SeyahatYol tarifi

Sverdlovsk bölgesinde kayak: yorumlar. Sverdlovsk Region bölgesindeki en iyi kayak merkezleri

kendi topraklarında misafir ağırlamaya Gri Ural yılda hazır. Soğuk ve uzun kış - büyük kış tatili anahtarı. Sverdlovsk bölgesinde kayak merkezleri - Bu dağ spor yapmak, ya da sadece sağlıklı olsun, unutulmaz bir hafta sonu geçirmek için iyi bir fırsattır. Karla kaplı dağlarda ek olarak, bölgenin toprakları genelinde yalan çam ormanları. Ya saf, kristal havayı sunmaktadır iyi kış yürüyüş, olabilir.

Urallar tatil

Nedeniyle karasal iklime, Sverdlovsk bölgesinde kayak merkezlerine turistlere ve ziyaretçilere tüm yıl boyunca sürebilir. Rahatınız için tüm üsleri modern ekipmanlar ile donatılmış, son teknoloji ile donatılmıştır. Yapay kar sistemi çalıştıran pistlerde, yanan geceleri yamaçlar, güçlü bir cephanelik açıkça kaldıktan keyfine varacaksınız: Gerekirse, kar güncellemek mümkündür.

Modern kış tatil

Sverdlovsk bölgesinde kayak merkezleri diğer ülkelerdeki eğlence yerleri fazla beğeni belirgin bir avantajı vardır. seyahatinizi başlamadan önce, otel rezervasyonu ve bir bilet satın almak ister. rekreasyon merkezlerinde hizmet kalitesi konfor ve hoş bir atmosfer memnun edecek Avrupa ve odaların aşağı değildir. Rahatlık - dinlenme yeri seçerken bu önemli bir kriterdir.

Kayak Sverdlovsk bölge bir düzine kayak yolları, iki yüz kilometre uzunluğu ile temsil edilir. Tatilciler kış sporları deneyimli ve acemi hayranları hem, rotayı seçmek mümkün olacak.

İyi hafta sonları veya tatil planlarken, eşsiz modern spor kompleksi "Uktus" arayın.

Uktusskie dağlar

onun güzelliği her mevsim değişen, doğa ile uyum içinde olan bu eşsiz dünya. Yaz aylarında turist uzunluğu olan 424 hektarlık parka gelir. Yaşları asırlık çam ağaçları beckon Onun gizemi, yüzden fazla yıldır.

Kış "Uktus" (kayak merkezi) dört dağ yamaçları ile temsil edilir - bu bölgedeki en iyi başlangıç noktasıdır. Kalite tatil son teknolojik donanıma, modern ekipmanlar, spor malzemeleri sağlar. Ses donanımları, gerekli donanım ve ulaşım çalışma yamaçlarda. Karmaşık gidip unutulmaz birkaç saat geçirebileceğiniz bir kar parkına sahiptir.

Hafta sonu için "Uktus"

"Uktus" - Gerekli tüm teknik iletişim ile donatılmış kayak merkezidir. Tüm yamaçlarda asansörler çalıştırmak ve kibar eğitmenler kurtarma gelmek için mutluyuz. Parkur güvenle fetheder: yeni başlayanlar ve deneyimli kayakçılar hem.

Kendi ekipman yoksa - bir sorun değil, ihtiyacınız olan her şey kiralanabilir. açık hava etkinlikleri bir mola ve yerel bir kafe lezzetli bir şey zevk gerektiğini Sonra "sıçrama tahtası." Kurum, farklı yemekler geniş bir yelpazesine sahiptir, ancak istenirse, yemek pişirmek, özel pavilyonlarda sahip olabilirler. dağlarda kayak yanı sıra, temelde size at sırtında veya bir atlı yürüyüş yapabilirler.

Uktusskie Dağları yakınında bulunmaktadır Yekaterinburg. Kayak merkezleri Sverdlovsk bölgesinde güney kesiminde bulunmaktadır. Bir araba alırsanız sokakta gitmek gerekir. cadde ile kesiştiği noktaya Belinsky ve Shcherbakov. Kış. Eğer toplu taşıma araçları ile seyahat etmeye karar Ve eğer bir tramvay otobüs ihtiyaç №1 ve №6, "Uktus" yürümeye devam durağında çıkmak gerekir.

"Kurt" Rest

Yekaterinburg kentine kırk kilometre ilginç başlığı ile gözde bir tatil "kurt". Bu aktif dinlenme ve rahat koşullarda temelidir kış sporları. "Kurt" - kayak kompleksi, Aralık Nisan turist alır. merkez ziyaretçilere zorluk değişen dört pistleri sunmaktadır. yedi yüz, sekiz yüz, dokuz yüz uzunluğunu ve yaklaşık iki yüz metre dikey damla bin metre çalışır.

Parkur "Volchikha"

yamaçlar mükemmel durumda tutulan ve kayak için kesinlikle güvenli, bakımlı. Ne olursa olsun hava, dağda kar daima snowmaking sistemi nedeniyle vardır. Sen yamaç üstüne tırmanmaya sıraya gerekmez. "Kurt" - asansör ile donatılmıştır kayak. En genç ziyaretçiler için özel olarak güvenli kayak amacıyla genişletilmiş inerler ve çocuk lift çocuk büyüttü.

Lunaparkta eğlence yanı sıra, spor kompleksi bir buz pateni pisti, kar parkına sahip, ama sen motosikleti üzerinde binebilirsiniz istiyorum. Kendi ekipman yok ve onun kiralama almak istemiyorsanız, ihtiyacınız olan her şey yerel bir mağazada satın alınabilir.

Turistlerin bile en aşırı taleplerini tatmin edecek "kurt" Resort. Spor kompleksi, eğlence standardına ek olarak, helikopterde yürüyüşe sunmaktadır. Bu, elbette, ucuz değil, ama aslında heyecan verici bir macera arzularını karşılayacak ve eşsiz duyguların bir fırtına boğulmuş. Bu macera sevdikleriniz ya da yakınları için mükemmel bir hediye.

(- Druginyn, Barrow - Barrow Revda) otobüs 151 ile veya trende bir spor kompleksi ulaşmak için durdurma "Pioneer" terk etmelidir.

Mükemmel tatil çok yakın

konaklama Sverdlovsk bölgesinde kayak merkezleri size bu hizmetleri sunan bilinen kış Avrupa sistemlere göre çok daha ucuz mal olacak. Veritabanları sadece hava şartları nedeniyle popülerdir: beldelerinden büyük avantajı tüm güvenlik gereksinimlerini karşılamak doğal tepeler olumlu yönde ilerlemektedir. Ve doğal yamaçlarda aşağı, görkemli tayga çevreleyen pitoresk takdir edecektir.

Özellikle etkileyici orman rezervlerinin bulunan başlangıç noktasıdır. kış manzara güzelliği herhangi turist etkileyecek. yükseklikte ve yabancı yerlere aşağı değildir - bu tesisi ziyaret etmiş insanlar, dinlenme kalitesi savunuyorlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.