ModaMücevher ve Saatler

Beyaz altın küpeler - zarif dekorasyon

En eski süslerden biri küpedir. Bunlar aynı zamanda en yaygın mücevheratlardır. Bunları çeşitli malzemelerden yapın. Bu bir kuş tüyleri ve en pahalı kıymetli taşlar olabilir.

Bugüne kadar, kulak küpelerine, kulak kepçesine tutunma biçiminde farklılık gösteren çeşitlerin yanı sıra performans biçimi de vardır. Elbette, üretim materyalleri arasında altın liderdir. Böyle bir süsleme büyük olasılıkla her kadında bulunur. Beyaz altın renginde küpeler zarif ve soylularla kaplıdır. Bu değerli metal sadece güzel ve teknolojik değil aynı zamanda yüksek hijyenik özelliklere sahiptir. Hepimiz sarı altının takı yapmak için sıklıkla kullanıldığını biliyoruz, parlak, hatta gösterişli. Bir sürü altın eşyaya sahip bir kadın, çok pahalı olsa bile, bayağı görünecektir. Daha dekoratif, beyaz metal süslemeler daha rahat, gizli fakat aynı zamanda çok asil. Kuyumcular çok sık beyaz altın kullanıyorlar. Kıymetli taşlardan mücevherler içeren küpe yapısal olarak daha dayanıklıdır. Bu metal, yüksek mukavemeti nedeniyle mücevheratın daha zarif tasarımlarını yapmanıza izin verir.

Beyaz alaşım

Bu malzeme, altınları beyaz metallerle eriterek elde edilir. Genellikle gümüş ve paladyumdur. Benzer alaşımlarda daha önce kullanılan nikel, genellikle alerjik reaksiyona neden olduğu için takı için daha az uygundu. Renklendirmek için ürün parlak beyazdı, bir rodyum kaplaması uygulayın. Onsuz, mat bir gri renk olurdu. Bu alaşımdaki takılar, sarıya kıyasla daima biraz daha pahalıdır, çünkü giren paladyum sıradan metalin gölgesini veren bakır ve çinkodan çok daha pahalıdır. Böyle bir malzemeden süs eşyaları kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır. İşi, klor içeren kimyasallarla yapılacaksa, bu alaşımın bileşen bileşenleri ile reaksiyona girdiğinden beyaz altın küpeler giyilmemelidir. Ve bu alerjik reaksiyona neden olabilir. Doğru, eğer alaşım nikel değil de paladyum içeriyorsa, bu korkulamaz. Bu nedenle, böyle bir malzemeden bir ürün satın alırken, bileşenlerini netleştirmek daha iyidir.

Beyaz metal ve pırlanta

Beyaz altının kendisi çok parlak bir malzeme olmadığından, genellikle değerli taşlardan yapılmış küpelerden oluşur. Bu metalle, her rengin mineralleri uyumludur. Elmaslı beyaz altın küpeler çok zengin ve ciddidir. Bu kombinasyon, üründe her ışığın görülebileceği özel bir parlaklık kazandırır. Yalnızca elmas veya onlarla yapılan ek parça ile beyaz altın renginde, diğer değerli taşlarla (örneğin safir veya yakutlarla) eş zamanlı olarak, sahibinin zarif ve şık bir zerafet ve aristokrasi imajını katacak küpeler. Ciddi durumlarda ve normal iş günlerinde uygun olacaklardır. Elmaslı beyaz altın küpeler, sahibinin makyaj yapmasına bile gerek kalmayacak kadar iyi. Görüntüsünü daha canlı hale getireceklerdir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.