Gıda ve içecekYemek tarifleri

Hazırlanması beze küspe ve diğer hamur işleri: katı bir köpük olarak kırbaç proteinleri olarak

lezzetli pasta-beze Pişirme sahibi bir protein ve şeker, bir katı, homojen bir köpük halinde çırpılmış olan olmalıdır gerçeği ile başlar. Öyle olacak güzel ya da değil ve lezzetli hamur işleri mu, onun kalitesine bağlıdır. Her şey çok basit gibi görünüyor: mikser almak ve çalışmak için değil, aynı zamanda bu eylemin mutfakta, küçük numaraların yoktur. onlara bu makalede ele alınacak.

Olarak kamçı proteinleri , katı bir köpük olarak

Öncelikle, bir asistan yok bu durumda blender, en iyi sonuçlar için, çerçevelere şeklinde ekleri ile bir mikser gerekecektir. Kamçılama için kaplar kesinlikle temiz ve yağ damlacıklarının serbest olmalı ve kendilerini sarısı girmemelidir proteinler - aksi takdirde düzgün çırpılmış olmayabilir. Ve üçüncüsü, kitlesel çırpıcı çok soğuk olmalıdır. Şimdi doğrudan denilen teknolojiyi işlemek "proteinler gibi kırbaç katı bir köpük halinde". mikser kapta olan gerekli malzemeler koyun ve yavaş yavaş artırılmalıdır çok düşük hızda, onları karıştırmak başlar. Acele ve yüksek hız modunda sağ karışımı başlarsanız, başarısız olma riski vardır. Çırpma eski genellikle sulu ve süreç verimi kötü, en taze yumurta seçmek en iyisidir. 4-5 kere hacmindeki artış düzgün dayak yumurta akı hatırla ve çöken kalmadan kendi şeklini tutun.

Birkaç hile: katı bir köpük halinde kırbaç proteinler gibi

Burada en iyi sonuçları elde yardımcı olacak birkaç ipucu.

  • Kitle düzgün şanti değilse, buna bir tutam tuz, sirke veya limon suyu bir damla ekleyin.
  • en alt katmanlar olarak protein kütlesinin miktarının tamamını kullanılacağını yenerek sürecinde sıvı kalabileceklerini emin olun.
  • Büyük hava kabarcıklarının ağırlığı (mevcudiyetleri gözle belirlenebilir) mevcut ise, bu proteinlerin yeterince yumuşatılmış değildir ve devam etmesi anlamına gelmektedir. Böyle kabarcıklar sonucunda, yoğurma sırasında patlayabilir ve gerçeği, Hamur işleri yapan Yeterince hava dışarı dönecek.
  • Şeker proteinleri de çırpılmış olan işlemin hemen hemen sonuna, eklenmelidir. karıştırıcı durdurulmadan yavaşça Sypte kum, kelimenin tam anlamıyla yarım kaşık. Tipik olarak, beze Proteinlerin ve şeker oranı - 1: 4 arasındadır.

kamçı proteinleri katı köpük corolla kullanılarak olarak

Elbette bu süreç karmaşık ve zaman alıcı görünebilir, ancak bu taraftan sahip olur basitçe hiçbir karıştırıcıdır. Temiz bir kapta beyazlar kırbaçlanan koyun bir tutam tuz ekleyip ikinci maha 2 yaparak çırpma başlamak - yarım dakika ayarlanan hızı tutmak ve sonra mümkün olduğu kadar hava kadar ağırlıkta sürüş iki kez artırır. Tabii ki, kollar çabuk yoruluyorum, bu nedenle Kamçılama süreci oldukça önkol daha, el kaslarında itimat eğer en iyisidir. Bir kaç dakika sonra, proteinler, taç kısmını toplamak için (resimde gösterildiği gibi) bir dik konumda tutun. ağırlık damla değilse - hazır ve eğer iner - Biraz kırbaç. Artık bir köpüğe beyazlar kırbaç bilen ve lezzetli, güzel ve havadar söndürmeye pasta veya beze bezeler emin olun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.