SağlıkTıp

"Styotron" cihazı ile tedavi - boşanma? Doktorlar ve alıcıların yorumları, kullanım talimatları, endikasyonlar

Vatandaşlarımız, aslanın reklamcılıkta mucizevi ve olağandışı olarak gösterilen malların payının, aslında en sıradan ve en iyi ihtimalle sadece zarar vermediğini bilmiyorlardı. Bu nedenle, birçoğu, tıpta şu anda aktif şekilde tanıtılmış olan, yani "Styotron" aygıtı - boşanma - terfi ettiğini açıkça beyan eder.

Ancak bu mucize hakkındaki yorumlar, ancak her şeyin iyileşmesi bölünmüş durumda. Onların yaklaşık yarısı "Steotron" övüldü, çeşitli rahatsızlıkların tedavisi hakkında doğrulanmamış hikayelerden bahsederek övgü aldı. Diğer yarısı, insan vücudunun tanınmış yapısına, fizik, kimya, elektrodinamik ve hatta ağ pazarlama yasalarına dayanan ifadelerini temel alan bu doğru olmadığını kanıtlamak için her yönden çalışır.

Bu ikinci yarının temsilcileri, "Styotron" un boşanma olduğuna kesinlikle ve gayri kabili randevu ile inanmaktadır. Maalesef, zamanımızda, hem kötü hem de iyi değerlendirmeler satın alabilirsin. Bu nedenle, herhangi bir ciddi karar alarak, düzinelerce siteyi kürekle kovmanız, bir sürü bilgi okumanız, içinde bir hakikat aramak zorunda kalmanız gerekir. Cihazın yararını veya faydasızlığını anlamak, onunla ilgili en doğru bilgileri tek bir makalede toplamak için size yardımcı olmak istiyoruz. "Styotron" hakkındaki TV şovlarını ve imalatçının resmi web sitesinden toplanan olumlu bilgilerle başlayalım.

"Styotron", dış özelliklerin tanımı

Başlangıçta henüz bilmeyenler için söyleyeceğiz, ancak zaten bilenler için cihazın görünümünü tekrarlayacağız. Yaratıcıları, kullanım kolaylığını azaltmaksızın en şık görünümü vermek için çok çalıştı.

Cihazın çeşitli versiyonları satılmaktadır. "Styotron-Pro", cari yılın bir yeniliğidir. Dışarıda, güneş gözlüklerinden çok farklı değildir, ancak bir plaj aksesuarından biraz daha büyüktür. Ve "Styotron-Alpha" da gözlük gibi görünüyor, ancak bizimki değil, her zamanki gibi, ama fantastik bir filmden çekilmiş. Aynı zamanda, her iki model de yaklaşık 100 g ağırlığındadır, artı kesinlikle otonom ve mobiltir; diğer bir deyişle ağ üzerinde çalışmazlar, piller üzerinde çalışırlar; bu nedenle çalışma sırasında rahatsızlık vermezler.

Daha fazla kolaylık sağlamak için, geliştiriciler kitteki "Styotron" a giden özel bir davayla karşılaştılar. Örneğin, yanlışlıkla evde beslenme doktorunu bırakırsanız, cihazı çevresel etkilerden, grevlerden korur. Ayrıca, durum her zaman ve her yerde en sevdiğiniz "Styotron" unuza sahip olmaya yardımcı oluyor.

Bu harika cihazın kullanımı, iş yerinde, yolda, dacha'da, her yerde mümkündür, çünkü cihaz bir kutu içerisinde saklanabilir ve güvenli bir şekilde bir torba ya da cebe taşınabilir ve başlatılan işlemlerin döngüsünü kesintiye uğratmaz. Üçüncü bir "Styotron-klinikler" modeli de var, ancak daha hantal, durağan bir cihaz ve tıbbi kurumlarda kullanılmak üzere tasarlandı.

"Styotron", talimat

Resmi web sitesinde bununla ilgili bildirilen herşey birkaç cümle haline getirildiğinden, cihazı satın almadan kullanım kılavuzuyla ilgili bilgi almak zordur. Koltuğa rahatça oturmak, mucize gözlüklerini gözlerinize koymak ve gerekli programı aramak gerekiyor. Hepsi bu kadar.

Konfor ve huzurun keyfini çıkarırken, cihaz tüm yaralar sizi kurtarır. 100 türden oluşan programlar arasında herkesin ihtiyaç duyduğu programlar var. Bu, "Bağışıklık", "Toksinler ve toksinlerin türetilmesi", "Depresyon" dur. Ayrıca, hastalıkların serüvenini iyileştirmeye yardımcı olan belirli programlar da vardır. Her birinin oturumu kendi süresine sahiptir, ancak ilke olarak çok meşgul insanlar bile "Styotron" oldukça uygundur.

Talimat gözler üzerinde günde en az 5 dakika ve en fazla 3 kez bir etki yapmasını öngörür. Her hastalık için nihai tedavi için tüm yol süresi farklıdır. Sonuç elde etmek için, oturumları kesintiye uğratamaz, bunları kısaltamaz veya genişletemezsiniz.

Çalışma prensibi

"Styotron" aygıtı, tabletler ve enjeksiyonlar olmadan, yalnızca ışık, renk ve dürtülerle ve nanoteknoloji kullanımı ile davranır. Geliştiriciler, gerçeği çoktan keşfedilen uzak ataların bilgilerinden yararlandı - farklı renk şemalarının, iç organlarımızda farklı etkileri var:

 • Kırmızı renk cürufları kaldırabilir, kalbin ve kan damarlarının çalışmasını dengeler, enfeksiyonlara karşı koruma sağlar.
 • Sarı renk beyne ve sinir sistemine elverişlidir, selülite karşı savaşmaya yardımcı olur.
 • Yeşil gözler ve karaciğer için iyidir.
 • Turuncu mükemmel ruh halini teşvik eder, depresyondan kurtarmayı, iyileştirme ve yenilenme süreçlerini hızlandırır.
 • Mavi renk, ağrıyı, iltihaplanmayı giderir, sıcaklığı düşürmeye yardımcı olur, bu nedenle soğuk algınlığı için yeri doldurulamaz.
 • Mavi, burun akıntısını iyileştirir, hipofiz bezini onarır.
 • Mor, mikropları savaşır, bağışıklığı arttırır, travmadaki ağrıyı hafifletir.

Bu, renk tayflarının kullanışlılığının kısa bir listesidir. Sonuçta ortaya çıkan tüm organlar ve sorunlar gözlerimize yansıyacak, bu nedenle "Styotron" ile yapılan muamele bu ya da spektrumun gözler üzerindeki etkisine dayanıyor ve bu da sinyal iletkenleri epifize girip orada hastalıklı organa dönüşüyor.

Tedavinin ikinci yönü, gözlerin titreşimlere ve titreşimlere neden olan enerji çarpmalarına maruz kalmasıyla ilişkilidir. Bu ilke, her organın ve hatta her hücrenin belirli titreşimlere sahip olması gerçeğine dayanır. Eğer kırılırlarsa, organ hastalanır. İşte "Styotron" ve doğru titreşimlerin frekansını emrediyor. Bu, enstrümanların ayarıyla karşılaştırılabilir, böylece güzel ve melodik ses çıkarırlar.

"Styotron" için kim faydalıdır?

Kuşkusuz, her biriniz "Styotron" un iyileştirilmesi ile ilgileniyor. Yukarıdakilere dayanarak, cevap vermek istiyorum - hepsi. Burada ve egzama ile resmi tıp sedef tarafından tedavi edilemez cilt hastalıkları, ve herhangi bir yaranın iyileşmesi ve bağışıklık, metabolizma, hormonların restorasyonu ve kalp ve beyin dahil olmak üzere kesinlikle tüm iç organların hastalığı.

Buna ek olarak, "Styotron" çeşitli enfeksiyonlarla mücadele eder, fobileri, korkuları, depresyonu, stresini ortadan kaldırır, uykuya dalmaya, gücü yeniden kazandırmaya, iştah ve ruh halini arttırmaya yardımcı olur. Ayrıca, bu insan düşüncesinin dehası hızlıca ağrıyı giderebilir, kan fonksiyonlarını iyileştirebilir, tüm toksinlerin vücudunu temizleyebilir, görmeyi iyileştirebilir, yaşlanmayı geciktirebilir, üreme işlevini geliştirebilir.

Kontrendikasyonlar

Her normal kişi, "Styotron" da dahil olmak üzere, herhangi bir cihazın inanılmaz geniş olanaklarından şüphe eder. Doktorların kullanışlılığına ilişkin yorumları, her hastaya uygun olmadığını gösterir.

Üreticiler, kullanmak istemediklerini söylerler:

 • Üç yaşın altındaki çocuklar;
 • Hidrosefali olan hastalar;
 • Vücutta bir elektrokardiyostimülatör olması;
 • Gözlerin akut iltihabı olanlar.

Bu durumda üreticiler "Styotron" kullanırken yan etkilerin ortaya çıkmadığını iddia ediyorlar.

Ek Bilgi

Cihazla ilgilenen herkes için en önemli soru, "Styotron" u nerede ve ne kadar satıyor? Cihaz OOO Rusmed tarafından üretilmektedir. Ana ofisi Rusya'nın başkenti adresinde yer almaktadır: 1. Krasnogvardeysky Passage, ev numarası 15. Danışmanlar müşterilerinin her gün saat 10'dan akşam 8'e kadar beklemektedir. Rusya'daki tüm yerleşim yerleri arasında burada arayabilir ve ücretsiz olarak kişisel "Styotron'unuzu" danışıp sipariş edebilirsiniz. Rusya'daki fiyat 39 870 ruble. Moskova'da veya diğer bölgelerde teslimat ödenmez. Ayrıca, şirketin Avrupa'da, özellikle Londra, Asya, İsrail ve Amerika'da temsilcilikleri bulunmaktadır.

Cihaz, 30 günlük kullanımda kendini göstermezse ve bu belgelerle onaylandıysa, geri gönderebilirsiniz. Şirket, yalnızca ürünün maliyetini değil, ayrıca posta ücretini de geri vereceğini taahhüt ediyor.

Kiev ve Kazakistan'da ayrıca "Styotron" u da satın alabilirsiniz. Cihazın Rusya dışındaki tüm ülkelerdeki fiyatı, döviz kuru, nakliye masrafları ve diğer masrafların istikrarsızlığından kaynaklanan orijinal değerden farklı olabilir.

Nanoteknolojinin kullanımı

Olumlu bilgilerle, tamamıyla görülebilen tatlı bal bir kutuya bir damla katran dökeriz. Bize göre, ayrıntıları anlamaksızın "Styotron" cihazının boşanmış olduğunu söyleyemeyiz. İncelemeler tabii ki önemlidir, ancak bu modern mucize nasıl çalıştığını anlamak daha da önemlidir.

Bu yüzden, reklama göre, "Styotron" nanoteknoloji temelinde yaratıldı ve göz irisi üzerinde spektral dalga eylemi ilkesi üzerinde çalışıyor. Basit bir kişi için, bu terimler bir büyücünün büyüsü gibidir, etkinliği ve şüphesi günahtır. Ancak şüphe etmeye ve en son gelişmelerin cihazda ne olduğunu öğrenmeye karar verdik. Nanoteknoloji ile başladık.

Yardımlarına rağmen hekimler, yeni tahrip olan kemiklerin ve dişlerin ekimi, dikişsiz ve kan kaybı olmayan işlemler gerçekleştirilmesi, her aşamada kanser tedavisinde ve daha birçok ciddi hastalığa inanılmaz ilerleme sağladığı için gerçekten mucize olarak nitelendirilebilirler. "Styotron" cihazı, bir hastanede değil, evde nanoteknoloji üzerinde çalışıyorsa, 1000 rahatsızlığın büyülü bir derleyicisi sayılabilir.

Nanoteknolojinin ilkesi nanopartiküllerin kullanılmasıdır - inanılmaz derecede minik birimler, bunların büyüklüğü milyarda bir metreyi geçmez. Yardımları ile ilaçları sadece hastalıklı organa değil, bu organın hastalıklı kafesine de vermek mümkündür! Fakat "Styotron" un ana avantajı ilacı olmayan tedavidir.

Nanoteknolojinin gelişmesinin diğer yönleri, özelliklerinde benzersiz özel nanomalzemelerin oluşturulması ve molekülleri ve atomları kontrol eden cihazların veya parçaların oluşturulmasıdır. Tıpta bu alanlar halen gelişmektedir. "Styotron" un yaratıcıları, nanomalzemelerin tasarımında kullanılıp kullanılmadığını ve hangi cihazın hangi maddelerin mikropartikülleri tarafından kullanılıp kullanılmadığını rapor etmemektedir; bu nedenle "Styotron" da nanoteknolojinin kullanımı hala açıktır.

Renkli Arıtma

Reklama göre, "Styotron" cihazı çeşitli renk spektrumlarını tedavi etmek için kullanıyor ve bu onun saygınlığı değil, özü. Nitekim eski şifacılar, karanın karaciğerin kalp, kan ve kan damarları, siyah böbrekler, beyaz akciğerler, sarı pankreas, mavi-yeşil renklerine klasik bir şekilde rengin olduğuna inanan farklı spektrumlarla tedavi uygularlardı.

1930'da Hindistan'dan bir doktor olan D. Ghadiali, iç organların çalışması ile bireysel renkler arasındaki bağlantıyı açtı. Günümüzde kırmızı ve turuncu tonlarının heyecan verici olduğu, basıncın arttığı, nabız atış hızının hızlandığını ve mavi-menekşenin solunabileceğini deneysel olarak kanıtlamıştır aksine yatıştırmak. Belki de İbn Sina, mavi bakmak için kan akışı emretti.

Şimdi renk terapisi birçok tıbbi kurumda kullanılmaktadır, ancak gerçek etkisi bilimsel olarak doğrulanmamıştır, bu nedenle yenilikçi, ancak psödo-bilimsel olarak düşünülmüştür. Buna ek olarak, modern çalışmalar, aynı renklerin farklı insanlar tarafından farklı şekilde algılandığını ve dolayısıyla, özellikle sinir sisteminin çalışması üzerinde farklı sağlık etkilerine sahip olduğunu göstermiştir.

Işıkla Tedavi

Bu yöntem resmi tıpta uzun süredir kullanılmakta ve fototerapi olarak adlandırılmaktadır. "Styotron" aygıtı aynı zamanda ışığın kullanılmasının ilkeleri üzerine tasarlanmıştır. Ne yapabilirler?

Bu ışığın, sedef hastalığı, dermatit, egzama bile cildin sorunlarını çözmesine yardımcı olduğunun güvenilir bir şekilde ortaya çıkması. Ayrıca, fototerapi depresyon, nevralji, sinir bozuklukları, varisite, trofik ülserler, uyku bozuklukları, radikülit, artrit, bazı tüberküloz formları, bronşit, plörezi, genitoüriner sistem hastalıkları için yararlıdır. Ancak aynı zamanda gebe, onkolojik ve ayrıca tirotoksikoz, açık formlarda tüberküloz, kalp yetmezliği, hipertansiyon 2 ve 3 derece fototerapi ve bazı antibiyotikler kategorik kontrendikedir.

Klasik olarak, bu fizyoterapi prosedürü şöyle gerçekleşir: Cildin belli bir bölgesi için (gözler değil), hesaplanan frekansın ve ışığın yanıp sönmesi, gereken darbe sayısında ve özel filtrelerde kullanılamaz uzunlukta blok dalgaları ile ışık patlar. Bu, arzu edilen uzunluk ve genlikte dalgaların hastalığı iyileştirmek için hastalıklı dokuya nüfuz etmesini sağlar. "Steotron" hemen hemen aynı şeyi ancak hekimlerin katılımı olmaksızın gerçekleştirir.

Gözlerin irisiyle tedavi

Şimdi gözlerin irisine organların yansıması olup olmadığı konusunda çok tartışmalar var. Buna dayalı bir iridodiyagnostik bile var. Bu bağlamda çok sayıda test ve test gerçekleştirildi ve sonuçta iridodiyagnostiklerin psödo-bilimsel olarak kabul edilmesi ve bununla yapılan teşhislerin tesadüfleri rasgele seçildi.

Buna dayanarak, "Styotron" un boşanma olduğunu söyleyebiliriz. Birçok kişi cihazı kullandıklarını ve küçük bir etki bile görmediklerini söylüyor. Fakat adalet uğruna, cihaza yardım etmeyen herkese Rus şirketi dürüstçe para döndürdüğünü not ediyoruz.

Neden iridodiyagnostiği tanımayan bilim yoktu? Çünkü irisimizdeki göz rahim içerisinde oluşur ve hayat süreci değişmez, yani organların hiçbir hastalığı öngörülmez.

Dürtülerle tedavi

Bu teknoloji belki de "Styotron" aygıtında bulunan en değerli şeydir. Doktorların görüşleri, nabız terapisinin, tüm organların beyni de dahil olmak üzere her hücresinde yalnızca tüm vücut sistemlerinin işleyişini normale döndürerek, tümörlerin tedavisinde, dokuların iyileştirilmesinde, ağrının giderilmesinde, neredeyse tüm vücut sistemlerinin işleyişinin normalleştirilmesinde çok etkili bir yöntem olduğunu onaylamıştır. Kendi aralığında.

Nabız tedavisi çok yaygın olarak kullanılır, ancak epilepsiden, hipertiroidizmden, hipertansif krizden şikayetçi olan beyin tümörleri olan kişilerde kontrendikedir, bu da pacemaker ve bebeği 5 yaşına kadar taşır.

bulgular

Görülebileceği gibi, uzun ve başarılı bir şekilde kullanılan tıbbın keşiflerine dayanılarak, üç prosedürün birer birer birleştirildiği bir aygıt keşfedildi. Buna "Styotron" derlerdi. Cihaz hakkındaki olumsuz yorumlar, büyük olasılıkla, kullanamayanlar tarafından yazılmıştır, çünkü böyle bir fizyoterapiden herhangi bir ilerleme kaydedilmemiş ya da sağlığa kavuşturulmamıştır. Kötü eleştirilerin Rusmed'in rakipleri tarafından derlenmesi de mümkündür.

Tescilli olanları hariç tutarak iyi değerlendirmeler, bakliyattan ve ışıktan etkilenen, göze giren, sağlığa mucizevi bir şekilde faydalı olan, cihaza paralel olarak diğer tedavi yöntemlerini kullananların yanı sıra öneri konusunda çok hassastır olanlar tarafından da yazılabilir.

Sonuç olarak, "Styotron" un bir defada çoklu bir fizyoterapi olduğunu söylemek isterim ve bunları sağlığınız üzerinde denemeden önce, nitelikli bir doktora danışmanız önerilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.