BilgisayarlarEkipman

Davulcu karşı makineyi Tambur

Davul makinesi - özel bir mekanizma, bilgisayar işleme ve insanları oynayabilir hemen her davul ritim çalma kopyalama fonksiyonunun bir yöntem. Bu çok güçlü içeren ses kartı, sağ ritim ve sesin içine programlamak için değil, aynı zamanda sabit disk üzerinde hazır tasarımlar tutmak için değil sadece izin veren bir mikro işlemci, operasyonel ve fiziksel bellek. Davul makinesi kendisi hiç ses üretir ve nasıl kaliteli hoparlör veya amfi çok, ona bağlanmak büyük ölçüde bağlıdır. Ama gereksiz bir sonucu olarak önemli ölçüde "fiyat düşüşü" ve haline et ve kandan ilk "elektronik dramerov" Drummers gelişine söylemek, eklenti arasındaki teknolojinin bu mucizeye bazı kaçınma vardı. Davul çalan bir arkadaşının dışarı kendini topla istiyorsak, - ona bir davul makinesi verip etkisini tadını çıkarın!

Davul makine veya yaşayan biri?

soru ortaya çıkıyor: Bu bilgisayarlar gerçekten bu kadar iyiysen, neden davulcular gerekiyor? Ama her şey o kadar basit değildir. Davul makineleri sadece ritim ve sesler önceden tanımlanmış bir kombinasyonu tarafından verilebilir sırasıyla veya prova veya hile yok ya doğaçlama onlardan beklenemez bir konser sırasında. Buna ek olarak, canlı performans - her zaman parlak ve yumuşak bir ses, öyle - taraftarlar arasında her zaman şok edici ve popülerlik. Bu daha fanlar sonra takdir edecektir: araba ya da kendilerine ait bir grupla oynayabileceği gerçeği üzerine kaydedilmiş müzik? Bu çok dikkat favori sanatçıların sekili affetmek daha hazır belirli bir grubun "canlı" performans ve fanlar ödenir olan Rock müzik, özellikle doğrudur! Ve 'kontrplak altında' oyun daha hatalar. Bu durumda, makinelerin çok sayıda kullanımı müzisyenler yerine çok daha zor olacaktır başarı elde böylece dinleyici hile ve olarak kabul edilecektir.

Doğruyu söylemek gerekirse davul makinesi ve yerine baterist değil, ama aynı zamanda, birçok müzisyen bir ritim kurma ve bağımsız olarak tamamlayıcı, kullanmak rağmen, bu size daha ilginç ve canlı müzik yapmalarını sağlar, söylenmesi gerekir. Ekstra para harcamak istemiyorsanız olanlar, sık kullandığınız sanal davul makinesi, bunu kaybetmemek için o nedenle, ilköğretim başım melodi ortaya çıkan yazabilir hangi. Bir dizüstü tür cihazlar genellikle kullanıldığı gibi açık konuşmak gerekirse, öyle. Sanal davul makinesi davulcu öğrenmedim verir , nota bir notebook her şeyi kaydetmek için, ya da akılda tutulması gereken. işlevlerine onlar pedal'ku gitaristi, bu geçiş ve gerçek bir şov oluşturmak için ses efektleri değişebilen sayesinde benzer. süreç yüzkarasını basitleştirilmiştir!

bu mucizenin maliyeti (kalite, sağlam ve işlevsel bağlı olarak) farklı olabilir. Ortalama olarak, garajda prova için tipik bir davul makinesi bile on kat daha fazla profesyonel (konser) makine beşte olacak iken, size 4-6000 ruble mal veya olacak! Ancak bu durumda fiyat kalite bunların zerre ödün vermez gerçi elbette Yamaha olarak arabalar gibi popüler şirketler, çok daha pahalı yerli ya da Amerikan karşıtları mal olacak, çünkü hepsi bu değil.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.