ModaAlışveriş

Nasıl şık görünmek için? Biz modaya gardırop yapmak

Yetenek, güzel giyinmeyi oranlarını ve renk hissetmek - yetenek bir tür. basit şeyler birleştirmek ve aynı zamanda muhteşem bakmak için dikkate değer bir yeteneği var insanlar var. Onlar için, şık görünmek olarak söz konusu değildir - bu olağan bir durumdur. Şık kadın ve erkek mutlaka güzel ve ince değildir. Onlar giysi ile uyumlu ve ahenkli bir görüntü oluşturmak için onun yeteneği kalabalık sayesinde arasından sıyrılmak.

Ne yazık ki, narin estetik anlamda pek doğasında vardır, ancak isterseniz bunu kendine gelişebilir.

"Bunu göze alamaz" "Ben şık görünmek istiyorum" inkar için acele ve etmeyin - İki farklı şeyler. Herhangi yetkili stilist iyi giyinmeyi yeteneği zenginliği ile hiçbir ilgisi yoktur emin olun. Sık sık insanlar pahalı giyen karşılamak, ama kesinlikle tatsız. orantılı duygusu rehberliğinde aynı zamanda, anda, en önemlisi ucuz şeyler en basit bir şık gardırop oluşturabilir ve.

Kural olarak, "nasıl şık görünmek" konulu tavsiyeler hazırlarken indirgenir temel gardırop. Ancak, aslında hiç söz ilk etapta giysiler, bize bir parçası olması gerektiğini söyledi. Tabii ki, moda dergilerinde stilistler ve resimlerin tavsiye rehberlik edilebilir. Ancak, şimdiye kadar kimse garip bir şekilde rahat olacağını şüphelidir. ilk etapta kıyafeti sonra bizim mizaç, görünüm ve yaşı uygun olmalıdır.
dolaba başarıyla birbirleriyle kombine bir kaç şey, tutmak için - harika bir yoldur şık görünmek. Farklı bunları birleştirerek ve çeşitli aksesuarlar ekleyerek, her zaman güzel ve uygun giyinmiş edilecektir.

Dolap Modern adamı moda trendleri her mevsim değiştikçe sabit güncellenmesi gerekiyor. Ancak, bir günlük şeyler için cüzdan boş gerek her bahar veya sonbahar yoktur. Giyim ekstra moda kesim tek bir öğe satın almak yeterlidir.

Henüz sorununa kendi çözüm bulamadık olanlar için oluşturulan Klasik tarzı, nasıl şık görünmek. orta uzunlukta elbise-dolap davanın Bu durumda vakıf. Bu bir ceket, yelek veya hırka giyilebilir. gerekli şeylerin yanı pantolon, iki parçalı, da düz etek, üst ve ceket-bluz kesilmiş.

Donna Karan şık ve zarif görünmek için bazı ipuçları verir. O, modern kadın aksesuar her türlü ekleme, gece ve gündüz giyilebilecek evrensel şeye ihtiyacı olduğuna inanmaktadır. siyah, mavi, gri, bej: gardırop temelleri için nötr renkleri seçmek en iyisidir. Onlar mükemmel herhangi renklerle birleştirilmiştir ve mükemmel arka plan için kullanılır.

bir çok şey satın almak - Ünlü modacı Michael Kors gardırop hazırlanmasında en büyük hata olduğuna inanmaktadır. Tüm elemanlar işlevsel olmalı, değiştirilebilir ve renkte kombine edilebilir. Sonra şeylerin küçük bir kümesinden kolayca her durum için bir dizi yapabilirsiniz.

Stilistler, satın alma giysiler tavsiye sizin rakamın üzerinde oturan olarak hazırlanmıştır nasıl dikkat edin. Katılıyorum, bu armhole göğsünü kabardığından üzerinde "bitmek" ne zaman giyen iyi hissetmek zor, ama ileride daha uzun arka daha eteğin. uydurma odasında, her yönden kendini kontrol edin. Bir şey hareket halinde nasıl davranacağını anlamak için, eğil, otur, elinizi kaldırın. Eğer en ufak bir rahatsızlık fark ederseniz, satın alma tarihinden itibaren terk edilmelidir. Her zaman sonra yeni bir şey uygun bir çifti için bekleyen dolapta tozlanmak olmaz şeylerin bir dizi satın.

Şık Bak yapabilirsiniz sadece bu durumda olacak da değil asistanlar ünlü modacı gelen giysi, ama Çin markalarına. Bu yöntemler genellikle kötü uyarlanmış ve çok hızlı bir şekilde pazarlanabilirliğini kaybetmek vardır. giysi dağınık bakarsan, stil söz konusu olabilir.

Sonuç olarak ben bu stili eklemek istiyorum kıyafet değil, aynı zamanda hareket etmek saç modeli, gülümseme, duruş, yol sadece belirler. Ve en başarılı kıyafeti Eğer kendi seviyor vardır emin ve rahat hissettikleri biri olarak kabul edilebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.