SağlıkMüstahzarlar

Tıp "Nimulid" (tabletler). Kullanım uyarıları için talimatlar

İlaç "Nimulid" (pastil, kaplamalı) NSAID'ler, seçici COX-2 inhibitörleri ile ilgilidir. Bu on iki yaşına olan hastalar için önerilmektedir.

randevu

İlaç "Nimulid" (tabletler) kullanım el kitabı sonra da dahil olmak üzere, tekrar akut akış, bel omurgası, kas-iskelet sistemi ağrıların giderilmesi için tavsiye yaralanmaları, burkulmalar, parçalanmış ligamentler, bursit bazında hem de eklem dislokasyonu, diş ağrısı, , tendinit. ilaç hassasiyeti ardından osteoartrit semptomatik tedavi olarak reçete edilir. göstergeler tarafından algodismenorei arasındadır. Etkili ağrı yoğunluğunu azaltır ve enflamasyonu azaltır.

dozaj rejimi

kullanılan ilaç "Nimulid" (tabletler) talimatları bir yemekten sonra içmek önerilir. Tipik olarak, günde iki kez 100 mg ilaç verildi. Ciddi durumlarda, ilacın miktarı 200 mg artar. Maksimum günlük en fazla dört yüz miligram almaya izin verdi. patolojinin şiddetine göre kümesinin süresi. Ancak, tabii ki süresi onbeş günü geçemez.

yan etkiler

Tıp "Nimulid" hap (talimatı bu konuda uyarıyor) terleme, alerjik reaksiyon neden olabilir: kurdeşen, kaşıntı, tahriş ve diğer belirtiler - hemorajik sendrom, korku hissi, baş ağrısı. Tedavinin olumsuz sonuçları ilaç içerir anjiyonörotik ödem, dermatit, baş dönmesi, Reye sendromu. tedavinin temelinde ishal, bulantı, uyku hali, sinirlilik, poliformnaya eritem içerebilir. Hazırlama dispepsi, mide-bağırsak kanaması, stomatit, gaz, idrar tutma, kışkırtır interstisyel nefrit, hipotermi, hiperkalemi. Tedavi sırasında hastalar ateş basması, astım hipertansiyonu (bronşiyal) kötüleşen, hepatit, katran gibi dışkı vardır. Bazı durumlarda, taşikardi, on iki parmak bağırsağında veya midede ülser lezyon vardır, görüş netliğini rahatsız etti. Nadiren böbrek yetmezliği sistemi, yorgunluk, dizüri, keyifsizlik geliştirir.

Kontrendikasyonlar

Tıp "Nimulid" hap (kullanım talimatları bu uyar) sindirim sistemi, aşırı duyarlılık, ateş, bulaşıcı patolojiler, inflamatuar doğa, kan koagülasyon içinde bozuklukları, kalp yetmezliği, böbrek, karaciğer içinde de inflamatuar Çeşidi patolojiler için belirtilmemiştir şiddetli. Kontrendikasyonlar gebelik ve emzirme, ilaç bağımlılığı, alkolizm sayılabilir. ile, diyabet, koroner kalp hastalığı, serebrovasküler hastalık, periferik arter hastalıkları 2 tip uymak reçetelemedeki Dikkat somatik hastalıklar ağır akımları. Bir doz ayarlaması yaşlı hastalara ilacın atanmasına ihtiyaç duyulabilir.

İlaç "Nimulid". fiyat

Tabletler 66 rublelik bir fiyata satın alınabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.