ModaMücevher ve Saatler

Nişan yüzüğü üzerine yazıtlar - sonsuzluğun sembolü

Düğün yüzükleri severler için çok önemli bir özelliktir, bu yüzden çok saygılı seçilirler. Böyle bir sembol, duygular olduğu sürece kalpler içinde yaşar. Bu yüzden birçok kişi benzersiz olacak bu süs eşyalarını almaya heveslidir.

Biraz tarihe ...

Düğün yüzükleri, Hıristiyan öncesi zamanlarda ortaya çıktı. Duyguların özgünlüğünü ispatlamaya çalışan gençler, el sanatlarını bastan saklar veya bir çiçekle parmağınızla süslediler. Daha sonra Avrupa'da nişan yüzükleri üzerindeki ilk yazıtlar ortaya çıkmaya başladı . Orada, sevgi ve bağlılığın sözlerini kendi yarısına okuyabilirsin. Sonra gravür tekniği oldukça popüler hale geldi. Mesajları, süslemelerin kendisinde sürdürecek bir simgedir.

Gravür yolları

Süslemeler metni halkaları benzersiz kılmak için şık bir imkân sunar. Bu amaçlar için farklı yöntemler kullanın. Bu, asit döşeme ve düğün yüzükleri üzerindeki lazer gravürü ve makine ve manuel bir yöntemdir. İkincisi en ucuzlardan biridir. Herhangi bir karmaşıklığın fontunu seçmek yeterlidir. Örneğin, bir harf yazıtı koyabilirsiniz. Makine gravürünü seçmeye karar verirseniz, basit bir klasik yazıtipini tercih etmeniz gerekir, böylece orada yazılı olanı okumak daha kolaydır. En dikkatli ve en modern yöntemlerden biri lazer gravürdür. Nişan yüzükleri üzerindeki bu yazıtlar genellikle ürünün içine uygulanır. Seçenekler şunlardır:

- işaretler arasına giren fazla malzeme katmanlarının kaldırıldığı kabartma gravürü;

- Derinleşti, buradaki tabelaların kendileri kesildi.

Yazıt sadece standart süslemelere değil aynı zamanda kompozit süslemelere de uygulanabilir. Kelimeler genellikle iç ince halka üzerinde bulunur. Ürünlerin yarısını ayırırsanız, bir aşk mesajı okuyabilirsiniz . Bu süslemeler bugün çok popüler.

Metal seçimi

Nişan yüzüklerinde yazıt defterleri hazırlamaya karar verirken, öncelikle ürünün malzemesine dikkat etmeniz gerekir, çünkü tüm mücevherat oymalar yapmanıza izin vermez. 570 veya 585 numunesine sahip olan altın takı veya platinden yapılmış ürünler üzerinde durmak daha iyidir. Bu malzemeler oldukça dayanıklıdır. 950 numunenin altın bir yüzüğe bir şey yazmak zordur, çünkü bu malzeme çok yumuşaktır, dekorasyon işlemi sırasında kolayca kırılabilir. Ve metin zaman içinde bulanık ve okunması zorlaşacak. Bir elmasın kenarına bile oymak mümkündür. Böyle bir mücevherin çalınması halinde, nişan yüzükleri üzerindeki yazıtların arama sürecinde büyük ölçüde yardımcı olabileceğine dair bir inanç vardır. Böyle bir düğün özelliğine bir şeyler yazmadan önce, boyutun sahibine tam olarak uyduğundan emin olmanız gerekir. Metni de dikkatle düşünmelisiniz. Nişan yüzükleri üzerine Rusça, İngilizce, Fransızca ve Latince standart yazıtlar var. Yüzükleri benzersiz yapmak istiyorsanız, sizin için önemli olan olayları düşünün.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.