Sanat ve EğlenceSanat

"Bacchus" (Caravaggio) - büyük usta bir resmi

"Bacchus" (Caravaggio) - bir İtalyan Barok üstadı sanatçı, Roma dönemine ilişkin bir resim. duvarlarında, Floransa'da sanat eseri tuttu Uffizi Galerisi.

yaratılış Tarihçesi

Sonra, bu nedenle "Bacchus" (Caravaggio) boyama yazılmıştır nasıl göstereceğiz. Resmin açıklaması çok detaylı olacak.

Kendi tarihinin büyük bölümünde sanat bu parça bilinmiyordu. sadece 1917 kaderine Uffizi Galerisi idi Bulunan bu bugün bile çalışır açık değildir kesindir. Resim, sanatçının en başarılı dönemlerinden birinde oluşturulmuş olduğu varsayılır. Bu 1595 veya 1596 yılında oldu, bu tarihlerden biri çeşitli kaynaklardan bulunabilir. resimde gösterilen benzer özel konularda seviyorum biliniyordu Cardinal, - çalışma Francesco del Monte sarayında gerçekleşti. Ayrıca, hazcı yaşam tarzı farklıdır.

Caravaggio ve Kardinal Tanıtımı San Luigi dei Francesi için resim sağlayan kişiye büyük ölçüde sayesinde düzenledi. Bazı araştırmacılar bu olay sanatçının kaderine anahtar olmuştur işaret etmektedir. ressamın yeni patronu konut temin etti - Villa Madama. Buna ek olarak, o düzenli siparişleri ile iyi bir iş bulmak için usta yardımcı oldu.

öykü

"Bacchus" (Caravaggio) - alışılmadık hikayesi ile bir resim, ve şimdi biz daha fazla konuşacağız. Bu çalışmada, sanatçı antik hikayeleri bakan ulusal görünüm fark etti. Biz İtalyan resminin, resim oluşturulmasına yaklaşımı bahsedersen Caravaggio'nun Bu çalışmada, yenilikçi somutlaştırır.

kişi

"Bacchus" (Caravaggio) - Genç kahraman canlandırıyor bir resim. O arkasına yaslandı. saç üzüm meyveleri ve yaprakları vardı. O giyim, ücretsiz açılan kapakları parmaklar korsemi dokunur.

Taş Büyük kırmızı şarap sürahi ve meyve ile dolu bir kasenin bir masanın üzerine onun önünde. Sol elini kullanan kahraman izleyiciye çok sığ bir bardak ulaşır. Aynı şarap ile doldurulur. Böylece rakam ona seyirci davet ediyor.

"Bacchus" (Caravaggio) - ilahi antik idealize görüntü değil tasvir bir resim değil, her zamanki genç adam. Kahraman - efemine genç adam, efemine yüze sahip. Bacchus gözünde hafifçe alçaltılmış kirpikler contemplatives altından dışarı bakar. Yazar dikkatlice ayrıntıları dile bulundu. gözle kirli tırnaklar kahraman altında. Belki de kumaş için Başıboşların bir poz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.