TeknolojininBağlantı

Oranları (Megafon) "Sıfır Geçiş": Abone yorum

Yani, biz sizinle biliyoruz bugün ne tarife "MegaFon" "" sıfır geçiş, yorumlar bunun yanı sıra planın lehte ve aleyhte. Aslında, bu oran - gerçek krize karşı bir çözümdür. Ama neden bu kadar denir? Bize bu anlamaya çalışalım.

Bu nedir?

Ama bu "Megafon" "sıfır geçiş ne oranı hakkında sizinle biraz konuşmak değer önce." Bu konuda yorum, her zaman okumak için zaman var. Ama ne var anlayışı ile başa çıkmak için - bu çok daha önemli bir soru. Sonuçta, belki bu plan daha fazla ilgi olmaya karar.

olduğu bir ortamda "MegaFon" çoğunluğu keyif etmiş müşteriler için - şey mevcut "nesne" olmasıdır. Sonuçta, tarifenin ana özelliği bölgenizde operatör sayısı için günde 20 dakika ücretsiz aramalarıdır. Bir kural olarak, bu müşterilerinize çok çekici. Tarife "MegaFon" - "sıfır geçiş" (Rostov bölgesi veya başka bir bölge) - bu sevdiklerinize ve arkadaşlarının iletişimi kolaylaştırmak bir şeydir. Bize bu tarife planı müşteriler hakkında ne düşündüğünü anlamaya çalışalım. Sonuçta, onlar bizim şimdiki "nesne" nin genel bir izlenim oluşturmak için yardımcı olur.

Rusya'ya aramalar hakkında

Tarife "Megafon" "sıfıra geçiş" çok olumlu eleştiriler alır. Rusya'ya ve ev bölge içinde çağrılarıyla - Genelde bu planın ana avantajları ile başlar.

Söylendiği gibi size bölgedeki "Megafon" nin aboneleri çağırırsanız, bu aramalar $ 0 mal olacak. Daha doğrusu, ilk 20 dakika. Tüm bu ile, o zaman dakika başına 60 sent ödemek zorunda. Çok büyük değil maliyeti. Buna ek olarak, 1.2 ruble mal olacak ev numaralarının yanı sıra diğer operatörlere çağırır.

Kendine "Tüm aramaları" seçeneğini bağlarsanız, keyfini - tüm çağrılar 60 sent mal olacak. Birçok kullanıcı tarafından da belirtildiği gibi, sohbet etmek isteyenler için çok avantajlı ve uygun bir teklif. Ama başka ne tarife "Megafon" "sıfır" yanıtlara geçişi olur? Bu daha ayrıntılı olarak ele alınacaktır.

o bölgeniz dışında - biz aramalarla ilgili olarak dikkate almamış bir diğer oldukça ilginç bir nokta. Rusya'da "Megafon" sitesinde dakikada 3 ruble harcamak ve tüm diğer operatörler ve sabit hat üzerinde olacak - 12,5 ruble. İşte tüm sorunları bu.

mesajları

Tarife "MegaFon" - "sıfır geçiş" (Rostov bölgesi veya başka bir bölge) sadece çağrıları ve ücretsiz görüşme ünlüdür. ancak sevinmek edemez müşterilerimiz tarafından belirtildiği gibi, başka çok önemli bir nokta vardır. Ne hakkında? Tabii ki, mesajlar hakkında. Modern kullanıcının bir tarife planı seçerken Sonuçta, onlar ikinci en önemlidir.

şey bölgenizde herhangi bir numaraya ücretsiz "sms-ing" gönderme yeteneğine sahip olmasıdır. Bunu yapmak için, kendinize "SMS XXS" bağlayın. Bu seçenekte yokluğunda, bir mesaj 1 60 sent 1 RUB mal olacak. 3 ruble - Diğer bölgeler için. Ama her MMS mesajlarını 7 ruble müşterilere mal olacak.

Gibi burada birçok aboneleri oldukça iyi huylu fiyatlandırmasıdır. Ancak, bu müşterilerin vurgulamak değil tüm anları olduğunu. Diyelim ki dikkat çekmek başka neler olduğunu anlamaya çalışalım.

diğer ülkelerde

Tarife "Megafon" "sıfır geçiş" (Moskova veya başka bir şehir) bize irtibatta kalmak için büyük bir fırsat verir. Nerede olursa olsun sizin muhatap. Sonuçta bu tarife - bu gezgin veya konuşma sadece bir fan doğru olan şeydir.

Birçok abone olarak kolayca konuşabilirsiniz Baltık ülkeleri, BDT, Güney Osetya, Abhazya, Ukrayna ve Gürcistan. Ve bütün bunlar ile, 1 dakika çağrı size 35 rubleye mal olacak. Bu ilk bakışta göründüğü kadar değil. Özellikle diğer operatörleri ile karşılaştırıldığında. Örneğin, bazıları dakikada 100 ruble gerektirir.

Avrupa'ya Bağıl da her şey bu sesler daha iyidir. Dakikada uyarınca sadece 55 ruble ödeyecek. Gördüğünüz gibi de hiçbir fahiş fiyat vardır. Bazı operatörler 100 ila 150 ruble Avrupa'yı aramak sunuyoruz. Dünyanın diğer köşede 97 ruble olarak konuşma yapacak. Oldukça karlı ve iyi bir teklif.

Yeryüzünde, uzak köşelerine aramaların kalitesi nasıl müşterilerin çok iyi demek. Şebeke hatası görülmez. Ve bu tarife yurtdışında bağlayan ve planlama diyaloglar zaman dikkate alınması gereken önemli bir noktadır. Eh, devam edeceğiz. düşünülmelidir bir daha ziyade önemli bir nokta vardı.

Internet

Ne kaldı? Tabii ki, "Megafon" "sıfıra geçiş" (Kursk, ya da başka bir şehre) oranı daha da erişilebilir internete demek gerekir. Onlar bize konumdan bağımsız, bağlı kalmaya yardımcı olur. Ve nedenle bu paragrafta her şeyi çok iyi anlaşılması gerekmektedir.

Ne yazık ki, bu durumdan herkes memnun müşteriler. "Megafon" "sıfıra geçiş", mobil internette geribildirim alır Tarife iyi değil. şey World Wide Web ücretsiz erişim elde etmek için, "Internet XS" adında ek seçenek bağlantısı için ödemek zorunda kalacak olmasıdır. Verilerin 1 megabayt 9.9 ruble ödemek için Aksi takdirde gereklidir.

müşterileri memnun etmemektedir ilk şey - trafik maliyetidir. Bir şey daha değerli bulabilirsiniz. Ve internet bağlantısının kalitesi özellikle mutlu aboneleri değil. Bu nedenle, bu tarife planı zayıf bir nokta. servislerden ek paketi eklediğinizde, ancak (abonelik ücreti hiçbir sorun 200 ruble olduğunu). Yalnızca interneti kullanmayı planlıyorsanız Ancak, daha ucuz bir fiyat seçebilirsiniz.

Sonuç

Tarife "Megafon" "sıfıra geçiş" (Tümen veya başka bir şehir) - Bu telefon görüşmeleri yaparak iletişim planlıyoruz olanlar için gerçek bir anti-kriz çözümdür. Özellikle çevresi mobil operatör tüm hizmetler ise. Onun sakıncaları vardır doğrudur.

Yine tarife "Megfon" "sıfıra geçiş" çoğu durumda olumlu yorumlar alır. Eğer internet için bu mobil operatörü kullanmaya karar verirseniz, söylendiği gibi, bağlı veya özel paket ya da başka herhangi bir tarife planı seçmek için en iyisidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.