OtomobilArabalar

Aşırı ısınma olmadan sistemi 2109 veya iş Soğutma

Soğutma sistemi 2109, motor ve rezervuar, otomotiv içten yanmalı motorların en etkili tasarımları biri olarak kabul edilir. Sistemin tüm birimleri ve bileşenleri telafi edici ayarlama ilkesine dayalı. Sıvı motorun çalışma devresi kapalı ve tamamen kapalı soğutulur. Herhangi bile hafif basınç sistemi - ve soğutma işlemi bozulacaktır. motor soğutucusu kaynatın olacak ve araba artacak, hararet. Bu nedenle, en az ayda bir kez tüm bağlantı hortumları, boru ve contaların incelemek için.

Hortum bağlantı borusu yerinde kaçak soğutucu saptanması üzerine, kelepçe sıkmak için gereklidir. Hortum çatlamış veya yıpranmış ise, değiştirin. Ve bir sızıntı durumunda iç ısıtıcı, tüp ve boruların tüm bağlantıların gizli ve bunu elde etmek için her zamanki gibi soba değil gibi, araba yıkama gitmek zorunda kalacak, özel bir araca gereksinim vardır. Soğutma sistemi 2109 meclisleri sökmeden giderilmesine olanak sağlamaktadır. Bir sızıntı yerde, aracın soğutma sistemini izlemek için ise her durumda gereklidir. Bu göze çarpan bir yere kaputun altında genleşme tankı, aracılığıyla yapılır.

Tank plastik gövde, Min iki sembolleri vardır. ve Max., iki soğutma suyu seviyesini açın. düzey üzerinde emniyet valfleri ve pompa ve antifriz ve su aşırı derecede düşük bir seviyede gereksiz yük verecek bir sistemde hava cepleri riskini ve kaynayana kadar ısıtma derecesinin arttırılması oluşturur. sistemi 2109 Soğutma verimli yeterince tasarlanmıştır. Normal soğutucu madde mantosunun silindir içinde eşit sirküle 'de, bu durumda blok ceket tekrar ısıtıcıdan radyatör, kabin ısıtıcı radyatör girer ve böylece sonsuz döngü, baş bloğunun kanal içine akar.

Hareket motoru krank mili tarafından döndürülür soğutucu su pompası, sağlar. pompa emme memesinden akışkan alan ve çıkış üzerinden iterek bir kuvvetle, bu tahrik eder. Bu sistemin bileşeni soğutma ağır trafik oluşturur. bütün birimler ve motor birimleri kesinlikle belirlenen sıcaklık için tasarlanmış olduğundan, motorun çalışma sıcaklığına ayarlanması gereklidir. 95 ° - Soğutma sistemi 2109 aralığı 85 optimum sıcaklığı korur.

önceden belirlenmiş bir aralık içinde ve ısıtma, bir radyatör, bir vantilatör ve bir termostat sağlanır. Radyatör tanklardan oluşan bir yapı ve geçirilen soğutma sıvısı, ince duvarlı, bakır borular ve plakalar, bir sayıdır. Radyatör geçerek sıvı tüpü soğutur. Sıcaklık termostat indirgeme işlemini kontrol eder. Sıcaklık geçidini çıktığında çek valfin prensibine göre çalışır açılır. Termostat sıcaklığını düşürerek su dolaşımına durur.

tüm soğutma sisteminin 2109 bireysel birimlerin etkileşimine dayanmaktadır. motor bölmesi ve radyatör astar dış bar arasında yüklenir Eylem termostat fan yineleniyor. Fan alt radyatör tankında dahili bir sensor ile birleştirilir. artan bir sıcaklık sensörü temas kapalı ve fan açıktır. Pervane vericinin etrafında soğuk hava tahrik, soğutma suyu ısıtma derecesi azalır ve bu nedenle düzenlenmiş bir sıcaklık koşulları yalnızca araç motoru 2109, güvenilir bir mühendislik tasarımı olan bir soğutma sistemi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.