BilgisayarlarEkipman

CISS ile Mürekkep Püskürtmeli yazıcı: müşteri yorumları

mürekkep püskürtmeli veya lazer sistemine - tercih ne: Ev veya ofis bir sorunla karşı karşıya herhangi bir kullanıcı için ofis ekipmanı seçerken? Pahalı renkli baskı ile basitçe incommensurable siyah-beyaz lazer cihazının düşük maliyetli. ile yazıcı denilen kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli mürekkep SDBÇE-sistemde, sıfır maliyete yüksek kaliteli renkli baskı için izin verecektir.

Bu nedir?

Bu ofis ekipmanı üreticilerinin tüm cihaz ve sarf malzemeleri üzerinde kazanmazlar sır değil. Sadece kartuşları dolum içinde bulabilirsiniz mürekkep püskürtmeli bir yazıcı satın Herkes yeni ekipman başlangıç maliyeti en az% 100'ünü geçirdi. Ve bu sınır değildir. Farkında olmadan masraflarını azaltmak oldukça önemli hale geliyor. çünkü Dur baskı, çalışmıyor yazıcı kafası solmuş ve yazıcı çöpe atmak zorunda kalacak, ancak kendinden yakıt fikri ilginç olacak.

Sürekli ihtiyaç duyan kullanıcılar içindir renkli baskı, ayrıca CISS yaratıldı ile yazıcının maliyeti hakkında çok endişe ama. İlk sürekli mürekkep besleme sisteminde yazıcıdan ayrı olarak satılır eğer, son birkaç yıl içinde, ofis ekipmanı üreticileri mümkün alıcılar bir baskı fabrikayı satın yaptı.

sınırları olmayan fotoğraf baskısı

İlk pazar belirdi mürekkep püskürtmeli yazıcıda CISS ile Epson. baskı fabrika bu cihazın popülaritesi bir yıl içinde sürekli mürekkep besleme sisteminde yerleşik olan bir düzineden fazla modellerini yayınlandı o kadar büyük oldu. Üretici çalıştı. Düşük sonu ile başlayarak, mağaza vitrinleri yüksek çözünürlüklerde renkli görüntüler basmak için profesyonel cihazı doldurulur. MFP Bir çok PC'ye bağlantısı olmadan çalıştırılabilir. geniş formatlı sayfalarında Wi-Fi kullanılabilirliği veya baskı da bir sorun değildir.

Ancak, kurutma yoluyla baskı kafaları herhangi bir jet cihazı tarafından sigortalı olmadığını, bu nedenle kullanıcı bir test sayfası yazdırmak için 1-2 kez bir hafta yükümlüdür. Bu bilgisayarda otomatik olarak kurmak zor değil. Görev Zamanlayıcı ve kağıt tepsisine kağıdın varlığı için onay kullanarak, tek başına CISS ile yazıcı kendileri ilgilenir sağlayabilirsiniz.

İlginç modeli Epson

düşük maliyetli değil, aynı zamanda düşük maliyetle baskı sadece olmalıdır inşa CISS bütçe ile Epson Yazıcı. Üretici buna çok CISS ve mürekkep dahil 8-10 bin ruble, pahasına iki modelin L110 ve L120 şeklinde müşterilere çeşitli sundu. Yazıcı yüksek kaliteli fotoğraf baskısı bekliyoruz, bu gerekli değildir, ancak bir aile bir öğrenci varsa, böyle bir cihaz gereklidir.

sahiplerinin İncelemeler bakılırsa, "baskı fabrikanın" başlığı altında düşmek cihazları, 20 bin ruble ve üzeri tutarında bir maliyeti vardır. Bu yazıcılar fotoğrafik kağıt üzerinde değil, aynı zamanda sıradan sınırları olmayan çalışabilecek yüksek çözünürlükte baskı görüntülerin yaprak, ve onlar yok bir bilgisayara bağlantısı üzerinde sadece izin verir.

iş A3 daha fazla talep destekler Profesyonel masaüstü baskı sistemi. Yüksek hızda ve yüksek kalitede baskı ek olarak, cihaz, çok geniş bir çalışma hacmi işleyebilir. Eh kanıtlanmış, tüm profesyonel çizgi «R» Epson tarafından. Örneğin, Epson R2000 CISS ile mürekkep püskürtmeli bir yazıcı 50 bin ruble komple bir set mevcuttur.

Yarışmacılar uyumuyorlar

Ama HP yazıcı üreticiler CISS ayrı satmayı tercih ediyor. Böyle bir çözüm sahiplerinin İncelemeler yargılamak alıcılar arasında destek buldu ve henüz olumlu yorumlarla daha sürekli mürekkep besleme sistemi ile cihazlara negatifler. Buna ek olarak, yazıcı masaya size özel kanallarla baskı kafasına bağlanan boya, ile şişesi koyabilirsiniz bir yer bulmalıyız, büyük bir boyuta sahip.

negatiflik dezavantajları üzerinde bitti ve potansiyel alıcı onun arzularını nesneyi seçmek için çeşitli fiyat kategorilerinde sunulmaktadır. HP OfficeJet 7110 A düşük maliyetli modeli yaklaşık 10.000 ruble satın alınabilir, onun baskı izni ev kullanımı için yeterli olacaktır.

orta sınıf siyah birlikte sekiz renkten oluşan, sürekli mürekkep besleme sistemi fabrika modeli HP Photosmart Pro ile temsil edilir. sahiplerinin İncelemeler bakılırsa, bu bir baskı fabrikası gibi konumlandırılmış mürekkep püskürtmeli yazıcılar, en iyi dizisidir. Cihazın fiyatı edelim ve 50 bin ruble aralığında, ama bu serideki yazıcılar hiçbir olumsuz görüş bildirmişlerdir.

küçük tuhaflıklar

CISS Canon yazıcı için, rakip HP daha iyi sayısız yorumları, bakılırsa. mürekkeple kutular yerleştirilmesi olanlar tüpler ve baş ağrısı. Rakiplerle karşılaştırıldığında, her niş benzer özelliklere sahip olan Canon cihazları, düşük bir fiyat var. Nedeni nedir - belirsizdir. Ancak, ucuza bir fotoğraf yazıcısı kimse çöp olur olası değildir satın almak.

Kullanım sırasında, birçok sahipleri yazıcı ve baskı kafaları mürekkep titiz olmadığını keşfettiler. pompa kurtarmak isteyen, boyanın ucuz marka WWM mürekkebin dökmek yerine mümkündür. göze alamaz bu lüksten CISS ile Üzgünüm yazıcı "Epson", aksi kullanıcı yazıcının yakınında sürekli baskı sisteminin yerleştirilmesi bakımından HP'ye ve Canon gibi değildir düşük fiyat ve kaliteli konfor ile birlikte aldı.

Sorunlar ve çözümleri

Ne olursa olsun kendinize bir kullanıcı, hem de neyi sıra fiyatı o er ya da geç, bunun için ödenen satın CISS ile mürekkep püskürtmeli yazıcının ne tür herhangi bir rengi basmak için yetersizlik ile ilgili bir sorun vardı. sürekli mürekkep besleme sistemi yazıcı ve nasıl sertifikalı teknolojiyi tamamlamak için bir seçenek olması kullanılamaz. yazıcı hasar görür sistemine girmesini yazıcı kafası memeleri veya hava Banal kurutma.

Kullanıcıların sayısız İncelemeler bakılırsa, tasfiye veya temiz kartuş çalışırken, kendini tamir girişme gerekli değildir. can sadece servis merkezi yazıcısını kaydedin ve uzmanlara nakliye sorununun keşfinden beri en hızlı olmak. Çoğu durumda, kullanıcı sorunlarına gecikmiş bir etki onu yeni bir mürekkep püskürtmeli yazıcının sahibi olun.

Sonuç olarak

anket de görülebileceği gibi, CISS ile oldukça popüler ve talep yazıcılar olduğunu. Kullanıcı yorumları oldukça mantıklı. kalitesi hakkında unutmak - Eğer para kazanmak istiyorsanız. çatal hazır olmak - Bir fotoğraf baskısı gerekir. Her durumda, alıcı mürekkep püskürtmeli baskı tercih edecektir. Sonuçta, son on yıl içinde "lazer baskı" ve sıradan kullanıcılar için değil, aynı zamanda fotografik stüdyoları için sadece ulaşılmaz kalmıştır. CISS ile Pazar yazıcılar oldukça geniş olduğunu ve o ihtiyaçlarınız için bir cihaz almak isterse alıcı, her modelin incelemektir çok titizlikle, diğer alıcılar geribildirim dikkat.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.