SağlıkTıp

Accu-Chek Etkin - En popüler Glucometer

Accu-Chek Aktif (Accu-Chek Aktif) - metre, Almanya ise üreten ülke. Bu cihaz, kandaki şeker seviyesini kontrol etmenizi sağlar.
O daha düşük bir maliyetle olduğunu aslında Accu-Chek Aktif yalan Avantajları birçok özelliği ile donatılmıştır. Bu cihaz, ölçüm sonuçlarının görsel olarak kontrol sağlar. Ne de olsa veya yemekten önce ölçülen sonuçların işaretleme yürütmek mümkündür. Başka bir artı Accu-Chek Aktif - Kan cihazın dış gibi olabilir test şeridine uygulandığında ve hali hazırda binalar içine yerleştirilmiş olması. Nedeniyle avantajları, kullanılabilirlik ve büyük talep cihazın güvenilirliği için - bugün dünya çapında on milyondan fazla kişi tarafından kullanılır.

Aktif Glukometre Accu-Chek hala avantajları oldukça uzun listesidir - bu oldukça rahat, hızlı ve kolay otomatik kodlama, bu. Büyük bir görüntüleme cihazı, görme engelli kullanıcılar için erişilebilir hale.

Ölçme kan şekeri sadece beş saniye içinde gerçekleştirilir. Bu analiz daha fazla denetim yürütülen ve görsel edilebilir sonra. Aktif Accu-Chek ölçmek için şeritlerin raf ömrünün sonunda hakkında uyarı fonksiyonu ile donatılmış, güvenli ve kullanımı güvenilirdir. Cihaz (ölçüm tarihi ve saati gibi) ölçüm sonuçlarını kaydetmek için bellekte oldukça önemli bir miktarda - 350, hesaplama açısından ortalama değerini bir hafta, iki hafta ya da yemeklerden önce ve hem de sonra elde edildi ay. Veriler aracılığıyla bir bilgisayara aktarılabilir kızılötesi portu. otomatik olarak uygulandığında Accu-Chek Aktif test şeritleri açın ve tamamlandıktan sonra 1.5 dakika sonra kendi kendine kapanır. Barat şarj Yaklaşık bin ölçümler için yeterlidir.

Sadece birkaç damla - ölçümlerinde kan büyük miktarda gerekmez. Analiz neredeyse ağrısız almaya izin kan almak için sapın şeklinde özel bir cihaz var. Cihazın ölçüm aralığı oldukça büyüktür - litre başına altı onda mol otuz üç nokta litre başına üç milimolleri.

cihazın çalışması için oldukça kolaydır. Accu-Chek Aktif, manuel:

Eklenmesi - cihazı test şeridinin içine otomatik olarak gerçekleşir. Bu yatay pozisyonda ve yukarı doğru, bir test alanı oklar tutulmalıdır. böylece, bir tık sesi duymalısınız, özel paraşütü ihtiyaç makinesine bunu yerleştirin.

Test şeridi, kan damlası içine yerleştirilmiş cihazda çizimi. Kan damlası sembolü ekranda görünür olduğunda bu yapılmalıdır.
Test şeridinin uygulama cihazı, bir kan damlası içine takılı değildir. ekran görüntüsü düştüğünde, cihazdan şeridi çıkarmak ve 20 saniye içinde kan içine koyun, aksi takdirde cihaz kapanır. Bundan sonra, test şeridi cihaza geri sokulur.

5 saniye sonra - kan test çubuğuna aletin dışında tabi tutulması durumunda şerit, aygıt içine yerleştirilir, o zaman on saniye sonra ölçüm sonuçları gösterilir.

sonucunu kontrol etmek amacıyla, test şeritleri ile tüp etiket üzerinde gösterilen ölçek ile test şeridinin arkasına yuvarlak pencere referans renk karşılaştırılması gerekmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.