ModaMücevher ve Saatler

Hangi kulede elbiseli bir adamın bilezik taktığı?

Görgü kuralları yalnızca davranış normlarını ilgilendirmez. Erkekler bileziklerin arasında en son olmadığı süs eşyalarının seçimi ve uygun takılması da dahil olmak üzere bir kişinin görünümü için geçerlidir . Moda aksesuarlarının modern endüstrisi, klasik metalden ipliklerden ve boncuklardan oluşan alışılmadık eşyalara kadar farklı materyalden yapılmış bu mücevher türünden daha kuvvetli cinsiyet temsilcileri sunar. Hangi kolu bir erkeğe bilezik takmak için? Bu sorunun cevabını makaleyi okuyarak bulacaksınız.

gümüş

Hangi cebe bir erkeğe, özellikle gümüş bir bilezik takacağına, bu daha da tartışılacaktır. Geleneksel olarak erkekler metallerden yapılmış aksesuarlar olarak düşünülür: gümüş, sarı ve beyaz altın ve çelik.

En popüler gümüş bilezikler. Ve tabii ki, bu bir kaza değil. Öncelikle, bu tür ürünler her yaştan bir erkeğe uygundur. İkincisi, gümüş evrenseldir. Öğleden sonra ve akşamları hem bir iş toplantısında hem de dostça bir partide takılabilir. Hem iş elbisesine hem de demokratik bir partiye uyacak. Üçüncüsü, diğer kıymetli metal ürünlerle karşılaştırıldığında gümüş takılar en uygun olanıdır, çoğu için önemlidir. Buna ek olarak, gümüş erkek aksesuarları, iş adamları ve erkekler için büyük bir önem taşıyan sert ve tutarlı bir stilden farklı olarak, acımasız bir görüntüyü sürdürmeye çalışıyor.

Gümüş bilezik seçimi büyük ölçüde yaşa ve toplumsal statüsüne bağlı. Olgun iş adamları, klasik tasarımın muazzam süslemelerini tercih eder. Gençler ve ergenler sıradışı dokuma ile daha incedir. Buna ek olarak, gümüş uzun zamandır insan sağlığını olumlu yönde etkileme ve onu karanlık güçlerden koruma kabiliyetine borçludur. Ve bu da, gümüş bir bilezik lehine seçim yapanlar için önemli bir kriter. Bu durumda, sahiplerine uygun değerli ve yarı değerli taşlarla bezenmiş ürünlere tercih yapılır.

Hangi elinizde gümüş bir bilezik takıyorsunuz? Görgü kurallarına göre, sağ bilekte gümüş bir ürün takılması önerilir. Ancak burada evli olan erkeklerle ilgili küçük bir özellik var. Kurallar, eşzamanlı olarak farklı metallerden mücevheratın genel olarak giyilmesini ve bir yandan bunları bir kenara koyması için daha fazla önermez. Bir erkek evli ve altın bir yüzük takıyorsa, bu durumda sol elinin bileklerine gümüş bir bilezik koyun ya da aynı anda altın ve gümüşten yapılmış bir aksesuar seçin.

altın

Sarı ve beyaz altından yapılmış bilezik, sahibinin statüsünü vurgulayan pahalı bir dekorasyon. Bu tür süslemeler genellikle hayatlarının çoğunu iş dünyasına adayan saygın insanlar tarafından seçilir. Altın eşya giymek gümüş olanlardan çok daha fazla sayıda kurala tabidir. Örneğin, görgü kurallarına göre, ofiste bile en rafine ve sunum için bilezik takılması önerilmemektedir. Altın dekorasyon, bir akşam resepsiyonu veya gayrı resmi bir iş toplantısı için en uygun seçenektir.

Hangi elinizde altın bilezik takıyorsunuz? Genellikle sağ tarafta, soldaki ise saattir. Saat ve bilezik bir bilekte giyilirse, kalite ve fiyata birbirleriyle eşleşmeleri gereklidir. Buna ek olarak, bu altın takıların her durumda en yüksek kaliteli spor giyimine bile uymadığını unutmayın.

çelik

Çelikten yapılmış bilezikler her zaman erkekler arasında popülerdir. Onların erkeksiliklerini vurgulamanın ve güçlü iradesinin ve sağlam bir karakterinin olduğunu göstermenin en iyi yol olduğuna inanılıyor. Çelik mücevheratın giyileceği eli seçmedeki sahipleri, sıkı görgü kurallarıyla sınırlı değildir. Genellikle bir bilezik görünürde olan daha aktif bir kola takılır. Buna ek olarak, kolaylık burada büyük önem taşımaktadır. Bileziğin rahatsızlığı olmamalıdır.

manyetik

Özel süs eşyaları tıbbi manyetik bileziklerdir. Bunlar bakır, hematit veya titanyumdan yapılabilir. Bu nitelikler bir kişinin sağlığını geliştirmesine yardımcı olur. En popüler bakır manyetik ürünler. Antik çağlardan itibaren eklem ve radikülit tedavisinde kullanılırlar. Bakırın metabolizmanın restorasyonuna katkıda bulunduğu, zihinsel aktiviteyi geliştirdiği, migrenle mücadeleye yardımcı olduğu ve kan basıncını normalleştirdiği düşünülür.

Hangi elin bir adamın manyetik bileziğini giyiyorsun? Aktif noktalanin nerede olduguna bagli olarak, hareket ettirilmesi gereken sağ veya sol bilek üzerinde giyilir.

deri

Erkekler arasında deri ürünler de yaygın. Bunlar kullanışlı ve pratiktir. Buna ek olarak, deri ürünler, iş dahil olmak üzere herhangi bir ortamda giyilebilen en nötr dekorasyondur. Hangi cebe bir erkeğe, özellikle de bir deri bilezik takacağımıza, bu daha da tartışılacaktır.

Ofis işleriyle uğraşan erkeklerin çoğu, bir veya daha fazla kilitli askıdan oluşan ince bir deri bilezik tercih etmektedir. Böyle bir süs genellikle bir yandan saatle giyilir. Görünümü yakalayamaz ve daha geniş bir saat bilezik için ekstra bir aksesuar gibi görünür. Erkekler genellikle sol elinde bir saat takarlar; bu nedenle ince bir deri ürünün geleneksel bölgesi sol bileğidir.

Ancak geniş bir deri bilezik, bir tişört ve kot pantolon için daha uygundur. Bu gibi aksesuarlar genelde aktif bir yaşam tarzı kuran erkekler tarafından satın alınır . Geniş bir deri bileziğini giyerken, görgü kısıtlamaları yoktur. Sağa ve sola el koyuyor.

"Shambhala"

Hangi kolu bir erkeğe bilezik takmak için? "Shambhala" giyebilirler mi yoksa sadece bir kadının mücevherleri mi? Bu arada, eski zamanlarda bu aksesuarlar erkeklerin takı kadar değil, büyülü önemi tılsımı olarak kullandıkları. Modern erkekler üzerinde de benzer süslemeler görülebilir. Son zamanlarda satın alınan en popüler bilezikler "Shambhala". Amaç insanoğlunun iç dünyasını uyumlaştırmaktır. Aynı anda birkaç "Shambhala" süslemeleri, ancak sağ elinizde kullanabilirsiniz.

etnik

Hangi elinde bir erkeğe bir bilezik giymeniz gerekiyor? Bu dekorasyonun "klasik olmayan" versiyonlarını giyebilir mi? Erkek modasında, boncuklardan ve taşlardan yapılmış egzotik ürünlerin elastik bir bant üzerine oturtulduklarını keşfettiler. Bu süs eşyaları için malzeme tropikal bitkilerin odun, fındık ve tohumları olabilir. Bu bilezikler, giysilerinde özgür bir stili tercih eden engelsiz erkekler imajını tamamlıyor. Herhangi bir elini koydular. Her şeyin sahibi arzusuna bağlıdır.

Dostluk Bileziği

Ya da sözde süsler, birçok insan ve kadın erkek tarafından giyilir. İpliklerden ve boncuklardan örgüler ve dostluk ve sevginin bir işareti olarak verirler. Şimdiye kadar, dostluk bilezik sembolik ve hatta mistik, anlamı, talihsizliğe karşı nöbet tutmak için kaybetmiş değil. Bir bauble genellikle soldan kaybolana kadar çıkarmadan giyilir.

Eh, şimdi hangi elin bir adamın bileziği tarafından görgü kurallarına uyulduğunu biliyorsun. Şimdi mağazanıza güvenle gidebilir ve bu güzel dekorasyonu sessizce alabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.