ModaAlışveriş

Büyük Koko Shanel. Paris moda Queen of Biyografi

Saumur 19 Ağustos 1883 biraz Fransızca Gabrielle Bonheur Chanel, moda dünyasına dönüp nesiller için bir efsane olmaktı kız doğdu. sonradan ünlü olmasına rağmen o Auvergne, 1893 yılında, 10 yıl sonra doğduğu iddia ve ...

Koko Shanel. biyografi

kız 6 yaşında olduğu gibi ailelerin Chanel, Gabrielle ve onun dört kardeşlerine gelen çocuklar yakında annesiz bıraktı, o an hastalıktan yoksulluk içinde öldü. O günden çocukların yakınlarının bakımında kalmıştı. Gabriel 12 yaşında iken, o dikmek öğrenilen manastırda, bir yetimhaneye gönderilen ve bunun 18 dönümü başlangıcı ile soylu ailelerin çocukları için yatılı okula düştü. Belki bu bir yatılı okulda, kendi yolunu gizlemeye aynı şekle, tüm kadınların Gabrielle aziz rüya giymek yılda zorla vardı. o Moulins kentinde bir giyim mağazasında aldıktan sonra ve akşamları o kafede "Rotonda" seslendirdi. Sevdiği şarkılar özellikle şarkıcı vardı yetenekli değildir "Koko Ri ko" ve onun ses getiren bir lakap buldum o zaman, "Coco gördü O" ise Avrupa'nın tamamını gürledi - Koko Shanel. Bu andan itibaren Biyografi Coco zengin bir adama yakından ilgilidir. Onun performansı zengin memuru Etienne Balzan çok etkilenerek o Paris'e onunla gitti, ama yakında zengin bir sanayici Arthur Capel için 1910 yılında ilk tuhafiye dükkanı açtı hangi sayesinde onu terk etti. Ticaret gelişmeye başladı ve yakında bu güne kadar büyük bir Modacı Koko Shanel bir moda evi olan otel, "Ritz", zıt Coco Cambon sokakta, evde 31 taşındı.

Başından sonuna kadar Biyografi ünlüler - bu hayatta kalmak için sonsuz bir mücadeledir. O inanılmaz enerjik ve performans, ama aynı zamanda diğerlerine karşı çok kibirli. O hor ve kolayca insanların kaba aşağılanmış ve onun hediyeler genellikle yüzüne bir tokat gibi görünüyordu edilir. Ama yine de Parisli moda taçsız kraliçesi haline gelmiştir. Coco sürekli vaktinden çalıştırmak istemediğini, bunun imkansız olduğunu düşünmüş o yaratmak istedik ve klasikleri kurmak! Büyük Koko Shanel! Biyografi örneğin, İkinci Dünya Savaşı zamanlarında, o onun mağazaların tüm satmak ve tüm işçileri işten çıkarmak zorunda kaldı, her zaman pürüzsüz değil geliştirdi. O onun yeni koleksiyonu için, Şubat 1954 5, o 70 yaşındaydı sadece moda dünyasına geri döndü. Genel olarak, 5 aldı tüm sayısını gösterir, bu sayı mutlu sayılır ve bu nedenle ünlü ruhları "5" numara var.

Eşsiz Koko Shanel. Biyografi. H asledie

En iyi kreasyonları eşsiz Coco ünlü parfüm "Chanel sayısı 5" değil, aynı zamanda bir dize ile bir küçük siyah elbise sadece olarak kabul edilir yapay inciler, azat, otomobil "Ford", konforlu mahkeme ayakkabı, omzunun üzerinden bir zincir olan bir çanta ile karşılaştırıldığında zamanlarının popüler kadın eller. Genellikle, Koko Shanel giysi ana avantajı olarak kabul - herhangi aşırılıkları olmadan kolay. Güzellik, onun görüşüne göre, öncelikle bedenin özgürlüktür. İlk takım Chanel Zhaklin Kennedi - tüm zamanların en şık kadını giydi.

O öldü Gabrielle Chanel 87 yaşından de, "Ritz", 10 Ocak 1971 de onun odasında. o zaman onun imparatorluğun Yıllık geliri 160 milyon $ oldu. 1983 yılından bu yana, Chanel Evi Karl Lagerfeld tarafından yönetilmektedir, o da onun baş tasarımcısı.

Muhteşem Koko Shanel ...

Biyografi, fotoğraflar, bu güne kadar moda dünyasında silinmez bir iz bıraktı bu büyük kadının, yaklaşık filmler moda dünyasına heyecanlandırmak. Görünüm Koko Shanel ve yaşam onun felsefesi kalır bir ilham dünya çapında kadınlara.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.