ayak bileği çevresinde sabitlenmiştir ve daha sonra zincir ikinci parmak bir halka olarak bağlanmış olup, burada ayak için bacak boyunca inerler.

beline göbek veya zincirde küpe

beline (diğer bir deyişle, piercing) göbek küpe güzel rakam var olanlar ya zinciri için - mükemmel cinsel süsleme, hangi ile onun arı bel ve düz karın dikkat çekmek mümkün olacak. Zincirler genellikle mükemmel topluluk oluşturmak bile giysi ile, bel hemen altında karın edilir. Göbek delici çok popüler ve herhangi uygun bir tarzda küpe seçebilir.

Şimdi seksi süs hakkında her şeyi biliyorum. fırsatı kaçırmak ve bu güzel süslemeleri ile onların en iyi yanını gösterme!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.