ModaTakı

Yeni - sayaç mesafe olacak şekilde alyans

"? Hatırlamıyor musun yüzükler" hatırlarsanız tüm tanıdık ve misafirler evliler istenecek sonra özellikle başlangıçta düğünde en sık sorulan sorulardan biri,,, tanık hitap etmektir Ve: "Ellerini göster" Bütün geleneksel halka alışmış . Ancak, üreticilerin hesap çağdaş moda trendleri göz önünde ve düğün aksesuarları çeşitlendirilmelerinin deneyin. Sayaç bir mesafe olacak şekilde bu alan özellikle seçkin alyans yenilikler arasında. Bu aksesuarlar oldukça yeni olmakla birlikte, güçlü bir evlilik bu küçük sembolünün hikayesi ilginç gerçekler ve gelenekler çok toplamıştır.

ilk söz

çelik üretmek için sayaç mesafe ile alyans, önceden de belirtildiği gibi, bu kadar uzun değildir. Bilim adamları o eski Mısır düğün ritüeli tanımlayan bir mektup keşfettiler. O zaman, bunun yerine bize metal alaşımları için olağan kullanılan dokuma çiçek ve bitkilerin. Antik Mısır yüzük parmağında o yüzük takmak geleneğini koymak olduğunu biliyor muydunuz? Romalılar ve Yunanlılar geçirilen ülke geleneği sayısız savaşlar ve işgaller sonra.

değişimi gelenek

Tarih bile İngiltere'de evlilik küçük sembollerle iletişim kurmayı öğrendik söyler, ancak, henüz düğün aralarındaki mesafenin sayısı ile beraber halkaları, aynı zamanda meraklı gibi değil. Anglosakson testereyle veya gelecekteki testlerin ikinci yarısını sunan, pahalı bir şey kırıldı. Zamanla, lüks mal ve altın külçe geleneksel nişan yüzüğü yerini aldı, ancak testereyle değildir.

ilginç gerçekler

uzak 1544 yılında Mary Stuart için üretilmiş çoğu minyatür alyans. Bu yaşta, genç gelin sadece iki yıldı. Meryem evlendiğinde O tam olarak bilinir, ancak tarihsel gerçeği teyit edilir.

teknolojik ilerleme çağı da katkıda düğün töreninde. Geliştiriciler ilginç yeniliklerle bir çok sunuyoruz. Bu değil sayaç mesafe olacak şekilde tek alyans olduğunu. sevgi, sarı - - dostluğu beyaz geleneksel olan sadakati, pembe sembolize ettiği Üreticiler, düğün donatıları üç renk sunuyoruz. Yeni özellikler sanat zamanki işten ringlet yapım evlilik alışılmadık işlemeli klasik semboller izin verir.

En pahalı biri alyans Anna Kournikova sahibi. Onun aksesuar büyük (11 karat) pembe elmas ile bezenmiştir. Evliliğin gibi lüks karakterinin fiyat gerçekten harika - 6000000 dolar! bugün değeri 16.300.000 dolardır - Ancak, dünya ve hatta daha pahalı üründe bulunmaktadır. Bu mucize ev Chopard lüks aittir. halkanın toplam ağırlık nadir eserdir, 18 ayar olan mavi elmas 9k içinde.

senin sevilen biri ile iletişim

Eğer neşeli anların başlangıcı için bekleyen her yeni toplantı için bekliyorsunuz, ne zaman kalbine bir sevgili kişi ile uzun zamandır beklenen birleşme olacak mı? Gerçekten seviyorum ve dahi birbirlerinden uzak bir ruh ikizlerini hissetmek? Ve ne mesafe? Karşı aralığı ile halka bu soruyu çözmeye yardımcı olmak. Bunun kilometre gerçekleştirecek - bu sadece belli bir mesafe, her zamanki fiziksel kavramdır. Ancak, tüm bu kadar basit değil. ordudan bir adam için bekleyen bir kız sor, o mesafedir. Veya kimin sevgilisi onunla aynı şehirde yaşamak, hatta tek bir ülkede değil, bu genç adam, hakkında sormak ...

Bilmen önem veriyorsanız, uzak eşiniz veya nişanlısı, nasıl, aralarındaki uzaklığın sayısı ile beraber alyans yardımına gelebilir. Eğer uzak bir gezi için gitti ya da sadece bir gün ile ayrılmış olup olmadığı çok önemli değil. seven çiftler için büyük bir yardım teknik ilerleme olmuştur. Şimdi, cep telefonlarına, sosyal ağlar ve Skype sayacı ile alyans ekledi. Onlar sevilen bir ve ayırmayı dayanmak daha kolay görünmez temas halinde yardımcı olur.

GPS ve GSM haberleşme yardımı ile birkaç hep seçim gezegenin karşı tarafında olsa bile, onun yarısı görünmeyen varlığını hissedeceksiniz. Nerede olursanız Ne yaparsanız, zihinsel sizi ayıran mesafenin Sevdiğine, aynı zamanda biliyoruz aynen değerine yaklaşmak için sadece fırsat var.


Özetlersek

Gördüğünüz gibi, bir alyans - yüzyıllardır kanıtlanmış yöntem ciddi bir ilişki göstermektedir. Bir uzaktan kumanda ile yüzükler - bu eşsiz bir şık ve orijinal hediye işte. Geleneksel düğün aksesuarları ile karşılaştırıldığında fiyat küçük bir fark ile, dekorasyon çok fazla fırsat verir. Bu halkalar sadece sahiplerinin kalp meşgul insanlara göstermek, aynı zamanda içinden çıkılmaz bağlantı çifti hissetmek için fırsat vermek değildir. Ve orijinal alyans sürekli sınırsız sevgiyi hatırlatan sıcak favori tutmaya yardımcı edelim!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.