Sanat ve EğlenceTV

Dünya serisi: gizemli yabancı diziler. En iyi listesi

Cadılar, sihirbazlar, canavarlar, vampirler - kahramanlar gerilim ve korku dan mistisizmi ayırt eder. Mistik serisi uzun birçok izleyiciler tarafından sevildi. Bu şaşırtıcı değildir. Özellikle popüler yabancı diziler mistik. En iyi Listesi sonsuza kadar devam ama aralarında sadece önlenemez olanlar var olabilir.

"Güzel ve Çirkin"

"Üst mistik serisi" başlıklı Liste proje olur "Güzel ve Çirkin". Oldukça eski ve tanınmış masal başka yorumunu aldı. Şu anda, yetişkinler için bir gösteri. arsa Bütün hikaye gerçek gibi öyle bir şekilde inşa edilmiştir. Geçen yüzyıllarda hikayesi gibi. serisi de kahramanlar arasındaki patlak romanisticheskih duygular için bir yer vardır.

O ve annesi haydutlar tarafından saldırıya uğradı zaman hikayesinde, bir genç kız bir canavar kurtarıldı. Yıllar sonra, o onların kurtarıcı bulmaya çalışan yerel polis dedektifi çalışan ve paralel başladı. Ve bir gün bir mucize olur. Onlar buluşuyor. Onlar Mutilated askerlere genetik deneyler bırakılır. Tüm güllük gülistanlık.

Kahraman ayrıldı ve bellek sakat asker mahrumdurlar. Toplantıda, onun sevgili bilmiyordum. Uzun bir mücadeleden sonra o favori hatırlatır ve beraberce genetik mutantların bir ordu yaratır edenlere karşı savaşmaya başlar.

"Game of Thrones"

"En İyi Amerikan mistik dizisi" listesinde "Game of Thrones". Göründü ve entrika ve gizem olduğunu - Proje geliştiriciler her serisi şekilde hikaye yoluyla düşündüm. Burada herkes Yedi Krallığa kendileri tahtını uygun kaynaklarına çalışıyor. Özellikle fanatik mücadelesi yedi soylu aileler arasında gerçekleşir. Gizemli bu seri sayesinde olmuştur Beyaz Walkers. Onlar kadar duvarların ötesinde ve ölü diriltmek mümkün yaşıyor.

Yönetmenin eşi serisinin filme karşı başlangıçta oldu ve başarısızlık için beklediğini hissetti dikkat çekicidir. Ancak, tersi ortaya çıktı. Serinin popülerlik konusunda izleyiciler yedi mevsim olmaz o söylentilerin ortaya çıkmasına katkıda bulunmuştur. Onlar çok daha fazla olacaktır. onlar fanlar Dedikleri gibi, projenin yaratıcıları 10 mevsimlere bunu genişletmeyi planlıyor. , Gerçekten, devam filmi kaldırırsanız, sadece destan hayranlarını memnun edecektir.

"The Vampire Diaries"

"Mistik ve fantastik dizi" ve hit filmi başlıklı liste "The Vampire Diaries". sonsuz aşk üçgeni bu gösterinin sergilenen bir tür bulmuştur. Ana karakterler - Bu olağan kız öğrenci ve onun iki arkadaşı olduğunu. Kardeşler - vampirler. Yasa "iyi" türe göre Bunlardan biri ve insan öldürmez, ikinci - bir "kötü", insan kanı üzerinde münhasıran beslenir. Bu aşk üçgeni bir arsa ve Rus filmleri, sadece yabancı mistik seri olarak kullanılır. bu türün en iyi projelerin listesi için "The Vampire Diaries". Devam

Serinin popülerlik ABD ve "Kızıl Haç" temsilcileri eline oynamıştır Onlar kan bağışçısı çekmek için belirli bir slogan kullandı. "Zamori vampir açlık. Kan teslim edin! "Onların sloganı olarak geliyordu. Her donör özel promosyon malzemesi favori serinin bir hatıra olarak aldı.

Bu projede, ayrıca vampir hayatı hakkında size söyler bir spin-off da var. dizi "Eski" güç ve başarı için kendi aralarında vampirler ilk doğan hayvanlardan mücadelesini ortaya koymaktadır. Onların hikayesi de o kadar heyecan verici ve genç, modern vampir hikayesinin daha heyecan verici.

"Once Upon a Time"

Belki onbeş iyi gizem serisinin listesini yaptı en nazik ve sihirli projesi. Gerçek ve muhteşem - Adam Horrovits ve Edward Kitsis sadece iki dünyayı kapsayan arsa hangi ilginç bir öyküyü yarattı.

dizi her şeyin başlangıcı açık görünüyor ve mantıkla çelişir At: biz hemen kötü adam ve kimin kahraman kim olduğunu belirleyebilir. Ama mevsimden mevsime kahraman karakterler ortaya çıkar ve cesur erkek ve sahip kusurları ve kötü adamlar iyi alabilirsiniz ortaya çıkıyor.

Gizemler - Bu sıradan ve gizemli dizi ayıran şeydir. Bütün iyi serisi son serilerine kadar entrika tutun. Sezonun son bir dizi yeni bir başlangıç dönüşür. "Once Upon a Time" - istisna değildir. Wicked Queen ilk sezonu serisinden serisine ona iyi doğasını ortaya çıkarır ve duyarlı anne kalp intikam değil craves, ama çocuğunu korumak için bir yer isteseydim. Emma ve Regina, hangi nedeniyle Henry aşka anlaşmazlık ilk iki sezon, daha sonra arkadaş olurlar. Emma Henry biyolojik annesi, çocuğun üvey annesi Regina sevgi ve hallettim.

Bu seride, Kar beyaz atlı prens ile White, Rumpelstiltskin, kırmızı başlıklı görebilirsiniz. Bunlar aynı yazarlar bağlanıp senaryo üzerinde Snow Queen yeğeni olan Disney Elsa ve Anna var. kahramanlar kötülerin ile akrabalık bağları ile bağlanmıştır. masal çok orijinal vizyon yazarları. Onlar bu serideki birçok tanınmış çocukluk karakterlerin her birinin davranışlarının nedenlerini ortaya çıkarmak için çalıştık edilmektedir. Çok yönlü karakterler, gizem ve kaderin beklenmedik katlanmış - Tüm bu her yaştan izleyiciler için gösteri ilginç hale getirir.

"Ayışığı"

Özellikle popüler Rus gençler arasında yabancı mistik miştir. En iyi liste filmi devam ediyor "Ayışığı". dizi vampirlerle sıradan bir kız aşık anlatıyor. Duyguları genç güzellik sevgilisi ve eski eşi bir vampir şeklinde engeller bir sürü buluşuyor.

Vampir yüzleşme Mick ve eşi yıllar önce başladı. O öldürdü ve bir süre sonra o da aşık küçük bir kız, kurtarmıştı emindi. Ama işler eşi atlattı ve onun sevgili ihmalkar dönmeye çalışır, böylece döndü. Mick zor bir tercih olacaktır.

En mistik serisi nadiren birinci tekil şahıs hikaye kurşun. Bu, ilk serinin özellikle doğrudur. "Ayışığı" canons bazılarını yok etmeye karar: serisi vampirler hakkında ilk gönderimler izleyiciler yıkar ana karakteri, bir röportajda ile başlar.

Başlangıçta, "Alacakaranlık" adlı serinin yaratıcıları, ama romanın yayın Stefani Mayer bazı değişiklikler yaptı. Karışıklığı önlemek için, yazarlar "Moonlight" kendi adını değiştirmek zorunda kaldı.

Van Helsing tarihçesi

iyi ve kötü arasındaki uzlaşmaz mücadele seçkin sadece mistik serisidir. mistik türünde çekilen Liste dizileri projeleri için "Grimm" ve "Şeytanlar / Son Van Helsing." Devam İnsanlar büyü ve büyücülük bir etkisi yoktur. Onları savunmak ve uhrevî güçlerinin onları korumak olabilir biri gerekiyordu. Her iki seride kahramanı saf ruhlar için kötülüğe karşı mücadele eden avcılar son soyundan öğrenir.

Projelerin aynı kategorideki için TV dizisi "Buffy - Vampire Slayer" include "Doğaüstü" ve inanılmaz güçlere sahip genç bir Amerikalı kız mücadele erkeklerin ruhları için "Buffy". İki kardeş seri olarak bir eksik avcı babasının şeytanlar arıyor "Doğaüstü".

"X-Files"

Poltergeists hayaletler, uzaylılar ve kenarda kalmaya yoktur. Bunlar olmadan, aynı mistik dizi yapamaz. Liste uzayıp gidiyor "X-Files". arsa Ajan Fox Mulder ve Dana Scully oldukça işçi etrafında döner. Her yeni serisi - başka bir hikaye. Ama serisi ana arsa parçacığı boyunca korunur.

Hatta pilot çocuk ajanı olarak Fox kardeş Samantha kaybetti anlattı. nerede ablasını bulmak için - FBI özel ajanı olmak Fox Mulder birincil görevi unutmaz.

ölümsüzler savaşı

"Sleepy Hollow" ve "Highlander" yüzyıllardır birbirleriyle savaşan ölümsüz hikayesini anlatacağım. Bu iki proje - benzer konuların iyi mistik dizi.

"Sleepy Hollow" uzak savaş kafası vurulmuştu geçmiş bir binici anlatıyor. ölümden yükselen insanları öldürüyor başlar. Birkaç yüzyıl önce binici kafası aynı adam - O ölü yükselen diğer karşı savaşır.

"Highlander" tarihi biraz farklıdır. Bu seri Eponymous metrajlı filmi devamı olarak çekildi, Duncan MacLeod anlatıyor - ölümsüz, kötü destekçilerine karşı savaşır kim. dizisinde, zaten Duncan soyundan olduğunu. O da, selefi gibi, şer yanında yer aldı ölümsüz olan amansız savaş.

cadı

Cadılar, sihirbazlar, cadılar - şer kadın yarısıdır. Bunlar olmadan denizaşırı mistik dizi hayal etmek imkansızdır. "En iyi Listesi", "Yeni ürün mistik sinema" - güzel cadılar projelerini içeren tüm kategoriler.

Bu filmlerdeki bütün arsa cadılar etrafında bükülür. Ana karakter kızlarını korumaya çalışırken "Doğu Yakası Cadılar", o onlara sıradan kızlar eğitir. O zamana kadar, bazı kızlar bile bazı yeteneğine sahip şüpheli yok. Ama sihirli gizlemez ve o bir çıkış yolu bulur.

"Tatlı Cadı" - cadılar en kapsamlı projelerinden biri olarak kabul edilen bugün, retroserial olduğunu. arsa ölümlü evlenen cadı Samantha, etrafında döner. Koca ona döküm için değil soran karısının yeteneklerinin öğrendik. Seyirciler 254 serisi ise Samantha sözünü yerine getirmek mümkün olduğunu izlemek aşırı başardık.

"13 Cadı" bir cadı avının kurbanı olan 13 kızkardeşin öyküsü anlatılıyor. Ama kızlardan biri yürütülmesine kaçmayı başardı. O şeytanla bir anlaşma yapar ve intikam dolu yaşam kız kardeş döner. Birlikte yapanlar sert bir şekilde onların ölüm onun adalet gerçekleştirmek için karar verirler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.