Spor ve SağlıkEkipman

Eliptik "Torneo" Konut

Özellikle popüler bugün bir Eliptik satın aldı. Bu fitness farklı düzeylerde kişiler için uygun harika bir kardiyo kabuk vardır. simülatörün ana avantajı sınıfları sırasında diz eklemleri üzerinde yük olmamasıdır ve bir alternatiftir koşu bandı.

Piyasada eliptik bugün çeşitli memnun eder. Sen spor salonu yanı sıra ev için uygun bir model seçebilirsiniz. kabukları yardımıyla sen, aşırı kilolardan kurtulmak, kardiyovasküler, solunum sistemini eğitmek sırt kaslarını basın ve ellerini güçlendirebilir. Özellikle de bacaklar, çalışan uyluk ve kalça.

İç piyasada eliptik "Torneo" talep ediyoruz. Bunlar küçük boyutta ve uygun fiyat daire sayesinde kullanım için idealdir. Maliyet Elipsoidlerin "Torneo" Diğer üreticilerin akranlarına kıyasla% 30 daha düşük. Biraz daha platformlar, yeterince hafif ve silindirlerin varlığı başka bir yere yeniden düzenlemek için her zaman izin verir. Geçen rol yüzey düzgünlüğü ve nispeten sakin operasyon olarak nitelikleri tarafından oynanır değil.

İtalyan şirket işlevselliği açısından farklılık çeşitli modeller sunuyor.

En kolay yuvarlak - eliptik "Torneo Vento". Bu sekiz yük düzeyleri bulunan bir volan (5 kg) ve adım 305 mm'dir. Bu en fazla 110 kg ağırlığındaki kullanıcılar için tasarlanmış. Bu, kalp hızı gibi göstergelerin gösteren bir ekrana sahip kalori tüketimi, adım sayısı.

Eliptik "Torneo Festa" - Ek olanakları sunan daha işlevsel bir cihaz. Bunlar zemin düzensizliklerini karşılamaya ve güvenli bir egzersiz sağlamak için platformun yapımını kapsar. Mermi on yükleme seviyeleri ve 120 kg kadar olan sporcular için yer alır. Daha verimli ve konforlu eğitim için korkuluk düzeltmek mümkündür. Platform asansör ve 6 kiloluk volan çeşitli varyantları özel bir modunu yapılandırmak için izin verir. adım genişliği 360 mm 'dir. Simülatör kitap için destek ile donatılmıştır. Monitörde, kabuk kalp hızı, gidilen mesafe, yakılan kalori, hem de oda sıcaklığı değerlerini görebilirsiniz.

Etkili kardiyo sağlamak beş tanesi 16 eğitim programları, c Eleptik "Torneo Stella" - Bir başka popüler modeli tanınmış markadır. İki ayrı programlar ayarlamak mümkündür. 430 mm - volan ağırlığı 12 kg zift uzunluğudur.

Hatta yaşlılar için gösterilen simülatörde Dersler. Bunun nedeni kendi yaşlarına göre her birey için güvenli bir düzeyini ayarlamak için izin veren özel bir elektronik sistem mümkündür.

"Torneo Stella" göğüs kemeri kalp hızı ile donatılmıştır, şişenin ve bir kitap beklemede kalın. Buna ek olarak, o spor testi işlevi vardır.

Böylece, eliptik eğitmen "Torneo" mümkün spor salonu ziyaret etmeden evde etkili faaliyetlerde kolaylaştırır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.