Entelektüel gelişimiNumeroloji

Rünlerini Tahmin - kaderin bir sürü

dönem "rün" Antik kök anlamlarından yıllar önce ortaya çıktı "saklambaç gizlemek için." Antik çağlarda rünler alfabenin büyülü karakterler oldukları için kelimenin elemanları, genel olarak, şaşırtıcı değildir, birçok modern dilde bulunabilir.

rünlerle İlk çağlardan kehanet yılında herkes tarafından kullanılabilir, ama herkes mevcut onlarla başa yeteneği verildi. Gerçek bilenler sadece (çoğunlukla şifacılar ve büyücüler) seçildi. runik okuma yazma uzmanları bile özel giysiler giyen. onlar yeraltı (ölü, troller, goblinler, hayaletler) temsilcilerini boyun eğdirmek olabileceklerinden, rünlerle yazım mevcut tüm en güçlü olduğuna inanılırdı. gizemli karakterlerin doğru yorumlanması hediye sahipleri son derece toplumda saygı nedeni budur.

görsel ve işitsel - Yardım için runam iki kanal üzerinden erişilen. Başlangıçta doğal kökenli (taş, ağaç kabuğu, toprak, kil damarları, ahşap mızraklar) konusunda tasvir Tılsımlar. Her karakterin adının sihirli özel bir şekilde övgüyle arttırmak için. Sonra herkes onun isteğini ifade ettiğini daha gizemli işareti: - Bir geri çekilme hastalığı, evli bir kadın - çocuğun görünümü Savaşçı bir zafer, bir şifacı istedi.

Efsaneye göre, her biri ayrı bir müflona kutsal işareti, sihirli güç ve daha yüksek ruh dünyası ile her kişiyi bağlama yeteneğine sahip olarak oluşturulmuştur. Bu bağlamda, tarot rünler - herhangi bir durum, kişiyi tanımlamak ve gelecek için bir tahmin verebilir sihirli bir sistemdir.

Bu gizemli nesnelere çok önemli saygı olduğunu. Onlar meraklı gözlerden uzak gizli, deri veya kumaş ayrı bir torbada saklanmalıdır. Genellikle rünler bireysel olmalıdır - başkasının elleri onlara dokunma olamaz. Ayrıca, bu "kıskanç" kehanet sistemi ile ilişkilerde ilk başarısı hakkında kimseye söyleme.

Her sürüngen kendi rünlerini yapmak önerilir. Doğal malzemelerin (ahşap, taş, tuğla) için gerekli sihirli semboller tasvir. Sabah olduğuna inanılmaktadır - Günün mükemmel bir zaman rünlerini yapmak için. kehanet için bu öğeleri oluşturmak için tek başına ve sessizlik içinde, durgun durumda gerekir. kişinin tamamlama su ile temizlenmelidir sonra - bir duş almak. Sonra rahat bir durumda birkaç dakika harcamak. Sen, örneğin, meditasyon veya rahatlatıcı müzik dinleyebilirsiniz.

Tahmin rünler "Odin"

sürecin başlangıcı dinlenmek olmalıdır önce, bir soru oluşturmayı ve üzerinde yoğunlaşmak amacıyla düşünceler getirmek. Sonra bir rünü çekin ve onun önünde koymak gerekir. İlk olarak o zaman, onun yorumunu rünü lay hangi tarafı işaret edilmektedir. Daha açık bir şekilde kavramak ve o büyülü sembolü demek istediğini anlamak için bir rün birkaç kez değerini, yeniden okunması önerilir.

rünlerle tarafından bu kehanet sadece en kolay, aynı zamanda en güvenilir olarak kabul edilir. Ancak, her zaman değil, tüm ve cevap almak ve düzgün ele geçirmeyi başarması, bu yüzden bazı durumlarda kehanet diğer araçları kullanılması önerilir.

Duruma rünlere Tahmin

fleeces üzerindeki bu tahmin dönüşümlü üç karakteri ile bunu izleyen yorumunu germe dayalı. Başlangıçta dikkatlice düşünün ve işlerin mevcut durumu hakkında belirli bir durum veya sorunun sorunu veya herhangi bir iş çalıştırmak için kurdu. Ayrıca büyülü işaretleri kaldırılır ve sağdan sola doğru dışarı atılmıştır. Bunlardan ilki durumun, ikinci özünü anlatmaktadır - uygun eylemi önerir ve üçüncü önerilen çözümlerin benimsenmesi durumunda neler olacağını söyler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.