ModaTakı

Her zaman güzellik: inci kolye

Birkaç yüzyıl önce, inci takı kraliyet kan ve soyluların insanların ayrıcalığı vardı. Günümüzde, ünlü bir ışık besleme ile Coco Chanel inci kolye dünyada kadınların yüz binlerce en çok tercih edilen haline gelmiştir.
Chanel inci iplik ve ünlü küçük siyah elbise ve bir iş takım elbise dekore. Coco inci takı moda kullanmanın yeni yollarını tanıttı.

inci kolye nasıl seçilir

Mükemmel yaratılması ve sofistike bir doğa yaratılması - kutsal kabul Doğu inci kolye zaman ezelden itibaren ve batı eyaletleri. Bir iş parçacığı üzerinde dizilmiş olan inci tonlarının daha güzel ve zarif küçük boncuklar, olurdu hiç şeyler vardır. mücevherler olumlu duyguları neden için Ancak, bunları düzgün seçmek gereklidir.
Özgül belgelendirme o inci şeklinde aynı bulmak mümkün değil çünkü inci bezelye, yapma hükmeder. belgelendirme sadece yapay inciler koşullarında yetiştirilen için de geçerlidir.
Çoğu zaman, bir seçim yapmak, tüketiciler ancak o zaman dış görünüşleri, fiyat ve kullanıcıların ilgi gösterdiği - kalitesini. Ve nihayet ilk ve en önemli dikkat etmek gereklidir. Gerçek lütfen unutmayın inci kolye sadece takı salonda veya imalatçı yakınında satın alınabilir, ama bir pazar dükkanda değil. İçeride, ihtiyacına ürün için bir sertifika sağlamak. yapay inciler - farklı renkte bir iz varsa, (pek satıcının elvermesi olsa da) orijinal sahte inci kolye bir inci bir iğne ile çok zor, yeterince sıfırdan değil ayırt ardından satın alma terk edilmelidir.
(Deniz veya nehir çiftliklerinde) Yetiştirme ve doğal: Doğal inciler birkaç tipi vardır.
Bu doğaldır - en değerli ve pahalı, sıradan iç satılan asla. insan müdahalesi olmadan yetiştirilen çünkü bu inci bezelye, çok nadirdir - kum tanesi büyümüş yumuşakça ve sedef tabakaları içine alır.
Çok daha sık, sen inci kolye ve kültür incileri diğer süs eşyaları bulabilirsiniz. inci aynı kabuklu deniz içinde olgun olduğu için bu ürün, suni olarak kabul edilmemelidir. Sadece ikinci uzmanların gözetiminde özel çiftliklerde yetiştirilmektedir.
doğal renkli ve renkli olarak renk bir çok (yaklaşık 120) sahip olan Kültür inci. Bununla birlikte, yapay renkler uygulama, sadece hammaddelerin (inci) kalitesini arttırır. kış için sıcak - - yaz için serin gölgeler: çeşitli renk aralığı mümkün gelecekteki metresi ve mevsimler cilt tipi için farklı bir renk görünümü kolaylaştırır. Bir inci seçerken, bunları incelemek gerekir ışıklı zemin renk doygunluğunu değerlendirmek için.

Fiyat forma bağlıdır

daha daha pahalı ürünü inci şeklini mükemmel. Mükemmel pürüzsüz yuvarlak boncuklar son derece zor görünüyor. Değerli metaller ile daha iyi görünüyor Daha yaygın sözde barok şekli. Ürün simetrik müteşekkil olduğu ve inci ortak özellikleri veya nitelikleri ile karakterize edilir.

kolye çeşitleri

Inci kolye (aşağıdaki verilmedi çeşitli düzenlemeler), genellikle farklı uzunlukta birçok şerit oluşur. Bunlar, belirli bir giysi takmak için kullanılır.
"Yaka" - kısa inci kolye, bunlar çok sayıda tekli yapılır ve, boyun sıkı bir yaka için çok benzer uzanır. Onlar da "yaka" olarak adlandırılan ve tüm otuz üç santimetre iplik uzunluğu vardır. Onlar uzun boyunlu ve ince bir rakam olan bir kadın yüzü, aynı zamanda elbiseler kesiği "tekne" veya V şeklinde olan kombine olacak.
"Chalker" - kırk santimetre biri iplik uzunluğu, kombine sadece abiye, aynı zamanda ofis takım elbise. Bu yaka içinde harika görünüyor. Bunlar inci kolye kabul klasiktir.
"Prenses" de her kıyafete her yaşta ve anayasanın klasik uyum bayanlar ifade eder. İplik köprücük kemiği üzerindeki düşme kolaydır ve görsel bir hale getirir uzun boyun. Bu bir bilezik ile kombine edilebilir.
"Halat" - bir metre ve 12 cm iplik uzunluğu, yani kullanmak yolu - çok, kendi boyun defalarca sarın ve resmi kıyafetleri ile kombine edebilir, bu caizdir - golf veya bir kazak eşit.
"Opera" ve "matine" iş kıyafetleri ve rahat kıyafet ile kullanılabilir, ancak bunun üzerine giyilir.

inci kolye El yapımı

bir inci oluşturmak için kendi ellerinizle kolye , sonra oldukça büyük bir düğüm sonunda delikler kallota ve kravat takılan iplik almak salgını önlemek için yapıştırıcı ile ıslatın gerekir. paket içinde kalan fazla kelepçe kallot kruglogubtsy.
Sonraki adım: Hazırlanan iş parçacığı üzerinde sinirli inciler. inci yüzeyinde çizik ve çizikler önlemek amacıyla (birbirlerine değecek şekilde olmaz) her boncuk sonra düğüm. Diğer bir seçenek boncuklu veya diğer dekoratif unsurlarla dönüşümlü etmektir.
Tamamen gereksiz konuları kalmaz ve knot sıkı sıkı uymalıdır şekilde meşgul gereklidir. Bunu yapmak için, sıkılır döngü, iğne, iğne ve boncuk tutarak ve ipliğin kendisi, (kendisi istenen konuma düğüm kayma) çekme tutun.
Son mücevher sinirli olduğunda, tekrar kallot içinde iğne iplik ve bu daha iyidir düğüm sıkın ve yine yapışkan bir çözüm dökmek için gereklidir. Sonra kallot çimdik.
iplik fermuar kısmını eklemek kalır hazırdır. Kalloty düzeltmek ve onlara anahtar deliği göz kucaklamak kolay kanca var.
Hepsi bu - zarif bir kolye hazırdır. giymek Hoş!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.