Gıda ve içecekYemek tarifleri

Kvass okroshka için iyi bir reçete

Yaz. Sıcak boğucu ... ... İyi kvass sıcakta susuzluğunu gidermek. Ve ne yemek okroshka rekabet edebilecek böyle havalarda mı? Ama kvası herhangi Bu yemeğin hazırlayabilirsiniz değil itibaren - tatlı dükkanı uygun değildir. İyi Need tarifi Kvas karma için, içecek doymuş, öyle ki, bir aromatik, keskin ve asidik-olmayan.

esrar

Hash - sıcak havalarda mükemmel gıda, hiçbir şey yemek istiyor, ancak içki ve tekrar içmeye doymak bilmez arzu peşinde. Ayrıca susuzluk, ancak açlık gidermek Okroshka sadece. Malzemeler: yeşiller, salatalık, turp, yeşil soğan, patates, doldurma için iyi haşlanmış et veya sosis, haşlanmış yumurta, - ekşi krema. Ürünler vücudunuzun tüm gerekli besinleri vermek ve eser elementler edecektir. İsteğe bağlı olarak, hardal veya horseradish, şeker ekleyebilirsiniz. Tüm ürünler dolayısıyla yemeğin adı ince parçalamak vardır. karma için iyi kvass bir zorunluluktur. Nasıl pişirilir?

karma için kvass tarifi

Bu kolay ve mağazalarda satılmaktadır yarı mamul ürünlere dayalı Kvas hazırlamak için hızlı, ancak bu demlemek gibi tatlı ve bir içecek olarak uygundur. Tarif ev yapımı kvass bir çırpıda bulmak için karma için. Her reçete farklı bir şey olduğunu, ancak temelde onlar benzer. çavdar ekmeği, su, şeker, maya arzu gerekli içecek kırıntıları, hazırlamak. Bir somun ekmek, (üst) olmadan maya bir çay kaşığı, şeker, 150 g su yeterince üçüncü bölümünün üç litre.

Kvaslar karma için keskin ve ekşi olmalıdır. Bu özellikler ona kırıntılar elde çavdar ekmeği. Ekmek karanlık lezzetli kabuk ile kaplı olacak şekilde kısık ateşte fırında küçük küpler halinde kesilmiş ve kuru olmalıdır. Kraker aksi takdirde kvass acı bir tat verecektir yoluyla yakmak mümkün değil. Bundan başka, içecek iki şekilde hazırlanabilir.

Kvas yapma ilk yolu

Pişmiş bisküvi kavanozu doldurmak için, kaynar su dökün. Tam soğutma suyu önce aşılayın. Buharda kraker ekmek kvass zengin lezzet, koyu renk verir. 3-5 saat için oda sıcaklığında karanlık bir yerde koymak maya ve şeker eklemek, kavanoz içeriğini süzün. Bir şişeye dökün sıkıca kapatın ve buzdolabında, 3-5, her biri lezzet katmak. Üzüm kvass keskinliğini verir. Eğer gerginlik içmek her zaman kullanmak gerekli değildir, çünkü kvass okroshka Bu tarif iyidir.

Kvas yapılmasına yönelik ikinci yöntem,

Öncelikle, bir Leaven hazırlamak gerekir. Üç litrelik kavanoz içinde ekmek 1/4 kısmı ile yapılan kraker dolgu sıcak su, şeker, maya çay kaşığı 150 gr koymak ve yaklaşık 12 saat mayalanmaya karanlık bir yerde koymak dökün. Drenaj, sıcak haşlanmış veya arıtılmış su eklemek kırıntıları ve taze bir parça ekmek dökün ve sonra fermantasyon için karanlık bir yerde koydu. o mayayı eklemek gerekli değildir. Bu yüzden tekrar tekrar. Bu şekilde biz Braga kokusu ortadan kaybolması ulaşacak. Temiz hantal kraker ve ekmek ve taze bir parça ekmek ve kraker bir avuç sonraki boşaltma olarak ekleyin. Ayrıca keskinlik için 8-10 kuru üzüm atabilir. o mayası uzun süre sürecek hazırlanan çünkü karma Böyle kvass tarifi iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.