Haber ve ToplumPolitika

Boris Nadezhdin: milliyet, biyografi, aile

Nadezhdin Boris Borisovich geçmişte, Devlet Duması'nın tanınmış Rus politikacılar, eski milletvekili biridir - hizip "haklı nedenler" "Sağ Güçler Birliği" ve bir temsilcisi. Aktif Boris Nemtsov ve Başbakan Sergey Kiriyenko ile işbirliği yaptı.

Kronolojik referansı: Sovyet dönemi

Özbek Sovyet içinde 26 Nisan 1963 (Taşkent) Nadezhdin Boris Borisovich (- Rus milliyet) doğdu.

1985 - Fizik ve Teknoloji Moskova Enstitüsü (MIPT) onur derecesiyle mezun olmuştur.

1993 - Kanunun Moskova Enstitüsü dereceyle mezun olan; Fiziksel ve Matematiksel Bilimler Adayı derecesi ödül.

1985-1990 gg. - bu yüzey ve vakum özelliklerini incelemenin Ulusal Araştırma Merkezinin üyesidir.

1988-1990 gg. - O "İntegral" kooperatif başkanıdır.

1990-1992 Of. - Dolgoprudny kentinde Kent Konseyi Başkan Yardımcısı.

Sovyet sonrası dönemde

1991 - Demokratik Reformlar (DDR) yanı sıra, Moskova bölgede uygun bir koordinasyon konsey temsilcisi Hareketi temsilcisi olur.

1992-1994'te. - metodolojik ve yasal destek Mülkiyet Fonu Ofisi (Moskova bölge) tarafından yol açtı.

, 1993-1997. - Kent Konseyi milletvekili olarak çalışır.

1994-1996 Of. - Yapısal Enstitüsü ve Yatırım Politikası bir müdür yardımcısı.

1996-1997 gg. - "işlemci" nin hukuk departmanına yöneldi.

1997-1998 yılında. - RF Devlet Rossyskoy Birinci Başkan Yardımcısı (Boris Nemtsov) için danışman, hem de olarak görev yapan Başbakan Yardımcısı (Sergei Kiriyenko).

1999 - Moskova Fizik-Teknik Enstitüsü'nde Hukuku Bölümü (bugüne kadar Bölüm Başkanı) kurucusu.

1999 - dernek (yönetimindeki "Yeni Güç" siyasi konsey üyesi olan Sergei Kiriyenko).

1999-2000 yılında. - seçim bloğu SPS ( "SPS") siyasi konsey üyesidir.

1999 - Rusya Devlet Duması yardımcılığı görevinden (üçüncü varacak federal liste SPS) tutar.

2000 - Devlet Duması sağ Kuvvetleri hizip Birliği Başkan Yardımcısı.

2008 - "haklı nedenler" partinin Federal Siyasi Konseyi üyesidir.

Modern dönem

2011 - parti "haklı nedenler" saflarından geliyor.

2012 - (- Rus başkan adayı içinde zamanda) ama onun adaylığı onaylanmadı - yerine Nadezhdin Putin gözlemci olarak davranan güvenilen Vladimira Putina yüzü olarak çalışabilir girişimidir. 2012 yılında, sırdaş Sergei Mironov da Boris Nadezhdin olur.

Biyografi: çocukluk ve gençlik

Altı yaşında Nadezhdin içinde Özbekistan'dan ailesi ile birlikte hareket Moskova bölgesinde (şehir Dolgoprudny). Okulda, çocuk iyi matematiksel yetenekleri vardır. 16 yıl içinde (onuncu sınıfta) o ikinci sırayı aldı Sovyetler Birliği, matematiksel Olimpiyat katılır. Aynı yıl genç Nadezhdin büyük Sovyet matematikçi Akademisyen A. N. Kolmogorov tarafından 18 MSU kurdu № bilinen fiziksel-matematiksel okulu bitirir.

Kanunun Moskova Enstitüsü (1993) - Bu Fizik ve Teknoloji (1985) Moskova Enstitüsü ve daha sonra başarıyla tamamlanmasının izledi. Ayrıca, bir öğrenci olarak, Nadezhdin Boris Borisovich özellikle yazarın şarkısında amatör performanslar, uvlekaetsya. diye yazıyor ve bir gitarla şarkılar yapar gibi o, "Fiztekh şarkısı" konserler grubunu düzenlemektedir.

Bugüne kadar, Boris Nadezhdin kendi eserleri ile dört diskleri piyasaya sürdü. yazarın şarkı yanı sıra aynı zamanda kayak ve olmuştur bilgisayar oyunları oynamak sahiptir - o Nadezhdin Boris Borisovich kendisine göre, bunların gerçek hayranı.

Milliyet, aile

yukarıda da belirtildiği gibi politika doğum yeri, Özbek Sovyetler Birliği idi. Boris Nadezhdin kendisi Ukrayna, Polonya, Romanya, Musevi ve diğer köklerinin kabilesinin varlığını inkar değil, bir Rus olarak onun milliyetini tanımlar.

Onun bloglar birinde politikası tamamen insanların birine veya başka bir milliyete kendilerini tanımlamak hangi ilkesini anlamıyorum kabul etmektedir. "Düşünüyordum oldum ve ben Rus değilim öğrendik," - Boris Nadezhdin diyor. Milliyet, siyasetçi göre, konuşulan dil veya dini eğilimleri sınırlı değildir. Ortodoks insanlar - ille de Rus uyruklu tarafından, ve tersi. "Birçok ateistler kendilerini Rus düşünün" - Boris Nadezhdin diyor. Milliyet mutlaka din olarak aynı değildir. Buna göre, politika diye olmayı kendine inandığı için Rus tam da sonuca varıyor. Ve o Rusça konuşuyordu çünkü.

Bu modern toplumda özellikle değilse Rus konum ne odaklanmaya karar verdi. Hatta bazıları kelimeyi kaçınıyorum Boris Nadezhdin diyor. "Rus" - Milliyet, daha doğrusu buna bir referans, nötr terimi tarafından değiştirilir. Ruslar da, farklı milliyetlerden olabilir.

Şu anda Nadezhdin evli (eşi - Anna Klebanov Ulusal Ekonomi Akademisi Hukuk Fakültesi mezunu). - Catherine (1982) ve Anastasia (2001) ve oğlu Boris (2011) iki kızı: üç çocuk babasıdır. Vyacheslav (2009) - O bir torun vardır.

Bilimsel-pedagojik etkinlik

Politikacı da Fizik ve Teknoloji Moskova Enstitüsü (MIPT) bünyesinde kurulan Hukuk Dairesi, at eğitim vermek üzere bulunduğu. Boris Nadezhdin iki ders kitaplarının yazarıdır: (1994 yılında yayımlanan) "Yasal ve politik geçiş döneminin sorunları" ve "Rusya'nın Devlet ve Hukuk Temelleri" (1999 sürümü).

Boris Nemtsov ile işbirliği

Ortak siyasi faaliyetler hükümette ilk yardımcısı önde olunca Boris Nemtsov ile andan itibaren başlar Viktor Chernomyrdin arasında. Bu iş "Transneft", "Gazprom" ve Rusya RAO UES olarak, böyle büyük Rus devlet şirketleri ile bittiğinde. zamanda bu şirketlerin faaliyetlerinde önemli sorunlardan biri kontrolünün net bir sistemin eksikliği - onlar hükümete tabi olmayan ve devlet hazinesine vergi ödemek vermedi.

2000 yılında Boris Nadezhdin ilk yardımcısı hizip Boris Nemtsov atandı "Sağ Güçler Birliği".

Boris Nemtsov Boris Nadezhdin tarafından 2015 yılında suikast Temyiz yoluyla basına yapılan sonra değil bu trajedi üzerine spekülasyon yapmak ve zaten istikrarsız bir toplumda kin düzeyini artırmak için değil. Aksine, siyasetçi göre, hepimizin bir insan olduğumuzu fark, bu temelinde birleştirmek için gereklidir.

Sosyo-politik konumu

bir talk gösterisinde - Nadezhdin Boris Borisovich düzenli dahil olmak üzere çeşitli televizyon projelerinde katılmaktadır. televizyonda aktif Düşünüyor, bir hazırlık tartışmada siyasal alanın gerekli unsurları, politikacıların mesleğinin bir parçası katılmak. politikacı yerli televizyonda tartışma kültürü arzu edilen düzeyde bırakır kabul ediyor, ancak bu henüz katlanmak zorundadır. Bir kişinin siyasi alanda mümkün olduğunca uzun süre kalmak istiyorsa, sık sık televizyonda veya internette görünmesini gereklidir - aksi takdirde sadece öğrenmek sona erecek. Bir örnek olarak, Nadezhdin, tecrübe Alekseya Navalnogo atıfta İnternet medyasının pahasına popülerliğini korumaktadır.

televizyon politikasına Onun konumu aktif olarak örtbas gerçeğe kitle seyircinin gözleri ortaya çıkarmak için bir girişim olarak tanımlanır medya. Aynı zamanda Boris Nadezhdin bunun için sık sık ekranda agresif davranmaya olduğunu tanır, ancak zorunluluk ve televizyonda tartışmaları özgünlüğünü motive eder.

Bu tür programların en teleekspertov olumsuz tepkisine rağmen Nadezhdin o onun kitleye mümkün "dokrichatsya" olduğuna inanmaktadır. politikaya göre Kanıt, bunlar genel çılgınlık atmosferinde Nadezhdin makul, doğru fikirleri puanlama için teşekkür ettiği izleyiciler, sayısız cevaplardır.

Nadezhdin psödo-vatanseverliği karşıdır. Gerçek vatanseverlik, siyasetçi göre, yaşam ülkelerinin standardını görmek arzusu.

Şu anda Rus toplumu, Boris Nadezhdin göre, klasik emperyalizm sonrası sendromu bulunmaktadır. Ancak, hiçbir şekilde bu bugün muhalefet hareketlerinin faaliyetlerini durmamalıdır. Sadece yavaş yavaş onun yerine her şeyi konulması.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.